Skocz do zawartości

KOalicjancji, Rudawy dzisiaj podpisał pakt i bedą sprowadzać habibi do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, deomi napisał(a):

Czy ktoś z wyborców jest w stanie wytłumaczyć jakimi motywami się kierował oddając głos na KOalicje?

avatar.jpg

:) No jak nawet do kina chodzą i się podniecają jak psychopaci,

że Kaczora czy wszystko co związane z PISEM usunęli co można by tutaj rzecz.

 

Może ewentualnie sekciarstwo, niestety znam kilka takich osób, mem nie kłamie.

 

E7iBiltXMAEOCNu.jpg:large

 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ksanti napisał(a):

 

:) No jak nawet do kina chodzą i się podniecają jak psychopaci,

że Kaczora czy wszystko co związane z PISEM usunęli co można by tutaj rzecz.

 

Może ewentualnie sekciarstwo, niestety znam kilka takich osób, mem nie kłamie.

No właśnie czy Was to nie przeraża? Bo mnie tak i to bardzo. 

Na jednej szali socjaliści co tylko łapska wyciagają po darmo, na drugiej psychopaci co jakieś kuzwa psychopatyczne sesje antyKaczynskie odstawiają.

Mnie to osobiście przeraża, co ludzie mają w głowach ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki wiedzy z forum pozmieniałem trochę życiowe plany i nie wiąże poważniejszych planów z tym bantustanem.

 

Nawet jeśli przybędą tu ciapaki, to z mojej rodzinnej okolicy w Pl szybciej spie...lą niż przyszli.😜

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcni napisał(a):

I do kogoś stąd masz pretensje?

Jak to do kogo? Do nas mężczyzn. Przecież to zawsze nasza wina, nigdy kobiet i zawsze trzeba winę zwalić na kogoś innego czyli przeważnie na nas. To jest schematyczne.

 

To głównie kobiety wybrały obecną koalicję rządzącą, bo przecież partia uchodząca za partię mężczyzn i jednocześnie antykobiecą zdobyła ledwie 7% głosów i wprowadziła ledwie 18 posłów i ani jednego senatora.

 

A dlaczego wybrały? Bo po pierwsze: w tym kraju nie można dojść do władzy nie mając ściśle określonej oferty dla kobiet, a Tusk taką zaoferował i tu po drugie: obiecał im, czyli kobietom, bezpieczna Polskę i legalną aborcję do 12 tygodnia. 

 

Jestem gotów się założyć, że ona sama głosowała na kogoś z obecnej koalicji, ale zaraz po wyborach przyszła szybka refleksja, że nas kobiety znowu oszukano i w ramach racjonalizacji połączonej z wyparciem trzeba założyć taki oto temat gdzie da się upust swojej złości i jednocześnie naiwności.

 

Niech mi ktoś teraz powie, że kobiety powinny mieć prawo wyborcze. To był największy błąd w dziejach ludzkości, aby im je dać. Pamiętajmy, one niczego nie wywalczyły, tylko w tym kraju otrzymały decyzją mężczyzn owe prawa, zresztą w tym samym czasie co reszta mężczyzn.

 

Polski znane są z gościnności w kroczu, ale tylko dla obcokrajowców. Polakami one gardzą. Jak to może się skończyć? Przypomnę sprawę Anastazji z ostatniego lata.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, deomi napisał(a):

Sprzedaliście polskę za hasło "jebać Kaczyn..go" i durny uśmiech !!!

to był główny argument wyborców KO I Trzeciej Drogi!

Pis był mniejszym złem, mimo wszystko...

 

 

No i po co te bezpodstawne oskarżenia i nieudolna próba manipulacji czy wzbudzenia poczucia winy😏

Zanim zaczniesz kogoś osądzać wpierw zweryfikuj fakty.

A prawda jest taka, że na forum znaczna większość głosowała na Konfederację lub w ogóle nie poszła na wybory.

 

Tutaj dowód.

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, $Szarak$ napisał(a):

Jak zawsze więcej strachu, niż rzeczywistego zagrożenia. xd 

 

Za PiSu też ściągani byli, nawet nikt nie zauważył dopóki afera nie wybuchła. 

