Skocz do zawartości

Witam!


MłodyWilcy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powitać szanownych braci na naszym jakże zacnym forum, cóż zapewne jestem jednym z młodszych samców na tym forum w wieku wczesno 20 -letnim, aczkolwiek zdążyłem już się nieco zaopatrzyć w doświadczenie wobec naszych wspaniałych pań. Forum jak i działalność Pana naczelnika, wielkiego wodza, mędrca 6 ścieżek, i naszego guru znam od relatywnie długiego czasu i z całą pewnością mogę rzec, że znacząco mi pomógł w życiu poprzez swoje audycje.  Wcześniej jednak nie zaglądałem na forum, gdyż Jego świętobliwość w jednej audycji wspomniała, że jego działalność można szerzyć albo poprzez dołączenie do forum lub zakup jego produktów i ja wybrałem tę drugą opcję. Liczę bracia na pozytywny odbiór oraz pomoc młodszemu bratu 😁.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, MłodyWilcy said:

zdążyłem już się nieco zaopatrzyć w doświadczenie wobec naszych wspaniałych pań

Ta droga nigdy się nie kończy, i za każdym zakrętem czekają nowe niespodzianki... jednak lepiej uczyć się na cudzych błędach, więc "witaj w domu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.