Skocz do zawartości

Trailer GTA VI już jest - premiera 2025


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

https://youtu.be/QdBZY2fkU-0?si=sv-SjK0a2EiyuUWJ

 

 


Pozytywy

- dużo szczegółów, pieszych itd

- chyba jest trochę klimat vice city

 

 


Minusy:

- gra wygląda jak dodatek do GTA V jak gra na playstation 4 która powinna wyjść 5 lat temu. Serio to wogole nie wyglada jak nowa generacja 

- wyciek kilkudziesięciu filmów s wersji deweloperskiej z rok temu jednak pokazał jak gra wyglada i ludzie myśleli ze tylko mechanikę optymalizują a to ze wyglada jak GTA V to zmienią do premiery

- niestety widać wyraźny wpływ kultury w.o.k.e, chyba był jakiś nowy wirus bo bialasów w miami prawie nie ma, twerkujaca pipa na aucie, a jest bialas w bikini na jajach podlewa ogródek, te tiktokowe wstawki 

- granie babą jakbym chciał to bym pograł w tomb raider

 

Zobaczycie że gra będzie co najwyżej dobra, zauważcie ze reedycje GTA 3 i San andres i VC były ostro cenzurowane, po trailerze widać w jakim kierunku to idzie. Trochę jestem rozczarowany, niby fajnie że nowe GTA i chętnie zagram ale widzę że prawdziwe GTA skończyło się na V części

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No średnio mi się podoba ;)

Za dużo ciałopozytywnych, czyli pewnie woke wjedzie na pełnej ;)


Graficznie też rewolucji nie widzę, do poziomu chociażby, nie wiem, drugiego Alana Wake'a nie ma startu.

Kolorowo, cukierkowo, pachnie drugimi Watch Dogsami, czyli najgorszą IMO częścią serii.

 

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, spacemarine napisał(a):

granie babą jakbym chciał to bym pograł w tomb raider

To mi akurat zupełnie nie przeszkadza, o ile jest dobrze napisana i zagrana ;)

A to nieczęste w giereczkowym świecie.

 

Warto pamietać, że w Rockstarze nie ma już Dana Housera. Kim jest Houser dla serii i w sumie dla całej branży, nie muszę przypominać.

 

Osobiście nie lubię piątki. Nigdy mnie nie kupiła do końca. Oprócz postaci Michaela. Dla mnie największym sukcesem serii była czwórka. Poważna, ze świetnymi dodatkami dla singla.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał(a):

To mi akurat zupełnie nie przeszkadza, o ile jest dobrze napisana i zagrana ;)

A to nieczęste w giereczkowym świecie.

 

Warto pamietać, że w Rockstarze nie ma już Dana Housera. Kim jest Houser dla serii i w sumie dla całej branży, nie muszę przypominać.

 

Osobiście nie lubię piątki. Nigdy mnie nie kupiła do końca. Oprócz postaci Michaela. Dla mnie największym sukcesem serii była czwórka. Poważna, ze świetnymi dodatkami dla singla.


Jasne lubiłem w sumie wszystkie do piątki, Micheal to tak naprawdę bohater na podstawie jednego z lepszych filmów Heat z Robertem de Niro 

 

 

 


Dokładnie Hauser odpowiadał za kolejne scenariusze GTA co nie wróży dobrze 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, spacemarine said:

niestety widać wyraźny wpływ kultury w.o.k.e, chyba był jakiś nowy wirus bo bialasów w miami prawie nie ma, twerkujaca pipa na aucie, a jest bialas w bikini na jajach podlewa ogródek, te tiktokowe wstawki 

qrwa to samo mnie podirytowało jak oglądałem ten trailer nie czytając nawet Twojego posta 😕 może będzie jakiś mod na usunięcie nygusów

GTA IV miało swój wyjątkowy klimat, wiadomo że gierki robione są pod target pryszczatych nerdów stąd wszędzie te kolorki i banalna fabuła, obym się mylił ale takie pierwsze wrażenie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieszych, ilości szczegółów etc. - to zawsze tak wygląda na zajawkach. To bardziej taki "target trailer", czyli "jak chcemy, aby to wyglądało", niż rzeczywista prezentacja stanu prac. ;)

W pierwszych chwilach grafika może rozczarować (się rozbestwiliśmy!) - ale uczciwie rzecz biorąc, jeżeli taka szczegółówość, złożoność, i "żywotność" świata zostałaby utrzymana, to taka grafika będzie nie lada osiągnięciem. Bo fajnie, aby oprócz wyglądu, wszystko to płynnie chodziło.

