Skocz do zawartości

Kenobi po latach :) :)


kenobi

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Ale po kolei najpierw @Kiroviets chciał się tłuc.

Hehe nie dodawaj sobie aż 😅😅.

Niemniej jakbyś się napatoczył.🤔🤔

Tylko, że obecność na forum nauczyła mnie, że trzeba brać sporą poprawkę na samozwańczych guru oświecenia, uduchowienia, przepracowania traum, milionerów, memeła fajterów, więc ten xD.

 

@Ksanti jest gdzieś za free do obejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Dalej tu są i wiem bo paru się sprzedało.

Rozwiniesz? Mówisz o osobach, które z hukiem odeszły niby w ciągu ostatnich miesięcy?

Jak tak i dalej pomimo tych hucznych odejść i tak siedzą i lurkują to... szkoda to nawet komentować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets @Ksanti no co wy chlopaki, dziewczyny z Dubaju ogladcie? Hello, nie bez powodu jest to już za darmo. Akurat na to szkoda życia:-)

Wywalilo na formum jakos bialorycerstwa widze ostatnio a teraz polecanie sobie "dziewczyn..."

O kurestwie radze czytac niz ogladac bo to drugie moze byc frustrujace (tu: oglądanie jak czarne byczki młócą żeński kwiat narodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Przemysław nie obejrzałem jeszcze.

32 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

O kurestwie radze czytac niz ogladac bo to drugie

Racja. Polecam " Czarodziejki" E. Egejskiej.

 

32 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

byc frustrujace (tu: oglądanie jak czarne byczki młócą żeński kwiat narodu).

Samo życie. Mi tam wisi. Najgorzej że moje podatki na te bękarty idą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Przemysław najpierw zobacz, a nie teoretyzuj o czym naprawdę jest film i jaki ma całościowy przekaz. Mówiłem, że dobrze przedstawia Red pill/ Black pill od strony żeńskiej. Punkt widzenia nieco inny niż przeważnie można o tym poczytać na forum. A nad samooceną trzeba pracować, aby nie ruszało to o czym mówisz. Większość filmów jest za darmo w Internecie, to nie zależy od jakości tylko od tego czy ktoś zdecydował się wrzucić pirata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hubertius napisał(a):

Rozwiniesz? Mówisz o osobach, które z hukiem odeszły niby w ciągu ostatnich miesięcy?

Jak tak i dalej pomimo tych hucznych odejść i tak siedzą i lurkują to... szkoda to nawet komentować.

Nawet nie tylko z paru ostatnich miesięcy. Jak nadarzy się okazja w tym aspekcie to rozwinę temat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Przemysław nie oglądałeś filmu a próbujesz recenzować. Tak, ten film ma o dziwo fabułę, nie jest tak głupia jak się wydaje i nie jest o robieniu kloca. To, że jakiś Włoch udający Araba udaje, że się rucha z Polką, dorosłej osoby nie powinno w żaden sposób ruszać. Fabuła skupia się na losach głównej bohaterki, o jej wyborach i konsekwencjach. O jej drodze przez kurestwo, biznes, małżeństwo/ macierzyństwo, motywy kryminalne. W filmie jest przedstawiony Red Pill/ Black Pill dla kobiet, ale też elementy tego z punktu widzenia męskiego. Film jest zupełnie czymś innym niż myślałem, ciekawie się oglądało.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ksanti napisał(a):

e. W filmie jest przedstawiony Red Pill/ Black Pill dla kobiet, ale też elementy tego z punktu widzenia męskiego. Film jest zupełnie czymś innym niż myślałem, ciekawie

Mógłbyś rozwinąć? Bo szkoda mi czasu nawet na szukanie a co dopiero oglądanie.🤷

 

Redpill z perspektywy kobiet- czy chodzi tam o to że jakaś karyna chce stać się lepszą wersją samej siebie aby zostać lady szejkową albo "massimową"? Pytam poważnie, bo nie wiem jak rozumieć 

Godzinę temu, Ksanti napisał(a):

Red pill/ Black pill od strony żeńskiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć? Bo szkoda mi czasu nawet na szukanie a co dopiero oglądanie.🤷

Chce wam się cały dzień poświęcić na czytanie książki romansidła, pierdoły w Internecie, albo pisanie o teoriach na forum, a na film 2h szkoda? Obejrzyj po prostu, nie po to poleciłem film, aby streszczać całą fabułę. Poza tym każdy może mieć inne obserwacje Red Pill. Film pokazuje brutalną rzeczywistość - gdzieś tak od połowy. Zarówno dla mężczyzn romantycznych beciaków jak i ogólnie dla kobiet, chociaż nawet Chad zostaje potem wychujany. Był nawet motyw, że pewien szejk się zauroczył w jednej z bohaterek, która potem popełniła samobójstwo. Jej były chłopak beciak później mści się na głównej bohaterce za to, że ją wciągnęła w świat luksusowych modelek...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kiroviets napisał(a):
6 godzin temu, Ksanti napisał(a):

W filmie jest przedstawiony Red Pill/ Black Pill dla kobiet, ale też elementy tego z punktu widzenia męskiego. Film jest zupełnie czymś innym niż myślałem, ciekawie

Mógłbyś rozwinąć? Bo szkoda mi czasu nawet na szukanie a co dopiero oglądanie.

Gdybyś obejrzał czy ja moglibyśmy podyskutować jak widzi go inna osoba.

Coś jak wątek o Traczu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w Dubaju kilka razy i jezeli to jest w filmie pokazane, to moge potwierdzic, ze praktycznie, kazda laska w lepszych klubach to ekortka. Kazda. W kluach srednich, a takich jest niewiele, czasami bawia sie naplywowi pracownicy i pracowniczki, jednak i tam jest tez pelno ku**w. Ogolnie nie spotkalem zadnej europejki, ktora by w klubie nie oczekiwala kasy. Ceny w tym miescie sa wrecz zabijajace, w klubach jeszcze ^3. Arabi sraja i szczaja kasa. Kupuja alkohol, chociaz go nie pija, a laski czekaja, aby oni je zaprosili do stolika. Nawet znajome w biurze potrafia sie tak bawic "za darmo". Tam zadne umiejetnosci uwodzenia sie nie sprawdza. Tylko jezeli masz sporo kasy, naprawde sporo to mozesz cos ugrac, albo jestes zaproszony jako gosc przez lokalnego na taka impreze. Pienieadz jest tam jedyna gra.

 

To jest najwiekszy kurwidolek jaki istnieje na swiecie, a fakt ze tam jest tyle pieniedzy tylko ulatwia rozwiazlosc. Nigdy, ale przenigdy nie puscilbym kobiety na samotna wycieczke do DXB i w tamte rejony.

Edytowane przez Pater Belli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.