Skocz do zawartości

Wasze Top of the TOP


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lis95 napisał(a):

Dochodzi do tego kwestia dzisiejszych czasów (internet)

 

Ciesz się że jesteś Polką i córka nawet jak trafi jakimś cudem na tiktoku na takiego Jeffrey Marsha to nie ogarnie co on gada. 

Kontroluj co córka widzi. Rozmawiaj z nią o tym, interesuj się tym kogo ogląda, subskrybuje. Oglądaj to co ona. Z jednej strony to buduje więź, z drugiej strony masz kontrolę. Jak córka wpadnie na pomysł by pokazywać jak robi cos na tiktoku (nic złego) to obserwuj komentarze. Tak samo na instagramie. Interesuj sie kto lajkuje i kto komentuje i jak komentuje.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał(a):

 

Ciesz się że jesteś Polką i córka nawet jak trafi jakimś cudem na tiktoku na takiego Jeffrey Marsha to nie ogarnie co on gada. 

Kontroluj co córka widzi. Rozmawiaj z nią o tym, interesuj się tym kogo ogląda, subskrybuje. Oglądaj to co ona. Z jednej strony to buduje więź, z drugiej strony masz kontrolę. Jak córka wpadnie na pomysł by pokazywać jak robi cos na tiktoku (nic złego) to obserwuj komentarze. Tak samo na instagramie. Interesuj sie kto lajkuje i kto komentuje i jak komentuje.


 


 

Poki co ma calkowity zakaz korzystania z fejsa i insta. Ma tik toka ale tylko ogląda. 
Moj mąż jest bardzo cięty na te tematy. 
Jednakze mam spore obawy, jest piękną dziewczynką. Nie chce tez żeby była całkowicie ograniczona przez rodziców tak jak ja. Gdzieś musi być złoty środek. Póki co ja pobłażam a mąż zabrania i to działa. Na jak długo? Życie pokaże. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lis95 napisał(a):

wiec podchodzę z rezerwą do tematu. 

Te wypełniacze w ustach to jest totalna porażka, oszpecić się i dać jeszcze komuś zarobić.

Teraz, Dassler89 napisał(a):

nektar z Chorwacji czyli Ożujsko :D

Prawdziwe smaki pozostają w pamięci, za nastolatka piłem ten oto wywar, nie było czuć siary, był delikatny w smaku, lekko kwaskowy, jak jest możliwość, żeby kupić to z chęcią kupie, można było poczuć lekką nutkę dekadencji smaku.

 

cimg0821.jpg&x=800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lis95 napisał(a):


 

Poki co ma calkowity zakaz korzystania z fejsa i insta. Ma tik toka ale tylko ogląda. 

Patrz na to co ogląda. Nie wiem jak tiktok działa ale może jest taka możliwość że możesz widzieć co ona ogląda i lajkuje

Teraz, Lis95 napisał(a):


Moj mąż jest bardzo cięty na te tematy. 

Powinien. 

Teraz, Lis95 napisał(a):


Jednakze mam spore obawy, jest piękną dziewczynką.

Naucz ją by nie widziała siebie przez pryzmat wyglądu

Teraz, Lis95 napisał(a):

Nie chce tez żeby była całkowicie ograniczona przez rodziców tak jak ja.

Pewne ograniczenia nie są złe. Lepsze jest ograniczenie niż wolność skutkująca tym że zna swoją "wartość" i ją monetyzuje od 18 urodzin na onlyfans itd

Teraz, Lis95 napisał(a):

Gdzieś musi być złoty środek. Póki co ja pobłażam a mąż zabrania i to działa. Na jak długo? Życie pokaże. 

Kontrola najwyższą formą zaufania :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał(a):

 

Naucz ją by nie widziała siebie przez pryzmat wyglądu

 

 

Staram się, ale presja kolezanek i internetu jest spora. 
 

1 godzinę temu, Libertyn napisał(a):

Pewne ograniczenia nie są złe. Lepsze jest ograniczenie niż wolność skutkująca tym że zna swoją "wartość" i ją monetyzuje od 18 urodzin na onlyfans itd

Kontrola najwyższą formą zaufania :)

 

Tak jest. Ale musi mieć tez prawo wyboru, ja jej daje tą furtkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lis95 napisał(a):

naczej. Dlaczego jak na stronkach fejsbukowych typu 112 itp, gdy jest jakiś poje*any wypadek to na 90% będzie w to wplątane BMW rocznik 2000?