Różnica tylko taka, że oni oficjalnie a tamci udawali, że nie przyjmują. 

Tu masz rację. Mam nadzieję że postawią obok ciebie parę baraków dla integracji albo lepiej adoptuj z 5 chłopa do domku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo interesuje na ile ta informacja jest prawdziwa, bo dotychczas widzę jedynie skrajnie niemerytoryczne posty i tweety na ten temat. Widziałem też tweety mówiące o tym, że to nie prawda, że wcale habibków nie bierzemy a jedynie zostały uregulowane pewne kwestie prawne odnośnie tych migrantów. Myślę, że w narodzie panuje pełen konsensus co do tego że drugiej Szwecji to my nie chcemy.

Czy tematem zajęły się jakiekolwiek media, które wykazują się choć minimalną rzetelnością dziennikarską?

Bo zależy mi na zapozniani się  z merytorycznymi informacjami na ten temat.

Jeśl to prawda, to już na prawdę przestaje być śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spacemarine napisał(a):

A kto wydał 400 tyś wiz ostatnio, no ludzie właśnie najwięksi "patrioci"

Ja pdole normalnie jakby tutaj byli etatowi propagandyści, co się dziej z tym forum, plsujemy to wogóle tuba kunfy i tych pseudo patriotów tak samo

Wiem do czego bijesz. Ja sam osobiście napierdzielałem wobec zwolenników PIS-u przed wyborami właśnie tym argumentem, że i tak sprowadzali ciapatych.

Jednak i tak tera jest różnica. To co robił PIS było "oficjalne-nieoficjalne", czyli sprowadzano stopniowo, na zasadach wiz tymczasowych  + wymieszani czarni (murzyny z Afryki, ale też Hindusi, Azjaci). No i proces był rozłożony w czasie.

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by do Polski z dnia na dzień przelokowano kilkuset tysięcy uchodźców.

Cel ten sam co za PIS-u, tylko teraz będzie to na zasadzie kuli śnieżnej i od razu przywalenia z "grubej rury", zamiast czajenia się z jakimś wydawaniem wiz. To co robiły PIS-iory zajmowało lata, byśmy mogli zobaczyć różnicę na ulicach. Teraz po przybyciu fali nachodźczej poczujemy to tak, że aż nam oczy wyjdą.

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA rozumiem że to może mieć znaczenie terapeutyczne, takie katharsis, ale serio chyba ciut za dużo tego, widać że działają propagandyści bo brun odłącza się do memcena, więc wszyscy biją dzwony. Taki sam pdolnik jest na wykopie, przynajmniej agencje pr zarobią

1 minutę temu, Hubertius napisał(a):

Wiem do czego bijesz. Ja sam osobiście napierdzielałem wobec zwolenników PIS-u przed wyborami właśnie tym argumentem, że i tak sprowadzali ciapatych.

Jednak i tak tera jest różnica. To co robił PIS było "oficjalne-nieoficjalne", czyli sprowadzano stopniowo, na zasadach wiz tymczasowych  + wymieszani czarni (murzyny z Afryki, ale też Hindusi, Azjaci). No i proces był rozłożony w czasie.

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by do Polski z dnia na dzień przelokowano kilkuset tysięcy uchodźców.

Cel ten sam co za PIS-u, tylko teraz będzie to na zasadzie kuli śnieżnej i od razu przywalenia z "grubej rury", zamiast czajenia się z jakimś wydawaniem wiz.

 

Byłeś kiedyś w wawie? Panie są tutaj już od lat, nie jestem za czy przeciw ,po prostu hipokryzja jest z obu stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał(a):

Byłeś kiedyś w wawie? Panie są tutaj już od lat, nie jestem za czy przeciw ,po prostu hipokryzja jest z obu stron

No i ja to wiem. Ale uwierz mi, bo mówisz, że nie "nie ma różnicy".

No jest różnica, bo w pakiecie "+" przyjdzie kilkuset tysięcy ciapaków głodnych socjali, taniego utrzymania no i wiadomo czego jeszcze przy okazji. To ostatnie z racji gościnności naszych rodaczek raczej im nie zabraknie. ;)

Po prostu stwierdzam, że jak było źle tak teraz będzie w ch*** źle i jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spacemarine napisał(a):

A kto wydał 400 tyś wiz ostatnio, no ludzie właśnie najwięksi "patrioci"

Tylko tu jest kilka różnic ;) i to poważnych.

