Skocz do zawartości

Brak dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobić sobie maraton z profesjonalistkami i przesycić się seqzem :)

W dniu 3.04.2023 o 11:07, Montella26 napisał:

Mnie mianowicie zastanawia jeden fakt. Nie znam do końca szczegółów. Ale wiem, że typek teraz ma własny biznes albo rodzice mają. W każdym razie. Wcześniej dupcył dobra sarne, za chwilę dupcył jeszcze lepsza. A teraz to dupcy finalistkę miss małopolski. Dziewczę ledwo studniówkę miało. Wszystkie panny top dosłownie. 

A on co. A on kurwa brzydki. Albo ja się nie znam. Ale poznałem blackpilla. 

Z tego co wiem gościu lubi tańczyć i codziennie jarał trawe i zachowywał się jak płaczącą piczka bo tak mu źle. 

 

Jest w stanie mi to ktoś racjonalnie wyjaśnić. 

Dlaczego jeden zapierdala i ma jeden chuj a drugiemu się powodzi. 

 

Moze dlatego że chodzi zjarany i nie pospinany i ma ten luz? Czy może to, że często jeździ za granicę i chwali się zdjęciami na insta. 

Tego gościa nic nie obchodzi i ma na wszystko wyje***e.

Pewność siebie musi mieć bardzo dużą.

Żyje jak chcę nie analizując niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nowy00 napisał:

Zrobić sobie maraton z profesjonalistkami i przesycić się seqzem :)

Tego gościa nic nie obchodzi i ma na wszystko wyje***e.

Pewność siebie musi mieć bardzo dużą.

Żyje jak chcę nie analizując niczego.

A co z blakpillem. Nie powiem, że wyglądam lepiej od niego. Ale to prawda. I nie mam takiej pewności siebie 

 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nowy00 napisał:

Blackpill dalej jest a jak widać ten gość ma tego pilla w poważaniu i jedynie działa nie zważając na nic.

Panna 19 ledwo przed maturą. On 29 lat. 

Panie to jebnie. Zaraz dziewczę pójdzie na studia do miasta Wojewódzkiego i zobaczymy. Będzie miala do wyboru do koloru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nowy00 napisał:

Gościa nic nie interesuje, dobrze się bawi. Niczego nie analizuje.

Właśnie w opisie na insta ma coś takiego napisanego. Taniec, zabawa itp

Teraz, Montella26 napisał:

Właśnie w opisie na insta ma coś takiego napisanego. Taniec, zabawa itp

Chuj z nim ważne ze wyglądam lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

A co z blakpillem. Nie powiem, że wyglądam lepiej od niego. Ale to prawda. I nie mam takiej pewności siebie 

 

 

Haha a ten dalej o blackpillu, wzroście, szczęce etc... No i teraz error w matrixie bo masz przykład osoby która tego nie ma, a efekty ma, skoro to nie była jednorazowa akcja, tylko tych lasek było więcej to nie jest to raczej przypadek. Główkuj dalej o co tutaj chodzi :D 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał:

 

Haha a ten dalej o blackpillu, wzroście, szczęce etc... No i teraz error w matrixie bo masz przykład osoby która tego nie ma, a efekty ma, skoro to nie była jednorazowa akcja, tylko tych lasek było więcej to nie jest to raczej przypadek. Główkuj dalej o co tutaj chodzi :D 

Ten człowiek nie ma świadomości co działa na kobiety i żyje w wyobrażeniu, że to nie jest wygląd tylko inne cechy, które przemawiają za jego sukcesami. Kumpel, który do ukończenia szkoły średniej radził sobie swietnie z dziewczynami, robił wszystkie najlepsze, ale po osiagnieciu doroslosci sukcesy sie skonczyly. Madry, mało atrakcyjny, ale uswiadomiony. Ocknal sie w koncu gdy rogi mu wyrosly i dal sobie spokoj z kobietami. Bardzo w porządku, miły człowiek.