 

A co do reszty - cóż, ulżyło mi, że to nie sequel GTA Online... ;) 

 

No i feeling jak z GTA 5, rzeczywiście trochę jak gdybym po dziesięciu latach fabularny dodatek widział.

58 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Graficznie też rewolucji nie widzę, do poziomu chociażby, nie wiem, drugiego Alana Wake'a nie ma startu.

Wake to korytarzówka, żaden sanbox na razie nie jest w stanie graficznie doszlusować - no chyba że miałby zarzynać wszystkie platformy, wliczając gejmingowe pcty. 

 

Dla mnie GTA swój peak osiągnęło przy Vice City - idealne rozmiary, świetna historia, a przede wszystkim - spójność. 

A tu przeczuwam, że wszystko będzie rozbudowane, przytłaczające - a historia gdzieś w tym wszystkim zniknie.

 

Przy trailerze piątki byłem pozytywnie zajarany. A przy szóstce mam wyjebane, ani nie ziębi, ani nie grzeje. Chyba już wyrosłem. :( 

Jedyne, na co liczę, to że świat przestanie w końcu przypominać makietę zapełnioną zidiociałymi kukiełkami.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, spacemarine napisał(a):

Micheal to tak naprawdę bohater na podstawie jednego z lepszych filmów Heat z Robertem de Niro 

Jasne, vibe Heata był tak bardzo widoczny :) Świetny film, btw.

 

@zychu, racja. To w sumie cinematic, nie sam gameplay. Na tę chwilę np. CP 2077 odpalony z path tracingiem przerasta to co widzę na trailerze o kilka długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście ciekawi czy nie tyle co zostanie wspomniany Tommy Vercetti z poprzednika, a czy będzie ważną postacią fabularną w grze.

 

Jak dla mnie do zrealizowania, przecież po prawie 30-40 latach od akcji "Vice City" na tym etapie powinien już na spokojnie trząść całym miastem.

Znając poprzednie części, gdzie żeby zbytnio się nie rozwijać fabularnie "bo po co" i wspomnienie o poprzednikach było jedynie to "a był, zniknął, a może i umarł" nie dostaniemy pewnie nawet w formie "cameo" Vercettiego w grze.

A szkoda. 🥲

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius, o ile wiem, to te dwie generacje gta nie przenikają się, więc pewnie o postaciach z Vice City nie będzie nawet wzmianki.

 

I już chyba wiem, co mnie tak wkurza w tym zwiastunie (w piątce zresztą też) - nachalny insta-vibe. Social media i ludzie ze smartfonem jako przedłużeniem ręki - naprawdę, mam tego po uszy w prawdziwym życiu, czy naprawdę trzeba to jeszcze wciskać do gier? 

Ale młodzież będzie zachwycona. ;) 

@spacemarine

Cytat

chyba jest trochę klimat vice city

Moim zdaniem ani trochę. Vice City to były pastele, latynosi, disco... - a tutaj właściwie taka piątka bis. Nie mam pretensji, bo to nie te czasy, nie ten setting, ale jak dla mnie wszystko tu jest pozbawione ikry.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał(a):

Gdzie są wszyscy białasy z trailera ?

Są w pracy…

A mnie tam się podoba adekwatna reprezentacja kryminalnej części społeczeństwa. Wiadomo jak wyglądają statytyki LOL.

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

a jest bialas w bikini na jajach podlewa ogródek

Jedyne co mi się w oczy rzuciło.

