Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie widzę większego problemu - Braun już dawno znalazł na to rozwiązanie - problem jest zbyt wyolbrzymiany, nie mam nic przeciwko golącym się kobietom, w zamierzchłych czasach każdy z nas miał więcej owłosienia, jak chłop się goli to i myszka może, tłumaczenie sobie, że to zabiera więcej czasu bo trzeba częściej to tylko excuse.

 

Jedyny problem miałbym jakby mi myszka podbierała moją maszynkę - ze względów higenicznych każdy powinien mieć swoją. A wspólne golenie z rana nic tak nie scala związku, więcej czasu na pogawędkę etc. ;) Jednak nigdy nie przerabiałem jeszcze, każda goliła sobie nogi zamykając łazienkę na cztery spusty nie dając mi możliwości zobaczenia włosa ;)

 

 

 

Edytowane przez darkknight071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adann96 napisał(a):

 

Pytanie za sto punktów: jeżeli Wasze myszki nie identyfikują się w mediach socjalnych jako neonazistowskie żołnierki i nie władają czerwonymi piorunami niczym Zeus, to czy prawdopodobieństwo kurwienia się na lewo i prawo spada?

 

Pytam o Waszą opinię i doświadczenie, przecież że nie o badania naukowe xd

 

Nie wiem czy prawdopodobieństwo rośnie czy spada, ale jednymi jestem zainteresowany a tymi drugimi nie, są po prostu nieatrakcyjne.

Biorąc pod uwagę dwie takie same myszki, gdzie jedna jest normalna w mediach a druga ma strzałkowe klimaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adann96 napisał(a):

 

Pytanie za sto punktów: jeżeli Wasze myszki nie identyfikują się w mediach socjalnych jako neonazistowskie żołnierki i nie władają czerwonymi piorunami niczym Zeus, to czy prawdopodobieństwo kurwienia się na lewo i prawo spada?

 

Według mnie spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to było szarych myszek co później okazywało się że się pruły na lewo i prawo. Panowie nie ma reguły, tym bardziej że to wszystko kwestia emocji i nawet Bogobojna dama też pójdzie w tango jak hormony uderzą do głowy jak zobaczy jakiegoś odpowiedniego gościa

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nowy00 napisał(a):

 

Michalina ma chłopaka, a na imprezie z kolega ze studiów. Pytana za co kocha swojego partnera nie odpowiada nic. 

 

Coś starszego:

 

 

Nic strasznego, po prostu tak wygląda prawdziwy świat, straszne tylko że zaczynają się tym chwalić wręcz jak mają w d swoich chłopów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał(a):

Nic strasznego, po prostu tak wygląda prawdziwy świat, straszne tylko że zaczynają się tym chwalić wręcz jak mają w d swoich chłopów

Wiem, wiadomix. 

 

W komentarzach na YouTube filmiku Michaliny piszą, że kolega ze studiów jeszcze by trzymał za rączkę jakby w kiblu ją brał jakiś Chad. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00, kolega kiedyś opowiedział mi swój sen, w którym to nakrył swojego kumpla, jak ten zapina jego dziewczynę, a ta uspokajała go (cały czas będąc ruchaną): "kochanie, to nic, nie przejmuj się". :) 

Być może to będzie kiedyś nowy standard - chcesz związku z kobietą? Ok, ale musisz zaakceptować jej "potrzeby".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zychu napisał(a):

@nowy00, kolega kiedyś opowiedział mi swój sen, w którym to nakrył swojego kumpla, jak ten zapina jego dziewczynę, a ta uspokajała go (cały czas będąc ruchaną): "kochanie, to nic, nie przejmuj się". :) 

Być może to będzie kiedyś nowy standard - chcesz związku z kobietą? Ok, ale musisz zaakceptować jej "potrzeby".

Co za sen, takie rzeczy nadchodzą - te potrzeby panny. 

Pani jeszcze doda, przecież wiesz jak Cię kocham. 

 

 

FB-IMG-1703340807958.jpg

Edytowane przez nowy00
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.