 

Cos za często widuje tą zależność

Ja tego nie śledzę, ale wiem do czego kleisz. U mnie w okolicy prym pod tym względem wiodą auta z grylupy wieśwagena, szczególnie 4 zera na grillu.

 

Zachodni zaborcy są mistrzami marketingu - w większości filmów z lat 90. to auto w kolorze czarnym było wozidłem " chłopaków z miasta". Stąd u młodych sebixów taki a nie inny wybór, do tego napęd na tył.

 

PS1.Sam mam betę teraz i kompletnie nie kleję, czym tak wielu się w tej marce jara .🤔🤔

 

PS2. Niezły offtop jak zwykle w rezerwacie.😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

 

 

PS1.Sam mam betę teraz i kompletnie nie kleję, czym tak wielu się w tej marce jara .🤔🤔

 

 

Co nie? 🙈 tez miałam jakiś czas ale koszty napraw (które musiałam robić co miesiąc) mnie pokonały 🤡 

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

 

 

 

 


 

PS2. Niezły offtop jak zwykle w rezerwacie.😛

 

Polecam się na przyszłość 🫡

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2023 o 21:11, Lis95 napisał(a):
W dniu 4.10.2023 o 19:26, Libertyn napisał(a):

 

Naucz ją by nie widziała siebie przez pryzmat wyglądu

 

 

Staram się, ale presja kolezanek i internetu jest spora

 

Presja koleżanek i internetu  ma drugorzędne znaczenie. Ważne jest jak ją będą traktować mężczyżni. Każdy człowiek patrzy na siebie i innych przez pryzmat wyglądu. Moja córka też niestety jest bardzo ładna i jest to ogromne obciążenie. Ten problem dotyczy też mężczyzn, bo bardzo atrakcyjni ludzie żyją w świecie, który nie istnieje.

 

Np. miałem ochotę dać po mordzie facetowi, który egzaminował moją córkę na prawo jazdy. Egzamin zdała nie umiejąc jeżdzić autem  tylko dlatego, że jest bardzo ładna, co kosztowało mnie rozbite auto. Podobnie miałem z żoną, która też była bardzo ładna i też tylko dlatego zdała egzamin na prawko- skutek rozbite auto (ale bez strat w ludziach)😂

 

Albo taka sytuacja. Młoda zaspała na zajęcia, nie było sprawy, zaofiarowałem się, że zawiozę ją do szkoły. Na to córka z dumą mi powiedziała, że nie muszę się fatygować i pokazała mi jaka to ona jest wspaniała i zadzwoniła do kolegi, który dosłownie 10 min póżniej czekał autem pod domem, aby zawieżć ją do szkoły, tj. na uniwerek.

 

Albo pewnego dnia córka wróciła z zajęć bardzo wkurzona, bo dostała mandat za jazdę na gapę tramwajem. Była tym bardzo zbulwersowana, bo przecież ona była tak wspaniała, że kontrolerzy ją zawsze puszczali bez mandatu, a tu nagle szok. ja się wtedy bardzo wkurzyłem, bo jazda na gapę jest przecież zwykłym złodziejstwem.

 

Ale taki podejście mężczyzn do ładnych kobiet bardzo wali je w dekiel.  "Jak ty tato śmiesz ode mnie coś wymagać, patrz jaka jestem wspaniała!" Łatwiej się żyje "brzydkim".

 

W dniu 4.10.2023 o 19:19, Lis95 napisał(a):

 

Poki co ma calkowity zakaz korzystania z fejsa i insta. Ma tik toka ale tylko ogląda. 
Moj mąż jest bardzo cięty na te tematy. 
Jednakze mam spore obawy, jest piękną dziewczynką. Nie chce tez żeby była całkowicie ograniczona przez rodziców tak jak ja. Gdzieś musi być złoty środek. Póki co ja pobłażam a mąż zabrania i to działa. Na jak długo? Życie pokaże. 

 

Moja córka chodziła do szkoły podstawowej i zarazem gimnazjum gdzie obowiązywał zakaz używania srajfonów, były mundury szkolne, dyscyplina, obowiązkowy sport i mnóstwo pracy. Miała jedno popołudnie w tygodniu wolne (dzieci i nie tylko dzieci potrzebują dyscypliny). jeśli chciała się spotykać z jakimś chłopakiem, to ja musiałem go najpierw "zatwierdzić".

