Jump to content

masculum

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

317 Świetna

About masculum

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. Ja tam w dwóch projektach jestem dość sporo w plecy więc już nawet tego nie ruszam. Kiedyś odbije to sobie zrobię zwrot albo nawet co zarobię. Ale Cardano i savemoon trzymają jeszcze grubo ponad to co włożyłem ❤️ jak dobrze, że Cię wtedy smerf posłuchałem z SM
 2. Moim zdaniem zaczyna się bessa jednak. Ludzie pomału się wyprzedają bo prawie wszystko leci na łeb na szyję. Chyba, że będzie jakieś pierdolnięcie w górę albo Elon się rano obudzi i stwierdzi, że napisze "BTC rulezzzz!"
 3. Ja przejebałem całą kilka razy bez kodów ❤️ Bardzo miło wspominam. Nawet ze 2-3 lata temu sobie odświeżyłem magiem może za rok albo dwa znowu sobie odświeżę ale paladynem
 4. Witamy w kolonii 👊
 5. - Co tak schudłeś? - Nie stać mnie na bycie grubym...
 6. Dodam tylko, że już przeszło 10 lat temu zauważyłem znaczne obniżanie poziomu nauczania i wymagań na studiach technicznych w jednym z miast wojewódzkich. Już wtedy zaczęto "rzeźbić" obywateli "okrągłych" jak kula, bez kantów, żeby nie zawadzali i byli podatni na manipulacje. Większość użytkowników z forum to wie. Większość z ulicy nie. Rząd z tego korzysta.
 7. Zobaczył jak wyglądają czarne płytki z różową fuga i mu się nie spodobało...
 8. Te wszystkie analizy są o kant anusa rozbić. Poprzednie mówiły, że lecimy z BTC nie wiadomo gdzie a skończyło się jednym tweetem i spadkami.
 9. @smerf zajebisty avatar 🚀 lecimy! :D a kto się wyprzedał niech żałuje
 10. Lasery @smerf, lasery... @UncleSam to już trochę habituacja do sytuacji chyba
 11. Jak widzę co się dzieje to trochę przykro. Liczyłem że będą wzrosty. ALE No właśnie ale. 1. Wpakowałem kasę, która w domyśle przeznaczyłem na ewentualną stratę (lub zysk). 2. Nie sprzedaje poniżej zakupu a w tej chwili 2 projekty z 4 mam na plus jeszcze. 3. Wchodziłem raczej długoterminowo niż krótko terminowo więc po prostu poczekam. 4. smerf mówi diamentowe ręce więc diamentowe ręce. 5. Kiedyś odbije, jak nie teraz to kolejna hossa. A między czasie zakupy za dużo niższą cenę i jeszcze w jeden projekt wejdę na pewno.
 12. Ja nic nie wyprzedałem, w ADA jestem na plus mimo tej ogromnej korekty. REEF i COTI lekko na minus aktualnie. Za to SAFEMOON nadal SPORO na plus. Diamentowe ręce, stalowe jaja i sobie czekam. Na każdy projekt mam plan kiedy jakie ruchy i co robię dalej, nie widzę powodów do wprowadzania poprawek aktualnie.
 13. W tej chwili mam przed oczami taki obrazek: Ogromny salon z pięknie rzeźbionymi elementami wystroju oraz drogimi meblami z drewna w tle kominek w którym żywo majaczy płomień. Stoi kilku dobrze ubranych panów, trzymając szklaneczki whyski odpalają sobie nawzajem cygara. W powietrzu już unosi się dym. Oni gratulują sobie kolejnych zakupów po świetnej cenie i śmieją się, że połowa kryptoświata wyprzedała się z obsranymi kurwa gaciami oczywiście licząc przy tym zyski z tego co sprzedali aby był dump
 14. Kto godzinę temu nie dokupił ten siusiak. Już odbiło.
 15. Ja tam nie wiem co się dzieje ale przez te obsrane gacie u ludzi milion safemoona mi wpadło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.