Skocz do zawartości

Prawie się pobiłem na weselu


Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę sytuację z wesela na którym byłem w sobotę, siedziałem przy stoliku gdzie był jeden typ bez osoby towarzyszącej, na początku nie zwracałem uwagi ale później ogarnąłem że ciągle się gapił na moją albo taką co obok nas siedziała wiadomo patrzeć nikomu się nie zabroni. Trochę typa obserwowałem, brał do tańca jak leciało na początku jakieś gówniarki po 17-20 lat, później starsze, to z druhną, panną młodą i takie nawet po 40-60. Jakoś po północy kiedy siedziałem ze swoją przy stoliku podszedł do mnie i pyta mnie czy może zatańczyć z moją żoną, ja mówię że nie da rady, to ten znowu pyta i tak z 5-6 razy jak nie więcej, wręcz uwiesił się na mnie i prosił, nawet błagał o taniec z moją kobietą i nie rozumiał prostego "nie". Najgorsze że uwiesił się na mnie i zaczął mnie dotykać, we mnie się już zagotowało, ale uśmiechałem się, wstałem i mówię do niego odejdź, jesteśmy na weselu nie chce tu scen robić u kuzyna i dał spokój, u mnie już była granica i wiele nie brakowało żebym wybuchnął.

 

Widziałem że wcześniej się gapił na moją kobitę więc mu nie pozwoliłem i taniec jest dla mnie bardzo intymny, nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta np. sama chodziła do szkoły tańca. Dziwne też było że nie podszedł kiedy tańczyliśmy na parkiecie, mógł powiedzieć odbijany i spoko niech zatańczy jeden taniec bez wymuszania. Mega dziwne to było jego proszenie wręcz błaganie, mi by było tak wstyd podchodzić kiedy ktoś siedzi przy stoliku ze swoją dziewczyną i rozmawia ze znajomymi, pije wódkę, itp. Moja też mówiła że było to creepy, aż poczuła się zażenowana tym co ten typ gadał.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, antyrefleks napisał(a):

Trenujesz cos? Facet cos dlugo pytal. Czasem wystarczy spojrzenie. Co to za nietaktowny typ? W takich sytuacjach panie wręcz oczekują żeby facet podjął radykalne kroki. Wiem, bo miałem taką jeszcze niedawno, a później była nagroda. Pani jakoś taka bardziej aktywna była...

 

Tylko siłownia 2-3 razy w tygodniu, typ był już cyknięty %%%, na odchodne powiedział że jestem zadziora

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szymon95 napisał(a):

Komentarze „… dlaczego jej nie puściłeś ? Jesteś zazdrosny” za 3, 2, 1…

A druga grupa...

trza było nim potelepać, panna by miała kisiel, miałbyś sex stulecia...

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

trza było nim potelepać,

Janek, ile Ty masz lat? ;) Z gościem, który miał pewnie tyle woltów we łbie, że nie wiedział do końca na jakiej planecie się znajduje i nie był agresywny, tylko namolny? W sumie i tak zaprezentował trochę, hmm, taką staroświecką kindersztubę, mimo że był napierdolony xD A w ramach jej jeżeli kobieta jest z mężczyzną i pod jego opieką, to pyta najpierw mężczyzny o zgodę.

 

Rzadkie to bardzo w tych czasach. ;) Relikt dawnej epoki.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

trza było nim potelepać, panna by miała kisiel, miałbyś sex stulecia...

 

Albo cwelonko pod celą. Po pijaku wiele głupot można zrobić. Jedno złe trafienie, upadek na skroń i jest trup. Syf w papierach, prokuratura, policja. OP w areszcie, a jego panna obrabiana przez nowego "kolegę". Tak na otarcie łez. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał(a):

Janek, ile Ty masz lat?

Zależy kto pyta:D

 

Godzinę temu, Reelag napisał(a):
2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

trza było nim potelepać, panna by miała kisiel, miałbyś sex stulecia...

 

Albo cwelonko pod celą. Po pijaku wiele głupot można zrobić.

Nie panikuj.

Po za tym to nie moje zdanie.

Napisałem jedynie, że druga grupa będzie doradzać odwrotnie.

 

1 godzinę temu, Obliteraror napisał(a):

W sumie i tak zaprezentował trochę, hmm, taką staroświecką kindersztubę, mimo że był napierdolony xD A w ramach jej jeżeli kobieta jest z mężczyzną i pod jego opieką, to pyta najpierw mężczyzny o zgodę.

Przypuszczalnie weselisko na prowincji...ale zachowanie ładne i jestem za tym aby nie zanikło.

Tylko jak trafi na feministkę z partnerem....

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 11:29, Scorsky napisał(a):

Widziałem że wcześniej się gapił na moją kobitę więc mu nie pozwoliłem

Zazdrość to pierwszy stopień do piekła, trzeba było pozwolić, żeby zatańczył z raz, bez żadnej spiny i tyle, jak by było to co u Anny Lewandowskiej, jakieś bachata-chujata to bym zabronił.

W dniu 25.09.2023 o 11:29, Scorsky napisał(a):

Moja też mówiła że było to creepy, aż poczuła się zażenowana tym co ten typ gadał.

Popłynął, jak twoja panna była na nie, wówczas zmienia postać rzeczy.

W dniu 25.09.2023 o 12:00, Szymon95 napisał(a):

a typ miał już widocznie procenty.

Jednak chyba muzułmanie mają to mądre, że alkoholu nie piją prawie wcale, alkohol pity często w dużych ilościach robi z człowieka świnię.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.