Skocz do zawartości

Zamach (y) w Brukseli


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kryss napisał:

Ja Ci dam Dżichad...Ja Ci dam zasiłek:lol:

Ja ci dam dżihad. Ja ci dam zasiłek.

 

 

@kryss czy to TY, przypadkiem nie pisałeś, że jesteśmy rozbrojeni.;)

A za co nas cenią za granicą - "Polak z gówna bat ukręci i nie ma, że sie nie da zrobić".

Ja mam jeszcze np. dobre widły:lol::lol: - na koniec:lol:

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SledgeHammer napisał:

Brachy zmiażdzcie te lewaryki i inne WSI-owe ściery.

Jak na razie znowu padli ale .......... może byc kolejny przelew, tak więc uwaga:lol:.

SH.

 

Skoro już posługujesz się tym z dupy wziętym zlepkiem słownym, to wykaż choć jeden pogląd w którymkolwiek moim poście, który wskazywałby na lewicowe poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Holenderski nauczyciel: Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci biją brawo na wieść o zamachu?

Nie milkną echa krwawych zamachów dokonanych przez Państwo Islamskie, które dotknęły Brukselę. W wyniku ataków zginęły 34 osoby, a ponad 200 zostało rannych. Masakra wywołała liczne dyskusje, do których włączył się holenderski nauczyciel Ivar Mol. 

Mężczyzna opublikował na Twitterze wpis, który poruszył internautów. Spytał „Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci w klasie wciąż biją brawo po zamachach”. Tweet zaczął obiegać internet i rozpalać dyskusje, bowiem jasno wynikało z niego, że muzułmańscy uczniowie cieszą się z krwawej masakry urządzonej przez dżihadystów działających na rzecz Państwa Islamskiego. Wkrótce Mol opublikował kolejny wpis.

 

Okazało się, że jego poprzednim tweetem zainteresowała się holenderska policja, która jasno dała mu do zrozumienia, że nie może publikować wpisów o podobnej treści. Do nauczyciela przyszło trzech funkcjonariuszy.

 

http://pikio.pl/holenderski-nauczyciel-jak-mam-uczyc-muzulmanskie-dzieci-jesli-bija-brawo-na-wiesc-o-zamachu/

Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza, że Alaryk wyraża swoje relatywistyczne moralnie poglądy, nikt mu bana za to nie da. I rozrywki jest trochę, oderwać od papierów się można i podyskutować, trochę pośmiać, a śmiech to zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alaryk Zabójca napisał:

 

Skoro już posługujesz się tym z dupy wziętym zlepkiem słownym, to wykaż choć jeden pogląd w którymkolwiek moim poście, który wskazywałby na lewicowe poglądy.

 

Już kiedyś pisałem że z prowokatorami ni godom:ph34r:

 

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Alaryk Zabójca

ale się na Ciebie Modzi uwzięli...

 wataha osaczyła, zbliża się zakaz pisania...

aż strach tu mieć odrobinę inne zdanie na niektóre kwestie polityczne...

 

 

Bi Dżej

Jak ty tak na poważnie, to: "Przestań pierdolić !!!!"

Jak nie, powyższe skreslić.

Z wyrazami szacunku

                              SH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, żołnierzu, kobieta twa 
Z Oslo nad fiordem dostać ma? 
Burkę z młodych fok, 
O którym śni 
Tyle nocy i dni, 
Musisz zdobyć ty, 
Nad fiordami, gdzie wojna trwa! 

A co, żołnierzu, kobieta twa 
Z Brukseli w Belgii dostać ma? 
Szahida pas, 
O których śni 
Tyle nocy i dni, 
Musisz zdobyć ty, 
Hen w Brabancji, gdzie wojna trwa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wówczas lewak zdjął swój, przy hipsterskim rowerku przypięty

Transparent wielki, on jest wojownik multikulturalizmu wyklęty !

 

Wie lepiej, co się godzi, a co nie, co jest dobrem, a co złem

Nieważne że własny naród padnie, ale będzie kolorowo i ładnie

 

Ujął proporzec w dwie dłonie i w nurt manifestacji wstąpił

Zawył hasło "Will trade racists for rapistas", nigdy w nie nie wątpił 

 

Pomyślał przez chwilę że wygląda niczym prorok na górze

Nagle zamarł, sam się w myślach zganił, wszak od wiary dawno  się odchamił !