 

Na mlode dziewczyny dziala energia faceta, bad boy, luz, to jest to co one lubią. Ale to wszystko trwa do czasu, bo dziewczyna zblizajac sie do pewnego wieku powiedzmy 25 rok życia zaczyna myśleć bardziej pod kątem bezpieczeństwa i nagle okazuje się, że ten zabawiacz z kilku lat wstecz bez wyglądu już nie znajduje sie w kregu jej zainteresowan i nie ma takiego brania. No, nowoczesna opcja jest jeszcze taka, ze zabawiacz zabawi gdzieś z boku, ale to pozostawmy :)

 

Kolega mając wiedzę czuje się przyblokowany, bo wie co działa na kobiety. Jest to wygląd, pieniądze, status i inne pierdoły, a to jest gorycz trudna do przełknięcia, bo nam obiecywano, że kobieta nas pokocha jak matka nie za to co posiadamy, ale za sam fakt bycia człowiekiem. Tutaj jest pies pogrzebany, bo trudno jest sie tego pozbyc wewnetrznie i jezeli sie tego nie pozbedzie, to bedzie to czlowieka ograniczalo. Dlatego niektórzy nieświadomi pomimo tego że nie mają pieniędzy czy wyglądu będą mieli efekty, bo są dobrzy w podkręcaniu kobiet. To jest piekło wiedzy, bo niektórym lepiej wychodziło kiedy nie wiedzieli, niż kiedy wiedzą.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, wygląd i jeszcze raz wygląd, to przyciąga. Ale co dalej, no właśnie, jeśli chęć jednorazowego puknięcia to sam wygląd wystarczy. Jeśli ochota na coś dłuższego to zaczynamy jazdę i to od samego początku, można nauczyć się pewnych zachowań, to będzie działać, ale one nie są głupie, jeśli wyczują, że te zachowania nie są "wasze" to pojawią się shit testy i manipulacje, które obnażą was jak dzieci, czytaj: maska spadnie i co się wtedy pojawi? Pewnie frustracja, brak pewności siebie i prawdziwa twarz. 

Dlatego zanim ktokolwiek, nawet ten półbóg zacznie myśleć o czymś dłuższym musi popracować nad sobą, niektóre z cech można wypracować, staną się częścią nas i żadne manipulacje nie będą działać. Niektóre cechy dostaliśmy w genach lub wykształciły się nieświadomie przez zewnętrzny wpływ, tak było u mnie.

Brak pewności siebie, niskie poczucie własnej wartości, brak celów - prosty przepis na stanie się podnóżkiem, być może komuś podoba się taka rola - zapraszam spróbować.

Często pojawią się na forum zdziwienie "widziałem przystojnego faceta z laską 2/10, co on ślepy?" to już macie odpowiedź dlaczego.

 

To moje wnioski po zgłębieniu tematu oraz obserwacji facetów z mojego otoczenia, ich zachowania wobec swoich kobiet. Przeraża mnie to, że 80% z nich to właśnie takie "podnóżki", ale tak jak niedawno napisałem, nie mam zamiaru nikogo z nich uświadamiać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbieraj trochę kasy i pojedź sobię do Kenii do Mombasy. Tam znajdziesz sobię fajną  zgrabną murzynkę i będziesz miał "Holiday girlfriend" i w kilku tygodni ją ostro wyruchasz (raczej ona ciebie). Z grubymi ustami ładnie cię pocałuje i ci sztangę wypoleruje.

Będziesz w ten czas miał lepszy i fajniejszy związek niż wielu innych.

Będziesz dla nie Bogiem.

Wyleczyć się z depresji i wrócisz.

I potem będziesz tutaj kontynuował.

Tylko sie nie zakochaj w czekoladkę!

O to bardzo trudno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2023 o 20:19, dzikabomba napisał:

Pozbieraj trochę kasy i pojedź sobię do Kenii do Mombasy. Tam znajdziesz sobię fajną  zgrabną murzynkę i będziesz miał "Holiday girlfriend" i w kilku tygodni ją ostro wyruchasz (raczej ona ciebie). Z grubymi ustami ładnie cię pocałuje i ci sztangę wypoleruje.

