Skocz do zawartości

KOalicjancji, Rudawy dzisiaj podpisał pakt i bedą sprowadzać habibi do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2023 o 00:50, deomi napisał(a):

Trzeba być upośledzonym umysłowo, by mając wiedzę co wyprawiał Ryży 12 lat temu, ponownie na niego głosować. 

Idiokracja :) 

Wierzyć się nie chce :)

 

Jak długo jestem na forum tak po raz pierwszy, ten jeden raz zgodzę się z tą użyszkodniczką.

 

Wielokrotnie pisałem i napiszę raz jeszcze, różnica pomiędzy PiSem, a "koalicją" jest taka, że pierwsi obciągają USraelowi, drudzy zaś Niemcom. Ja bym się nastawiał na ciekawe rozwiązania w zbliżających się miesiącach (ze strony USiA). Nie mogą sobie pozwolić na to, by ich wasal mający robić pod górkę szwabom (chcącym znowu rozdawać karty w całej Europie) szedł za nimi za rączkę. Nie zdziwi mnie jakby się linia frontu - po przycięciu "dofinansowania" upadliny - przesunęła tak do Rzeszowa, albo nawet do Odry xD

 

 

Ja tam mam już kompletnie wyjebongo, ten kraik istnieje tylko teoretycznie, naród jest tak ogłupiony, zacietrzewiony i zidiociały, że przypomina to naprawdę okres RON tuż przed rozbiorami. Tam w sumie dochodziło do tego samego, największe kurwy, złodzieje i przedawczyki bezkarni, machanie szabelkami szaraków między sobą, o to, która kurwa jest lepsza xD, organy państwowe leżą i kwiczą, a wojsko to istnieje tylko na papierze xD Współczuję tylko tym co zamieszkują wschodnie tereny - będziecie mieć znowu przejebane pod batogiem najgorszego zaborcy xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubogacenie kulturowe na pełnej kurwie. Szczerze mówiąc to nawet mimo mojego sceptycyzmu co do sytuacji w Afryce to nawet ja nie zdawałem sobie nawet sprawy, że taka dzicz jeszcze w XXI wieku istnieje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, Shark napisał(a):

Ta ostatnia "prawie to odczuła"

 

Kobiety dopiero się przekonają co to jest ta ich wymarzona egzotyka, na którą tak niecierpliwie czekają😏

Swoja drogą taki leszcz a żadna się z pazurami do niego nie rzuciła dodatkowo pipki mężczyźni z brakiem reakcji🤦‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

egzotyka

No przecież wiadomo, że każdy książę arabski tylko czeka na tą jedyną wymarzoną polkę. To wcale nie tak, że pałac to najczęściej lepianka z glinianych cegieł a koń nie symbolizuję Ferrari tylko zwierzę hodowlane ;) 

30 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

mężczyźni z brakiem reakcji

A po kiego grzyba reagować? Żeby skończyć w więzieniu jak ten z metra w NY? Same chciały „perskich” ogierów to niech teraz sobie same z nimi radzą ;) Zresztą, podobno jesteśmy równi to w razie ataku mogą się wykazać swoją feministyczną siłą! Rach ciach i książę leży.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL przychylam się tutaj do zdania @Pyrkosz. Pierwsza myśl to żeby złapać i stłuc gnoja na kwaśne jabłko ale efekt potem taki, że jeszcze będziesz musiał się wozić po policjach i sądach, wywalą Cię z roboty za nietolerancję. Ci ludzie (a wkrótce i my) są zakładnikami systemu, w którym państwo facylituje taką działalność najeźdźców. Pierwsze co trzeba zrobić to ubić tego raka u źródła, czyli wśród polityków i NGOsów inaczej uczciwi, odważni ludzie będą się jeden po drugim eliminować ze społeczeństwa i nie będzie to miało żadnego efektu.

 

Wyjątek zrobiłbym w przypadku ochrony dzieci (tutaj nie ma się co ograniczać).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Można cytować TVP mam nadzieję, bo to przecież teraz uśmiechnięte źródło informacji:

https://www.tvp.info/76365445/bulgaria-bojki-z-imigrantami-w-sofii-napiecia-na-tle-migracyjnym-setka-osob-zatrzymanych

 

Kto nigdy nie atakował grup nastolatków po tym jak się gdzieś sprowadził niech pierwszy rzuci kamień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

> z powrotem imigrantów, wśród których – według opozycji i mediów – są ludzie skazani za różne przestępstwa.

> Dane o lądujących samolotach świadczą, że ludzie ci przybywają nie tylko z Austrii, lecz również z Francji i Niemiec.

 

 

60% ludzi w Polsce tak chce...

cóż... muszę się temu podporządkować.

 

Oni nie chcą tak? A Tusk się zgodził? Hmm... zostali oszukani przez Tuska? Smuteczek :( :(

 

Pierwszy raz oszukani? Czy trzeci raz?

 

uid_2e906c930de86adbb8331ea91644cc481626

 

 

 

nNCk9kuTURBXy9lOWM5ZmFkNC00YmNlLTQwYmUtY

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.