Skocz do zawartości

Trailer GTA VI już jest - premiera 2025


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, spacemarine napisał(a):

- niestety widać wyraźny wpływ kultury w.o.k.e, chyba był jakiś nowy wirus bo bialasów w miami prawie nie ma, twerkujaca pipa na aucie, a jest bialas w bikini na jajach podlewa ogródek, te tiktokowe wstawki 

 

8 godzin temu, zychu napisał(a):

 

I już chyba wiem, co mnie tak wkurza w tym zwiastunie (w piątce zresztą też) - nachalny insta-vibe. Social media i ludzie ze smartfonem jako przedłużeniem ręki - naprawdę, mam tego po uszy w prawdziwym życiu, czy naprawdę trzeba to jeszcze wciskać do gier? 

Ale młodzież będzie zachwycona. ;) 

Ja liczę, że to trochę trollowanie ze strony Rockstara i przejaskrawianie aktualnej rzeczywistości z USA tak jak to robili już w przeszłości. Z drugiej strony starej gwardii Rockstara w dużej mierze już nie ma, więc zobaczymy. Do tej pory dowozili. 

Co do sytuacji o których napisał spacemarine - to sytuacje 1:1 które miały miejsce w realu i leciały w newsach w USA. Coś jak u nas z "Urwiesz mi kabel od internetu" i Pawłem jumperem. 

yoyzmcsueg4c1.png?width=640&crop=smart&a

0s7sqn0weg4c1.png?width=640&crop=smart&a
8dy3yifweg4c1.png?width=640&crop=smart&a
p2x68iaueg4c1.png?width=640&crop=smart&a
w1rc1tmveg4c1.png?width=640&crop=smart&a
gzqqww7veg4c1.png?width=640&crop=smart&a

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius też mi bardzo odpowiadał klimat Vice City. Natomiast Rockstar jest łasy na $$$, mocno kontroluje nawet mody (patrz zamknięcie darmowego projektu przeniesienia Vice City do GTA V - https://planetagracza.pl/gta-iii-vice-city-fanowski-mod-remaster-pozew-take-two/). Wiedzą, że na to jest branie, ale innym nie pozwalają dotknąć poważniej tematu, stąd mój wniosek jest taki, że pomysł chowają do szuflady i za X lat z niego skorzystają. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockstar to solidna firma i dobrze, że coś nowego robi. Nie rozkminiam za bardzo czy będzie fajne- po prostu zaczekam aż się pojawi. 

 

Póki co najlepsze co wydali to moim zdaniem Red Dead Redemption 2- niesamowicie dopracowany projekt. Doprawdy szkoda, że zaniedbany i wersja online została kompletnie zarzucona. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Martius777 napisał(a):

Dla mnie najlepszą grą od Rockstara było GTA IV ( byłem bliski zakończenia ale obowiązki oderwały mnie od gry, potem reinstalacja kompa i znikł z dysku) oraz Red Dead Redemption II.

Dla mnie najlepsze było GTA Vice City. 

Teraz reklamy 6 wyświetlają mi się na fb coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio pomyślałem - z czasem może się okazać, że ten cały trailer to była taka przewrotna zmyła, bo wprawdzie glam i social media będą, ale zaledwie jako tło, a na pierwszym planie otrzymamy historię kryminalną w stylu braci Cohen. 

Po cichu na to właśnie liczę.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczylem cos w stylu powrotu go GTA IV ktora uwazam ze pod wzgledem fabuły i klimatu była perfekcyjna jak dla mnie.. ale mysle ze czasy sie jednak troche zmieniaja i teraz jest parcie na nowa kulture.. ew. Miami ale z lat 80s a nie te skurwiale obecne nowoczesno komersyjne czasy, bo jakos mi nie pasuje do tego.. no ale trudno.. pewnie fabuła bedzie dodatkiem a głownie skupia sie na kolorowym swiecie i humorze niz powaznych misjach, ale oby taki stary boomer jak ja, sie mylil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.