Będziesz w ten czas miał lepszy i fajniejszy związek niż wielu innych.

Będziesz dla nie Bogiem.

Wyleczyć się z depresji i wrócisz.

I potem będziesz tutaj kontynuował.

Tylko sie nie zakochaj w czekoladkę!

O to bardzo trudno.

I nie przywieź Adidasa 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 21:40, TommyGun napisał:

Zagadywałem do dziewczyn to olewały mnie nic nie odpowiadały i odchodziły.

 

Wpierw powinieneś zrozumieć, że kobieta to inny konstrukt niż mężczyzna.

One inaczej myślą, rozumują, działają.

 

Mężczyźni kierują się logiką natomiast kobiety emocjami.

I tu jest całe clue programu.

 

Mianowicie skoro zagadujesz do kobiet i nie wywołujesz emocji to one szufladkują cię jako nudziarza i odchodzą.

Mało tego możesz takim zachowaniem uaktywniać w nich wręcz negatywne emocje bo kobieta ze słabością je utożsamia.

 

Być może bardzo bezpiecznie działasz na zasadzie nice gay, który boi się stawiać zasad, granic, mówić otwarcie czego chce, 

reakcji co kobieta powie, pomyśli sobie, czy to tamto wypada jeżeli zadasz niewygodne pytanie czy sie nie zgodzisz lub wręcz

gdy będziesz się z niej naigrywał.

 

Dlatego powiedzenie miej wyjebane a będzie Ci dane odgrywa ogromne znaczenie. 

Po prostu do kobiet trzeba podchodzić na luzie, bez spiny, oczekiwań, desperacji, testować w różnych sytuacjach czy w ogóle się do ciebie nadają.

Wygląd kobiety to za mało na LTR.

 

Zawsze stawiaj sie na pierwszym miejscu, miej wymagania bo masz do nich prawo, jeżeli coś Ci w kobiecie nie pasuje to next.

Kobiety tak robią i nie idą na żadne kompromisy wiec czemu i ty tak nie możesz robić.

 

Bolesna prawda jest taka, że kobiety kochają siłę pod każdym tego słowa znaczeniem a gardzą i nie szanują słabości.

 

Dlatego na dobry początek lektura dla ciebie.

No More Mr Nice Guy Polska Wersja - Free Download PDF (kupdf.net)

 

Głowa do góry p0lki nie są jedynymi kobietami na tej planecie, nie warto się też do nich ograniczać.

Jak to mawia klasyk tego kwiatu to pół świata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz musisz się otworzyć i wyjść do ludzi plus zadbać o siebie psychicznie i fizycznie. Poszukać ludzi którzy są dobrzy w nawiązywaniu znajomości i się uczyć od nich. Ja tam bym nie stawiał nacisku na poznanie dziewczyny tylko znalezienie sposobu na "poznawanie" a nie "poznanie". I też nie słuchaj tych blackpilowcow że wygląd jest najważniejszy. Jest ważny ale ważniejsze aby powoli pokonywał swoje blokady. Jeżeli laski nie chcą gadać to pewnie masz niską energię i albo się boją albo zanudzasz je. Wiadomo, że przyjdą ludzie którzy napiszą aaaaaaa, po co masz pajacowac. Ale to nie pajacowanie tylko budowanie umiejętności. Przecież handlowiec też musi pajacowac. Chyba że ma towar luksusowy. Na żadne dziwki nie idź, ani do żadnej Afryki. Wyjdź ze strefy komfortu. Na fb są różne grupki, będą napewno jakieś juwenalia. Czeka cię długa droga ale dasz radę. Pomału, ale do przodu. I nie słuchaj żadnych blackpilowcow bo to przegrywy. Nawet do laski większość z nich nie umie zagadać. Smutni ludzie. Ty chcesz być wesoły i energiczny. Ludzie sami szukają tego czego nie mają. Musisz im dać próbkę a potem sami przyjdą po więcej.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.