Skocz do zawartości

Samcze owłosienie


MoDoc

Rekomendowane odpowiedzi

"Jeżeli facet goli sobie ramiona i nogi to pewnie goli też sobie cipkę..."- cytat z internetów :)

 

Zarost to jest jednak nasz przywilej Bracia, samice nie mogą sobie na to pozwolić! :P

 

Jak radzicie sobie z nadmiernym owłosieniem? Depilujecie, golicie?
Chodzi mi szczególnie o klatę, brzuch i plecy.
Z wiekiem zauważyłem, że na głowie włosów coraz mniej, a na reszcie ciała jakby coraz więcej!

 

Macie jakieś rady?
Jak wy ten temat ogarniacie?

 

Nadmierny zarost nie wygląda dobrze.
Przycinacie klatę, czy pozwalacie bujnie rosnąć? :)

 

Kiedyś wydepilowałem przedramiona i barki. Efekt super. Po niedługim czasie włosy odrosły... zdrowsze, grubsze i mocniejsze! :/ Nosz kur...

 

Najlepszy byłby jakiś środek, po którym włosy by już nie odrastały. ;) Krem który wypali mieszki włosowe, czy coś... ;)

Znacie jakieś dobre metody usuwania włosów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich problemów, ponieważ jestem dumny ze swojego owłosienia na klacie. Jestem zarośnięty jak barbarzyńca, ale jeszcze nie spotkałem się w życiu, aby jakaś kobieta to hejtowała. Może dziewczyny w wieku dorastania 14-17 lat wolą ogolonych na całym ciele jak pupa niemowlęcia facetów, ale wydaje mi się, że to mija. Dlaczego mielibyśmy się wstydzić testosteronu? Ja golę się tylko pod pachami i na jajkach, bo lubię jak kobieta pieści moją jąderka języczkiem :)
Ale jeżeli ktoś musi to podobno najbardziej trwały jest laser. Podobno odrasta najwolniej, ale zabieg trzeba powtarzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.