Skocz do zawartości

Witajcie Bracia !


wilkudaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia,

Daniel - 38l.

Wrocław.

 

Na forum natknąłem się szukając po internecie podobnych historii do mojej. Jestem ciekaw ile osób wpadło w ten sam schemat i z początku nie widziało co jest 5. No ale człowiek cały czas się uczy

i zdobywa doświadczenie.

W wielkim skrócie zanim napiszę nowy wątek, jestem po związku z samotną matką, ojciec biologiczny nie żyje, córka lat 8, początek bajka, panna dla mnie 11/10, z czasem jakby nabierała dystansu, no a sam koniec poszło o hajs (cytując ex "prawdziwy mężczyzna sam wychodzi z inicjatywą żeby dokładać się do wspólnych wydatków na mieszkanie" [ps. nie mieszkaliśmy razem]).
Związek dość krótki bo 6mc, ale na pełnym gazie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że teraz widzę sprawy zupełnie inaczej, a gdzieś tam w głowie pojawiają się myśli o próbie come back. Obecnie jesteśmy bez żadnego kontaktu. Także jestem w fazie rekonwalescencji ;)

 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wilkudaniel napisał(a):

jestem po związku z samotną matką, ojciec biologiczny nie żyje, córka lat 8, początek bajka, panna dla mnie 11/10, z czasem jakby nabierała dystansu, no a sam koniec poszło o hajs (cytując ex "prawdziwy mężczyzna sam wychodzi z inicjatywą żeby dokładać się do wspólnych wydatków na mieszkanie" [ps. nie mieszkaliśmy razem]).

Dobre.

A nie było sugestii abyś przysposobił jej córkę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał(a):

Być może na dziecko brała rentę po zmarłym.

Nie znam procedur, ale coś tam przysługuje, gdy rodzic zejdzie z tego świata.

tam cięższy temat, ponieważ zmarły mąż był Austriakiem. Także temat spadku/renty/zaległych alimentów etc. jest cały czas procedowany. Nie jest też taki prosty ponieważ oni byli też po rozwodzie, rok po tym odszedł. Mam całą encyklopedię poprzednich związków :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂

1 minutę temu, wilkudaniel napisał(a):

ponieważ zmarły mąż był Austriakiem. Także temat spadku/renty/zaległych alimentów etc. jest cały czas procedowany. Nie jest też taki prosty ponieważ oni byli też po rozwodzie, rok po tym odszedł. Mam całą encyklopedię poprzednich związków :D

Z perspektywy osoby trzeciej interesujący temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. 

 

Na dobry początek zapoznaj się z regulaminem Forum zanim zaczniesz coś pisać. 

 

Rozpoczynanie zdania z małej litery jest nie poprawne. 

 

Z racji tego, że jesteś nowym użytkownikiem nie dostaniesz warna. 

 

Na przyszłość pamiętaj by zdanie rozpoczynać wielką literą. 

 

Pozdrawiam. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Z przyjemnością przeczytam Twoja historię w świeżakowni, plus że nie masz dodatkowego bagażu (poza emocjonalnym) po tym związku oraz zobowiązań typu alimenty. 

W dniu 28.07.2023 o 10:25, wilkudaniel napisał(a):

a gdzieś tam w głowie pojawiają się myśli o próbie come back

Napisz post, Bracia szybko ci to wyperswadują podając dobre argumenty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.