1. To MY wydajemy te wizy, a nie jakiś URZĘDNICZYNA Z BRUKSELI.

2. Z racji, że to nasze wizy to możemy (w sensie my Polacy, jak np. zmienimy PIS na jakaś nową poważnie patriotyczną partie z sensownym planem na rozwój Polski - tak, tak wiem :P) po prostu przestać je wydawać/zmienić prawo.

3. Jak oddamy jakieś kompetencje brukselczykom to już ich nie odzyskamy bez POLEXITU, a oni zrobią co zechcą i np. w następnej transzy relokacyjnej będzie 200 tys muzułmanów złapanych we Francji/Niemczech.

4. I tak wiemy, że to był w dużej mierze wał - zs tymi wizami w PL - i pewnie 200 tys z tych ludzi jest już w Paryżu. Czyli prywante firmy wystepowały o wizy dla pracownika, brały kaskę a gość jechał gdzie chciał.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu uratuje nas jak zwykle bieda, ja nie opowiadam się po żadnej ze stron. Panowie w Polsce sami Polacy ledwo wiążą koniec z końcem, mieszkania po 16k za metr itd, bieda nas uratuje i pojadą dalej na zachód do swoich ziomków w większości. Nawet nasze p0lki podarowując im iphony tego nie zmienią. Obie strony robią Was w jajo, tak samo jak w temacie odpału z świeczkami, te same mechanizmy.

 

Bardziej od tych przyjezdnych boje się że będzie jakaś wojna domowa bo temperaturę podgrzewają obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, spacemarine napisał(a):

A kto wydał 400 tyś wiz ostatnio, no ludzie właśnie najwięksi "patrioci"

Ja pdole normalnie jakby tutaj byli etatowi propagandyści, co się dziej z tym forum, plsujemy to wogóle tuba kunfy i tych pseudo patriotów tak samo

Ja jestem za imigracją legalną czyli starają się o azyl jak ludzie. I jestem za zapraszaniem ludzi wykształconym super fachu w swojej profesji. Ba nawet kobiety z różnych różnych nacji bym zapraszał dla wyrównania konkurencji dla Polek i może demografia by podskoczyła.

 

Co do przyjmowania jak leci... to filmik jest o kulkach i nic się nie zmieni a pogorszy takim ekscesem.

 

Patrząc na Sejm to istny cyrk w innym wydaniu i akceptowalny wśród nastrojów ludzi aż przypominają mi się obserwatorzy w meteo którzy kontrolowali strony "barykady" aby trzymać ludzi w ryzach (może dlatego ścigają w Rosji autora książki)

Kurw jak ja to napisałem aż sam bym sobie warna dał teraz 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. Zwykłe ratowanie rynku nieruchomości niewolniczych za pieniądz "twój i mój" plus oczywiście powiększanie długu i przenoszenia kosztów utrzymania trochę dłużej schematu pieniądza fiducjarnego, niezmiennie na biedniejącego przez to jedwabnika. No i przy okazji - blueprint kolejnego wału, czyli prania pieniędzy podatników na wzór mafii ale zgodnie z prawem dzięki temu, że wał zrobi rząd a nie sektor prywatny. 

 

A w kwestiach społecznych? Sam jestem gdzieś przy granicy zgorzknienia i rezygnacji z powodu "zmęczenia materiału" kruszeniem betonu zakutych łbów. No i trudno to lepiej niż p. Robert przybliżyć:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hubertius napisał(a):

Jednak i tak tera jest różnica. To co robił PIS było "oficjalne-nieoficjalne", czyli sprowadzano stopniowo, na zasadach wiz tymczasowych  + wymieszani czarni (murzyny z Afryki, ale też Hindusi, Azjaci). No i proces był rozłożony w czasie.

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by do Polski z dnia na dzień przelokowano kilkuset tysięcy uchodźców.