 

 

 

Wracając do tematu wątku, dla mnie najbardziej atrakcyjna kobieta (nie licząc mojej żony- to nie ironia) jaką w życiu spotkałem, to Aleksandra Kobielak- była mistrzyni świata w fitness i była trenerka (dzisiaj ona ma własny klub) w moim klubie fitness w Gdańsku. Pani Ola musiała wykonać katorżniczą pracę, aby mieć takie osiągnięcia. W jednym z wywiadów  (nie mogę go znależć w internetach) dziennikarz- facet wyśmiewał się z jej wyglądu, bo ona  jest przecież mięśniakiem. 

 

Pani Ola mu powiedziała, że ona ma ciało dokładnie takie, jakie chce, aby ono było, a czy pan dziennikarz o wyglądzie ulańca może to samo o sobie powiedzieć? 😂.

 

Facet poszedł jak zmyty. Również jej inteligencja robi wrażenie. Pani Ola w akcji:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2023 o 22:53, Lis95 napisał(a):

Jakie cechy musi mieć mężczyzna żebyście straciły dla niego głowę? 
 

Mówię o pierwszym wrażeniu. Wzrokowym. 

 

Ładne włosy i skóra.

 

W dniu 3.10.2023 o 22:53, Lis95 napisał(a):

Nie podobają mi się tatuaże

 

Osobiście nie znoszę tatuaży (kolczyków w ciele zresztą także), nigdy przenigdy mi się nie podobały, płeć nie ma znaczenia. Nieważne co sobą przedstawiają, jak wielki poziom artyzmu uosabiają, po prostu nie odpowiada mi koncept wypisywania na skórze, która przecież nie jest pamiętnikiem, brudnopisem czy też szkicownikiem. Nie wygląda to po prostu estetycznie, moim zdaniem to prymitywna i żałosna forma zwrócenia na siebie uwagi, niszczący trend wobec ciała.

 

Zaakceptowałabym gdyby tatuaże były łatwousuwalne, nanoszone czasowo, dobierane odpowiednio do okazji, ubioru, wieku, a tak to nieraz ni przypiął ni wypiął, jak jedzenie rosołu, stale to samo. Często stanowią sobą jakieś kompletne zaprzeczenie gustu, statusu, obycia i klasy. 

 

Widząc osobę z tatuażami w ilości niezliczonej odnoszę wrażenie, że jej umysł, zdrowy rozsądek, poczucie dobrego smaku zostały zdmuchnięte na inną planetę. Co w głowie trzeba mieć, a raczej czego nie posiadać, by dobrowolnie tak się oszpecić czyniąc swoją fizyczność wręcz odpychającą. To już zahacza o poziom fantastyki i abstrakcji, wywołuje jedynie mój uśmiech pożałowania, wygląda bowiem idiotycznie i niesmacznie. 

 

Zdrowa, zadbana skóra sama w sobie jest arcydoskonała i perfekcyjna. 

 

W dniu 3.10.2023 o 22:53, Lis95 napisał(a):

A jak jest u Was? 

 

Z mężczyzn przykładowo nieżyjący już niestety Paul Walker 

 

Paul walker fotografie, zdjęcia stockowe, Paul walker obrazy royalty-free

 

Z kobiet Zendaya jest ładniutka

 

Zendaya | Euphoria Wiki | Fandom

 

albo Magda Mielcarz za młodu

 

Polacy pokochali ją za sprawą „Quo Vadis”. Jak żyje dziś Magdalena  Mielcarz? | Viva.plMagdalena Mielcarz kończy 45 lat. Co robi dziś Ligia z "Quo vadis"? - Film  w INTERIA.PLMagdalena Mielcarz: Pamiętacie seksowną Ligię? - WP Film

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2023 o 21:53, Lis95 napisał(a):

Mówię o pierwszym wrażeniu. Wzrokowym

Wysoki. Około 2 metrów. 

Dobrze zbudowany, ale nie mięśniak.  

Koniecznie dłuższe włosy. Albo bardzo długie, albo lekko za ucho. 

Oczy zielone albo niebieskie. 

Tatuaże, najlepiej na plecach. 

Ubiór - prosty garnitur. Albo czerń. Nie lubię obcisłych spodni. 

Lubię ciężkie buty. Nie lubię obcisłych koszulek. 

To mój typ.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.