Skocz do zawartości

Dotyczy tematu: Odezwać się?


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

2 godziny temu Warmianin napisał: 

Spotkałem się w niedzielę na kawie z piękną niewiasta, blondynka, po studiach, idealnie pasuje do mojego wzorca. Było miło i sympatycznie.

Wyszedłem z fajnymi emocjami. Wczoraj się odezwałem po ponad 24h co u niej i dodałem coś zabawnego. Powiedziała mi, że musi mi się zrewanżować za tą kawę i żebyśmy poszli do kawiarni x. Ja jej powiedziałem, że może mi się zrewanżować, ale jak pójdziemy na weekend na bilard i tu ona powiedziała, że nie grała od bardzo dawna i że przeszkadza jej dym papierosów tam gdzie mielibyśmy iść. Powiedziałem, że to się dobrze składa bo będzie mieć okazję sprawdzić swoje skille po tylu latach.

I tu z jej strony cisza od wczoraj, wiadomość odczytała, nie odpowiada. Tu moje pytanie, jest sens odzywać się do niej czy dziewczyna spuściła mnie do kibla? Dziękuję za odpowiedz

 

Dziewczyna wyszła z inicjatywą po Twoim odezwaniu się i zaproponowała kawiarnię. Zlekceważyłeś jej propozycję bez uzasadnienia i zaproponowałeś to, co odpowiadało Tobie (bilard). .Jasno zakomunikowała Ci w odpowiedzi, że jej to nie pasuje (gra, dym papierosowy). Mogłeś jeszcze zaproponować coś innego albo zmodyfikować swoją propozycję. Obstawałeś przy swoim, olewając to, co mówi.

 

Przedstawiłeś się od razu jako osoba mająca trudności z przyjmowaniem podstawowych komunikatów i potrzeb drugiej osoby. Dlatego już się nie odezwała. Można przekonywać drugą osobę do rzeczy, których nie chce, ale nie od samego początku znajomości, kiedy sama też chce coś zaproponować.

 

Nie ma co tu dorabiać filozofii redpillowej, sama odczułabym irytację po czymś takim, nawet gdyby to była rozmowa z koleżanką, a przecież ledwo się poznaliście. Zainteresowanie zainteresowaniem, ale to jest jeszcze etap badania, czy z druga osobą da się w ogóle dogadać. Dla mnie kwestia podstawowa.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Uli
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.