Cel ten sam co za PIS-u, tylko teraz będzie to na zasadzie kuli śnieżnej i od razu przywalenia z "grubej rury", zamiast czajenia się z jakimś wydawaniem wiz. To co robiły PIS-iory zajmowało lata, byśmy mogli zobaczyć różnicę na ulicach. Teraz po przybyciu fali nachodźczej poczujemy to tak, że aż nam oczy wyjdą.

Teraz pójdzie konkret. Wtedy jeszcze za te wizy była jakaś kasa. Nikt w UE nie mówi o tym, że Polska najwięcej uchodźców przyjęła. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 02:11, Shark napisał(a):

Polecam twittera tego pana (Adam Gwiazda).

 

Polecam również artykuł tego pana. Trochę długi, ale dobrze wyjaśnia "Wielką Podmianę" we Francji:

 

https://tygodnik.tvp.pl/64037117/spontaniczny-i-dobrowolny-apartheid-jak-imigranci-zmienili-francje

 

Na twitterze jest konto RadioGeona, które pokazuje asymilację imigrantów na zachodzie. Oglądając te nagrania, nóż się otwiera w kieszeni. 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 16:46, deomi napisał(a):

A jestem zła owszem, bo trzeba ponosić konsekwencje nie swoich wyborów.

 

Nie masz na to wpływu jak postępują inni.

 

Politycy wiedzą, że mężczyzn nie da się w większej masie mamić obietnicami bez pokrycia.

Do tego nikt dla mężczyzn nic konkretnego nie robi, nie wspiera, nie pomaga więc władza wie,

że ta grupa to nie jej target.

 

Natomiast naiwne kobiety nadają sie do tego świetnie, wystarczy, że rządzący obiecają kiełbasę wyborczą

lub po prostu znając kobiecą naturę wywołają odpowiednie emocje.

 

Później zracjonalizują i wszyscy przejdą do porządku dziennego.

Owszem będą kosmetyczne zmiany jednak syf pozostanie syfem.

 

Co do napływu imigrantów jak już zdążyłaś zauważyć mamy miliony Ukrainców, ciapatych ze wschodu, Mokebe

z Afryki bo PiS za plecami Polaków ich wpuszczał.

 

To samo będzie robić nowa władza więc jeżeli na razie jest w miarę spokojnie i bezpiecznie to na zapas nie ma się 

czego przejmować.

 

Z resztą czy Polska dla imigrantów jest atrakcyjnym krajem pod względem poziomu życia, socjalu, klimatu😏?

Jedyne co ich interesuje to darmowy burdel bo niestety taką laurkę Polsce wystawiły p0lki na erazmusach czy

na wakacjach, na których nie mogły się oprzeć pokusie pokazania tego w czym są najlepsze.

 

Myślę, że ciebie wkurza to, że skończy się sielanka i trzeba będzie brać sprawy w własne ręce oraz odpowiedzialność.

Do tego kobiety nie są przyzwyczajone nad Wisłą bo za każdym ich sukcesem zawsze stał mężczyzna. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 16:46, deomi napisał(a):

Przecież nawet w temacie jest, do kogo kieruję ten temat i oskarżenia :D

Owszem, w temacie napisałaś, że pretensje masz do Tuska i koalicji rządzącej, aby następnie w postach w temacie zwalić wszystko na forumowiczów, czyli w głównej mierze nas mężczyzn.

 

Tymczasem @Iceman84PL pokazał Ci, że jesteś, jak niemal zawsze, w błędzie, ponieważ zdecydowana większość forumowiczów biorących udział w odpowiedniej ankiecie zadeklarowała, że idąc do wyborów zagłosuje na zupełnie inne ugrupowania.

 

Co więcej, zaraz po wyborach przewidywaliśmy na forum co moze się stać i jak zmieni się Polska gdy do władzy dojdzie nowa koalicja:

 

Zacytuję Ci samego siebie z tego tematu:

 

  

W dniu 18.10.2023 o 18:23, Krugerrand napisał(a):

W sferze społecznej niektóre sprawy nabiorą zapewne większego niż do tej pory tempa. Jeśli chodzi o emigrację, to teraz wizy nie trzeba będzie kupować za łapówkę, tylko przyjmie się wszystkich chętnych jak każe nam Bruksela, a dopiero potem będziemy się martwić jak to mówiła Kazimiera Szczuka. Nie będzie także wpuszczania tylnymi drzwiami jak dotąd i zgrywania w mediach obrońców Polski przed nielegalnymi emigrantami. 

