Skocz do zawartości

Kanał goats


Rekomendowane odpowiedzi

T

23 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Zdziwieni poprzednimi? To patrzcie na to:

 

 

 

W dniu 3.01.2024 o 16:50, masculum napisał(a):


Ja pier... ale patologia.... Dokąd zmierzasz Polsko?

Taka patola i takie treści, a teraz są takie popularne. Zarobki tam muszą być srogie i nie rzędu 10 czy 100zł.

Ambitniejsze rzeczy na YouTube nie mają tyle wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, nowy00 napisał(a):

Taka patola i takie treści, a teraz są takie popularne. Zarobki tam muszą być srogie i nie rzędu 10 czy 100zł.

Ambitniejsze rzeczy na YouTube nie mają tyle wyświetleń.

Tak, bo "wdrożenie się" i zrozumienie ambitniejszych tematów wymaga krzty inteligencji i trochę czasu. Żeby pokazać cycki, można być tępym i nie trzeba nic... oprócz cycków i ewentualnie odwagi (chociaż im głupszy osobnik tym więcej odwagi, taka korelacja). 

Cóż, że młodzież w większej liczbie dzisiaj (pewnie 80-90%) nie jest ambitna, tak też te treści są idealne dla nich. Chleba i igrzysk, wiecznie żywe!

Edytowane przez masculum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, masculum napisał(a):

Cóż, że młodzież w większej liczbie dzisiaj (pewnie 80-90%) nie jest ambitna, tak też te treści są idealne dla nich. Chleba i igrzysk, wiecznie żywe!

Teraz jeszcze w klatce ma bić jsię jakaś gwiazda p%rno, świat schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że po części te młode dupy są mądrzejsze niż się wydaje. Ten kanał pokazuję jak łatwo można się ustawić w życiu o ile urodziło się z pusią. Taka pizda, wyjdzie na nagrywki i najlepiej niech coś odpierdoli - zesra się, spierdzi na wizji czy pokaże ułamek cycka - w internecie zaczyna wrzeć, oskarki zaczynają pucować berło i szukać niewiasty w social mediach. Tak nabijają jej wyświetlenia, obserwacje i w konsekwencji rozgłos (kabzę) Następnym krokiem jest tylko otworzenie only fansa i laska jest ustawiona na conajmniej pare lat. Do roboty? Weź się tato, ja tu mam nagrywki dla moich obserwatorów! A oskarki tak jak pucowali tak będą pucować, ale zapierdalając w fabrykach żeby mieli na subskrypcję swojej ulubionej kontent-creatorki. Jebać!
Kiedyś myślałem że najwiekszą przegraną dla mnie jako faceta było by gdyby mój syn okazał się ped..ałem ale teraz jak tak pomyślę... oby moja córka nigdy nie wystąpiła w takim/podobnym 'show' Niestety w razie w okno życia ma ograniczone wymiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.