Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Może być ilustracją przedstawiającą co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „W ramach wsparcia Ukrainy Zenek Martyniuk nie nagrał nowej piosenki DEMOTYWATORY.PL Dziękujemy”

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎1 osoba, na świeżym powietrzu i ‎tekst „‎148 DLORERIIR 4603 MAM الانله UME Jechałem rano do roboty autobusem. Jakieś dwie kobity kłóciły się o miejsce siedzące, prawie doszło do rÄ™koczynów. Kierowca i pasażerowie próbowali interweniować a te dalej swoje. Więc krzyknąłem: niech brzydsza usiądzie... I tak sobie stały przez pół godziny jazdy w spokoju...‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Kobieta w niedzielę powinna tak zgwałcić swojego partnera,żeb żeby przez tydzień bał się innych bab...”

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, na świeżym powietrzu, pomnik i tekst „Niesamowite że to dotrwało do naszych czasów bebzol.com CIĘ ROZWESELI”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i tekst „DEMOTYWATORY.PL Mężczyźni po 40-stce przybierają trochę na wadze tylko dlatego, że uzbierane przez lata doświadczenia, wiedza, mądrość, rozsądek, opiekuńczość, uczucia itd. -nie nie mieszczą juz się w głowie i muszÄ jakoś zmieścić się w ciele”

Może być zdjęciem przedstawiającym droga i tekst „SPEED LIMIT 50 YOUR SPEED 167 POLICE”

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i tekst „Chyba ch... z tego będzie. Dzwoń po mechanika”

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „Dla tych co wyżej srają, niż dupe mają...”

Może być memem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „LUDZIE, KTÓRZY UFAJĄ RZĄDOWI RZĄD”

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst „DEMOTYEYATORY.PL W XV -wiecznej Europie dopuszczalne było pieszczenie piersi kobiet W geÅcie powitania Myślę, że pewne tradycje powinny zostać zachowane”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „" WielkieSlowa.pl "Poprosiłem Boga o rower, ale wiem, że Bóg nie działa W ten sposób. Ukradłem wiÄc rower poprosiłem Boga Ο wybaczenie" -Al Pacino”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „wtedy straciłem palec.”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Troszkę nie nadążam za tą modą.... ale podoba mi się”

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „18:13 OSTATNI RAZ '11 ZAPIJAM OGÓRKA MLEKIEM!”

Może być ilustracją przedstawiającą tekst „FB/ Dżołkers.PL Dżołkers.”

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.