Skocz do zawartości

"Kolacja w ciemno" w TV - lekki szok


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem przepadkiem na  program "Kolacja w ciemno" na Polsat Cafe. Odcinek bodaj 42. Chodzi o to że singielka z pośród pięciu zaserwowanych menu, wybierze trzy. Przez kolejne dni spotka się z "autorami wybranych menu" w ich chacie. Po trzech randkach bohaterka wybiera, z którym zje kolację w restauracji.

Obejrzałem tylko fragmenty, ale nie w tym rzecz...

Laska z tego odcinka - Dominika lat 34 przyznała że była wodzianką w pewnym programie. Więc ja Google... No i paczcie!

https://www.pudelek.pl/tag/dominika+zasiewska/

Masakra! :P I oni chcieli chłopaków na taką minę wpierdolić. Bajerowała z masa facetów z show-bizu - Wojewódzki, Nergal, Rutkowski, Koterski i chuj wiek kto jeszcze. 😜 Czynna w tej branży od 2011 roku.

Samotna mamuśka do tego. Syn z ojcem mieszka ponoć. Chyba dobrze ;)

 

A mówię, spoko goście byli w tym programie. I oni niby mieli walczyć o uznanie tej panny? Przecież ona ma najpewniej głowę zepsutą tym swoim życiem dawnym! Nie wytrzyma z normalnym facetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam po prostu się chyba tego typu ludzie zgłaszają i to obu płci. Kiedyś jedna z sióstr Godlewskich brała udział w jakiś właśnie randkach, nie pamiętam programu. Też randka z 3 gośćmi i miała chyba odgadnąć, który jest singlem. Ogólnie to redakcje powinni brać w wielki cudzysłów, kiedy piszą zdanie: "normalni ludzie" występują w naszych programach ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Program jest kalka (na licencji) programów z UK I US. 
 

Często oglądam.  

A to akurat dość oczywiste. Jak większosc tego typu programów.

 

13 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Do takich programów oprócz normalnych ludzi od czasu do czasu wrzuci się jakiegoś zapomnianego celebrytę.

Coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fruit napisał(a):

Pewnie ustawka dla niej po znajomości, chciała się po prostu pokazać w TV, nie ma bata, że wybierze jakiegoś poczciwego chłopaczka co dla niej ugotował. 

 

 

Ustawka raczej.

Oglądałem jakiś odcinek programu w TV ,,Magia Nagości" i tam 38latka wybrała spośród wszystkich kandydatów gościa o sztucznych nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.