 

Ogarnął wzrokiem tłum skandujący, o prawa mniejszości walczący

Wielka rozparła go duma, że dzięki niemu uchodźców zasili z socjalu duża suma

 

On nie wie, że dzięki swym czynom prawdziwą mniejszością się staje

We własnym kraju będzie gnębiony jak ostatni frajer

 

Minie niż za lat kilkanaście odbierze zapłatę, gdy wściekły tłum spali mu chatę

Za hipsterską brodę wywlecze na plac, wokół będzie słychać tylko tenczusiów lament i płacz

 

Będzie mógł skosztować owoców tolerancji, zebranych z drzewa które sam pilnie podlewał

Może usłyszy jeszcze strzału huk, może maczety świst nim krwawy rozbryzg będzie bruk zalewał

 

I wtedy na końcu sam się przekona czego wielkiego w swym życiu dokonał

"Uciśnionych" obrońcy chcecie czy nie chcecie spuszczą multikulti w krwawej toalecie

 

0_1_73339_Taka_sytuacja_przez_pluszowymi

 

0_1_73323_Cukierki_przez_pluszowymis.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2016 at 00:02, Alaryk Zabójca napisał:

Standard życia? O jakim standardzie życia mówisz? O tym w arabskiej dzielnicy Molenbeek, gdzie kozojeby są izolowane

tak, tak, jakaś nieznana siła ich izoluje, sami się izolują, bo gardzą tubylcami

, gdzie bezrobocie sięga ponad 30%

dzięki socjalizmowi

i gdzie jedynym ich sposobem na życie jest zasiłek bądź przestępczość?

lewackie brednie o tym, że bieda popycha do złego. Dodaj może że swędzenie popycha do gwałtu, a urażone uczucia do odcięcia głowy. Otwórz drzwi złodziejom i kiedy zabiorą wszystko, poślij im lewackiego gejowskiego całusa wraz z pochyleniem się nad przyczynami ich zachowania, dzieciństwem i słoną zupą

 

No faktycznie - pozazdrościć. To raz. Dwa - z Brukseli pochodzili zamachowcy z Paryża i zamach w tym miejscu stanowił dodatkowy punkt do całej ich pierdolonej propagandy i ideologii.

Jak to? Czemu tak oceniasz ich ideologię? Przecież jak sam piszesz, jedynym sposobem na życie jest przestępczość, muszą się odstresować, stąd ideologia, w ramach tolerancji zaproś ich do debaty, by wzbogacili Cię kulturowo. Twoja pogarda do ich ideologii to wyraz faszystowskiego wrodzonego nacjonalizmu z domieszką szowinizmu i szczyptą nietolerancji. A propagandy nie można im zakazać, to godziłoby w prawa człowieka, wolność wypowiedzi, sumienia, zabijania.

Diagnozuję objawy lewackiej poprawności politycznej. Jest to tak głupie, że przykre. Sprowadź se sam Twoich milusińskich i daj świadectwo tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy,  w mediach słyszałem jakieś gadające głowy od muzułmanów.

Powtarzające mantrę:

"Islam to nie jest religia wojny."

Też to zauważyliście, że goebelsowska propaganda idzie pełną parą.

Ktoś musi wykładać na tą imprezę duże środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

Na Euro jak na razie w miarę spokojnie (przynajmniej ze strony islamistów) a we florydzkim Orlando strzelanina w nocnym klubie. Ginie 50 osób, 53 jest rannych. 30-letni napastnik, który otworzył ogień ma na imię Omar i jest pochodzenia afgańskiego.

Został zastrzelony przez policjanta. This is America!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Endeg napisał:

 

Na Euro jak na razie w miarę spokojnie (przynajmniej ze strony islamistów) a we florydzkim Orlando strzelanina w nocnym klubie. Ginie 50 osób, 53 jest rannych. 30-letni napastnik, który otworzył ogień ma na imię Omar i jest pochodzenia afgańskiego.

Został zastrzelony przez policjanta. This is America!

Zapomniałeś dodać, że odbyło się to w klubie dla pedałów ^_^ 
żadna strata
Omar nie potrafił znieść już takich dewiacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.