Skocz do zawartości

Po staniu się Alfa


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tyran napisał:

Mój błąd polegał na analizowaniu tego wszystkiego i się zapętlałem.

Teraz już wiem trzeba olać i to nie tylko nią ale także marnowanie czasu na myślenie o tym.

Swoją droga jak oleje to i tak przyjdzie i da dupy. :D

Moja nie wiedza wynika z faktu że nie miałem nigdy wcześniej żadnej relacji z kobietą dłużej niż 1 do 7 dni :D

Wiadomo o co chodzi.

 

Dlatego ja na twoim miejscu olałbym to w cholerę. Przeprowadziłeś eksperymenty, teraz jakbyś chciał kiedyś mieć inną lalę to będziesz wiedział, jak zrobić, żeby chodziła jak w zegarku. A tymczasem zajmij się sobą i swoimi sprawami, bo dużo energii i czasu poświęcasz tej dziewczynie, a to chyba tylko kłótnie przeplatane z ruchaniem. Kłótnie nikomu potrzebne nie są, a seksualne akcje są dostępne wszędzie indziej. 

 

Oczywiście to tylko mój punkt widzenia i zrobisz co uważasz za słuszne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XYZ napisał:

Tyran, dobrze kumam - księżna wróciła po tym jak jej oddałeś liścia?

Ile trwała sielanka u mamusi?

Nie księżna mi dzisiaj powiedziała przez telefon:

-"że za dużo się złego stało że jej oddałem i to koniec z z nami".

Moja odpowiedź:

-"a ja na to że ją ostrzegałem co się stanie jak podniesie na mnie rękę, dobra jak chcesz to koniec zgadzam się, Ja też pomyślałem że rozejście to najlepsza decyzja. i życzę powodzenia na nowej drodze życia"

 

52 minuty temu, Vercetti napisał:

 

Dlatego ja na twoim miejscu olałbym to w cholerę. Przeprowadziłeś eksperymenty, teraz jakbyś chciał kiedyś mieć inną lalę to będziesz wiedział, jak zrobić, żeby chodziła jak w zegarku. A tymczasem zajmij się sobą i swoimi sprawami, bo dużo energii i czasu poświęcasz tej dziewczynie, a to chyba tylko kłótnie przeplatane z ruchaniem. Kłótnie nikomu potrzebne nie są, a seksualne akcje są dostępne wszędzie indziej. 

 

Oczywiście to tylko mój punkt widzenia i zrobisz co uważasz za słuszne. 

Dużo eksperymentów przeprowadziłem to fakt chciałem sprawdzić czy wszystko się zgadza nie ufam na słowo w ważnych kwestiach i faktycznie wszystko się potwierdziło.

Ale chciałem w miarę możliwości dowiedzieć się jak najwięcej w tym temacie.

To prawda chwila spokoju jakaś kłótnia ruchańsko i tak w kółeczko.

Edytowane przez Tyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Thewitcher napisał:

40 minut afery za to, że sama nie podniosła upuszczonej przez siebie zakretki? Uciekałbym od niej jak najdalej po tej akcji. 


Dokladnie to samo pomyslalem. To nie testy. To spierdolenie umyslowe i szukanie zaczepki o byle gowno. Taka kobieta gnoj z zycia potrafi zrobic a mi by bylo szkoda na to czasu i energii.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 at 19:01, XYZ napisał:

Tyran, dobrze kumam - księżna wróciła po tym jak jej oddałeś liścia?

Ile trwała sielanka u mamusi?

Wróciła sex pierwsza klasa, milutka, ale z tekstem na końcu że musi się zastanowić czy chcę ze mną być.

a Ja riposta szybka 1 sekunda to ja muszę się zastanowić czy warto z tobą być :D

zamurowało ją trochę i skończyła z tekścikami od tej pory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, parafianin napisał:

Czyli manipulacji ciąg dalszy. Ona nie spocznie. Nie zdziw się jak kiedyś wyrządzi ci dużo ostrzejszy numer, że trafisz do paki, czy rzeczywiście naśle rycerzy (ale najpierw raczej musiałaby mieć nagraną zmiane gałęzi).

No co ty Parafianin nie dam się władować do paki przez nią, taka delikatna manipulacja chciała sprawdzić czy jak dała to teraz zmiękłem.

Jak widać szybko uciąłem manipulację na pewien czas spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz jej oddałeś z liścia. Wszystko może iść w tym kierunku. Ona zacznie tak prowokować, tak się mścić że nie jesteś pod pantoflem, że jednak może ponieść cie dużo bardziej. I wyjdzie na ofiarę taką jak chce by wyszła. Ile lat tak można wytrzymać? Dlatego też napisałem że w takim środowisku gdzie jest tyle manipulacji, oddziaływania krzywo na psychike można iść w alkohol i wielu tak robi, byle tylko stłumić przemoc psychiczną takiej wrednej baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One lubią szorstkich, chłodnych chamów, ale gdy tylko dla nich sie zmieniają, są zainteresowani nimi i układają życie pod nie. One zawsze dążą do zmiany tego złego gościa w miłego, podporządkowanego, który spełni ich zachcianki. Dowartościowują się, że mogą mieć takie wpływy. Że ten cham wyjątkowo je traktuje i jego upór został złamany przez "słabą kobietke". Do innych musi pokazywać autorytet byciem szorstkim, a dla swojej kobiety najlepiej jakby jedynie trzymał swoje granice i nie trzeba byłoby tak wariować jak w związku powyżej. Zbyt miły bardzo źle, ale zbyt szorstki też źle bo wyjdzie że niezainteresowany i ona pomyśli że marnuje czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, parafianin napisał:

One lubią szorstkich, chłodnych chamów, ale gdy tylko dla nich sie zmieniają, są zainteresowani nimi i układają życie pod nie. One zawsze dążą do zmiany tego złego gościa w miłego, podporządkowanego, który spełni ich zachcianki. Dowartościowują się, że mogą mieć takie wpływy. Że ten cham wyjątkowo je traktuje i jego upór został złamany przez "słabą kobietke". Do innych musi pokazywać autorytet byciem szorstkim, a dla swojej kobiety najlepiej jakby jedynie trzymał swoje granice i nie trzeba byłoby tak wariować jak w związku powyżej. Zbyt miły bardzo źle, ale zbyt szorstki też źle bo wyjdzie że niezainteresowany i ona pomyśli że marnuje czas.

Tak wiesz ja na razie wychodzę z założenia że chciała sprawdzić granicę. Zobaczymy jak wyjdzie dalej zdam relację;)

Sprawa jest tego typu że i tak wybrałem najlepszą opcje, jak bym nie oddał to by była tragedia dopiero.

Wtedy by mną gardziła co to za mężczyzna co nie oda to leszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.