Skocz do zawartości

Witajcie samcy


Inny i Wyjątkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie samcy :) Na imię mi Łukasz, 19 wiosen za sobą. Trafiłem tutaj w poszukiwaniu prawdy na temat relacji damsko-męskich, bo moje doświadczenia bardzo daleko odbiegały od tego, co się powszechnie uważa. Zaczęło się klasycznie, będąc dla jednej dziewczyny bezczelnym i aroganckim chamem, sprawiłem że zaczęła się do mnie kleić, a będąc miłym chłopakiem dla tej która mi się podobała - uzyskałem odwrotny efekt. Dało mi to do myślenia, więc przeszukałem trochę internet (trafiając między innymi na osławiony tutaj blog Malviny Pe :D ) i natknąłem się na samcze runo, a stamtąd prosta droga przywiodła mnie tutaj. Obecnie jestem w trakcie lektur guru i mam nadzieję, że sporo z nich wyniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 5. Masz 24 godziny od rejestracji na napisanie pierwszego postu, jeżeli tego nie zrobisz ostrzeżemy Cię, a później konto zostanie usunięte. Podglądać to my, ale nie nas. " Marek

http://braciasamcy.pl/index.php?/profile/1108-inny-i-wyj%C4%85tkowy/  - dołączył 2 kwietnia, a post z 8 kwietnia;    chyba że nie daliście ostrzeżenia, to on nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Damianut napisał:

" 5. Masz 24 godziny od rejestracji na napisanie pierwszego postu, jeżeli tego nie zrobisz ostrzeżemy Cię, a później konto zostanie usunięte. Podglądać to my, ale nie nas. " Marek

http://braciasamcy.pl/index.php?/profile/1108-inny-i-wyj%C4%85tkowy/  - dołączył 2 kwietnia, a post z 8 kwietnia;    chyba że nie daliście ostrzeżenia, to on nie ma problemu

 

Konto założyłem w sprawie książek, dałem sobie tydzień na decyzje czy będę uczestniczył w życiu forum.

 

5 godzin temu, Endeg napisał:

Witaj, czemu nick masz samiczej proweniencji?

 

Domyśl się.

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.