Skocz do zawartości

Niezaprzeczalny wpływ social mediów na kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem dziś na YT na takiego niewinnego shorta.

 

Posłuchajcie/poczytajcie co ta dziewczyna mówi.

 

 

"Na początku zaczęłam korzystać z tej aplikacji, żeby poprawić swoje umiejętności w angielskim. Potem poznałam dziewczyny, one rozmawiały z tymi przystojniakami, publikowały te filmy i ja też tak bym chciała."

 

Skoro tak to działa w Chinach, dlaczego nie miałoby zadziałać w Tajlandii, Ukrainie, czy gdziekolwiek, gdzie jest dostęp do social mediów?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Niezaprzeczalny wpływ social mediów na kobiety

Bez względu na kraj urodzenia, każda kobieta chce przebierać w największych przystojniakach, skoro są takie możliwości.

Pani z filmiku ustawia sobie ambitny cel poprawy umiejętności językowych. Z kim płynniej będzie szła nauka języka? Mając do wyboru, native speakera średniego wyglądu vs jakiegoś przystojniaka też native speakera, wybierze tego drugiego bo wiadomym iż ten przystojny będzie miał lepszy poziom języka i chodzi tylko kobiecie o naukę.

Nauka języków obcych tylko z takimi:

 

Gościu z filmiku ma dobre podejście z dystansem do siebie. Uśmiech i luz.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może tu pasować:

 

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/samotne-mlode-polki-krotka-historia-o-rozjezdzie-z-facetami-dumie-i-klusownictwie/9x78gjx

 

Użyłem strony archive.ph zeby otworzyć artykuł w całości ;)

 

Cytat

Na pierwszy ogień poszedł górnik. Zarabiał i wyglądał nieźle, ale odpadł z powodu braku wykształcenia. Kolejny był matematyk: bez brzuszka, po studiach, ale bezrobotny. Mieszka z rodzicami. Dużo mówił o rodzinie, dzieciach. Naciskał na szybką ciążę. Wykluczony. Nie po to wzięła kredyt na własne mieszkanie, żeby teraz brać darmozjada. Trzeci wydawał się przeskakiwać poprzeczkę (nie miał wykształcenia, ale własną firmę i wszystkie zęby), ale poległ na poglądach politycznych.

No po prostu nie ma chłopów dla baby z moim wykształceniem - czy jakoś tak :)

 

Cytat

– Czy to Sośnicowice, czy Warszawa, czy Łódź dzisiejsze 30-latki dojrzewały przy podobnych przekazach płynących z mediów – mówi Drosio-Czaplińska. – Od dziecka słyszały, że współczesna kobieta musi być samodzielna i samowystarczalna, a jeśli jest singielką, powinna być szczęśliwa. Przede wszystkim jednak słyszały, że kobieta musi mieć mężczyznę, który byłby jej lustrzanym odbiciem. Ma być tak samo wykształcony. Najlepiej, żeby był lepszy od niej, bo dziś młode kobiety nie patrzą w dół, ale szukają partnerów, którzy mogliby pociągnąć je w górę.

Noooooo

 

Cytat

Na długiej liście rzeczy, które mają je do tego doprowadzić, są – oprócz kariery – siłownia, nauka języków, tańca... Dzień ambitnej trzydziestolatki z miasta trwa od rana do późnego wieczora i czasem zwyczajnie brakuje w nim miejsca na relacje.

Nawet bym nie chciał kobity, która jest tak zajęta....

Z resztą jak wiadomo nas facetów nie obchodzi jej kariera i znajomość języków. No może prócz francuskiego haha

 

Cytat

Ale największy rozjazd widać w miejscowej bibliotece. Ona czyta przeciętnie 10 książek rocznie, oni nie czytają w ogóle. W Sośnicowicach – jak mówią w bibliotece – czytelnictwo w wydaniu męskim zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce.

Heh, dobre sobie. Ja czytam bardzo duzo (lubię plus praca wymaga tego) więc powinienem mieć kolejkę lasek do siebie. A ten cwaniaczek z siłki w BWM powinien być incelem xd

 

Cytat

Prof. Kossakowski przyznaje, że samotne 30-latki mają dziś trzy wyjścia. Mogą obniżyć poprzeczkę. Mogą – i to się zdarza coraz częściej – zdecydować się na samotne macierzyństwo. Mogą też – co już się dzieje, szczególnie w dużych miastach – pójść w tzw. kłusownictwo matrymonialne, czyli odbijać mężów koleżankom.

Coś  w tym jest. Ale samotnym matkom mówimy NIE - bo niszczy społeczeństwo na dłuższa mete...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.