 

Chyba mam nieco inne spojrzenie na to widząc mieszankę ludzi na co dzień.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka fajna, Tom Petty na propsie (w Polszy mało znany chyba) ;)

1 godzinę temu, spacemarine napisał(a):

- niestety widać wyraźny wpływ kultury w.o.k.e, chyba był jakiś nowy wirus bo bialasów w miami prawie nie ma, twerkujaca pipa na aucie, a jest bialas w bikini na jajach podlewa ogródek, te tiktokowe wstawki 

No za dużo tych kolorowych i innych dziwactw ziomalskich. Tego klimatu lat 80. nie będzie bo czasy w grze inne. Cóż...

 

Ale zobaczymy. Ja mam zatem czas do 2025 aby skończyć 4 i ograć porzadnie 5 na PC 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu baba w roli głównej. To mnie już na starcie odrzuca.

 

Baba będzie rozpierdalać gangsterów + ten tekst z zaufaniem w łóżku z typem. Obejrzę sobie jakieś przejście gry na YouTube i tyle. Będzie na pewno sukces komercyjny, ale gdzieś moim zdaniem ten klimat umarł. Nowoczesne czasy nie nadają się do parodii w grach, bo w rzeczywistości mamy świat klaunów.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac nie przekreślaj, może to będzie redpillowa akcja, ta laska z co pitoli o zaufaniu go wystawi razem z jakimś szefem gangu i pójdzie siedzieć, wyjdzie kilka lat później i  będzie klimat typowego kina zemsty, ale osadzonego w realiach Vice City ;)

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

@mac nie przekreślaj, może to będzie redpillowa akcja, ta laska z co pitoli o zaufaniu go wystawi razem z jakimś szefem gangu i pójdzie siedzieć, wyjdzie kilka lat później i  będzie klimat typowego kina zemsty, ale osadzonego w realiach Vice City ;)

 

 

 

 

 

 


W GTA 3 na początku babon wystawił głównego bohatera 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie premiera 2025 i to pewnie końcówka roku, to dopiero pierwszy trailer możliwe że na wersje konsolowe.

 

 

Jak wyjdzie wersja pc to szykować pieniążki na rtx 5090 :D

 

Klimacik miami będzie odjebany (mój avik) ❤️

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jeśli komuś przeszkadzają twerkujące czarne dupy - GTA to zawsze była degeneracja. Już w GTA SA, które wyszło w 2005 roku. Politycznej poprawności woke może nie było, ale było masa czarnych, było robienie luoda, były związki mieszane czy naigrywanie się ze stereotypów. Pokazanie najlepszej strony Ameryki (czyli zaawansowane technologie, pola naftowe, piękna natura (wieś, pustynia), bazy wojskowe, wiezowce, bogactwo, szanse) i najgorsze (czarne lub latynoskie getta, rabunki). 

Jedynie do czego bym się przyczepił, to to co mnie ogólnie we współczesnych grach wkurza, to plastikowe postacie. Światło odbija się od skóry jak od plastiku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strusprawa1 napisał(a):

GTA to zawsze była degeneracja. Już w GTA SA, które wyszło w 2005 roku. Politycznej poprawności woke może nie było, ale było masa czarnych, było robienie luoda, były związki mieszane czy naigrywanie się ze stereotypów.

San Andreas było mocno wkomponowane w początek lat 90-tych na Zachodnim Wybrzeżu, wojny gangów i kolorowe przedmieścia - klimat i realia bardzo dobrze uchwycone. Trudno, by w tej części nie dominowali czarni, jak na nich fabuła była zbudowana ;) Bardzo dobra, swoją drogą. Lubię tę część, nie tylko za fabułę, ale masę dodatkowych aktywności, dużo ciekawszych niż np. generyczne openworldy UbiSoftu.

 

Stare memy mi się przypomniały xD San Andreas, pierwsza misja - czarny kradnie rower. Piątka, pierwsza misja - czarny kradnie sportowy wóz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.