Jak sama powyżej widzisz doskonale niektórzy z nas zdawali sobie sprawę do czego może doporowadzić nowa władza zaraz po wyborach, czyli dwa miesiące temu. Niestety jak widzisz przewidywania niektórych zaczynają być nową, zupełnie spodziewaną rzeczywistością.

 

Tak swoją drogą: kiedy ostatnio byłas w Warszawie? Ale nie mam tu na myśli warszawskich szlaków turystycznych gdzie widok obcokrajowca i usłyszenie całej gamy języków obcych nie jest zaskoczeniem, ale np. w dzielnicach oddalonych od centrum jak np. ta, w której ja sam mieszkam. Jechałaś ostatnio metrem z Bemowa, Bródna, Bielan lub Kabat do Centrum lub też w drugą stronę?

 

W dniu 21.12.2023 o 16:46, deomi napisał(a):

A jestem zła owszem, bo trzeba ponosić konsekwencje nie swoich wyborów.

To jest właśnie demokracja. Jak to w szkole nam wmawiają najlepszy ustrój w dziejach, gdzie 51% wyborców partii A, która jednocześnie wygrywa wybory, jest w stanie zniewolić pozostałe 49%  zwolenników partii B czy C, które do władzy się nie dorwały. Co zresztą widać doskonale po zmieniającym zdanie lub łamiącym prawo "marszałku Kotłowni":

 

https://konfederacja.pl/skandal-konfederacja-zostala-pozbawiona-przedstawiciela-w-pkw/

 

Image

 

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Mnie tylko rozwala dodatkowo fakt, na który nikt nie patrzy czyli naturalną potrzebę ochrony kobiety, która powierzyła nam opiekę nad sobą (każda kobieta w związku to robi w mniejszym lub większym stopniu jeśli nam zaufała) Przykładowo gdybyś Ty była moją dziewczyną @deomi to naturalnie moim zadaniem i potrzebą jest Ciebie chronić. Tylko jak to efektywnie robić gdy po pierwsze zaraz będzie brakować półtora miliona kobiet jeśli sprowadzają nam tych ludzi oraz po drugie będę musiał Cię chronić również przed po Polakami dla których nie starczy zwyczajnie kobiet i to też należy brać pod uwagę. A przypominam, że potrzeby seksualne mają zarówno najeźdźcy jak i Polacy. Część zwyczajnie będzie na tyle zła i sfrustrowana, że mogą wziąć kobietę siłą w najgorszym wypadku i co wtedy? Ktoś o tym w ogóle myśli? Czy jeśli córka będzie zgwałcona przez wyborcę PO czy takiej osobie otworzą się oczy? Współczuję paniom bo to one głównie będą płacić brakiem poczucia bezpieczeństwa, część będzie molestowana a dla innej części to skończy się jeszcze gorzej. Po prostu scenariusz krajów zachodu będzie tu realizowany.

 

Generalnie kobiety, które głosowały na PO powinny się wypinać przyjezdnym i tyle bo serio to jest obrzydliwe, że niewinna kobieta może przepłacić w najgorszym wypadku życiem lub zniszczonym ciałem i psychiką bo jej rodaczka bezmyślnie oddała głos na partię, która jawno chce i chciała sprowadzać hordy obcych nam kulturowo ludzi.

Ostatnio w robocie mój znajomy "red pillowiec" opowiadał jak młode byczki rozmawiały o polityce i mówili, że głosowali na PO. I dużym skrócie śmiali się z tego, że część kobiet może realnie być zgwałconymi przez politykę sprowadzania tysięcy nieznanych nam ludzi. No cóż....

 

Polska niestety nie jawi się zbyt optymistycznie jako miejsce do życia w szczególności dla mężczyzn. Tylko kobiety tego nie rozumieją i dopiero by im się oczy otworzyły gdyby nagle ubyło milion najlepszych mężczyzn. Wtedy by zrozumiały perspektywę Polaka choć i tak ona by była lepsza bo zwyczajnie kobietom stawia się daleko mniejsze wymagania. 

 

No nic, ja Ci współczuję @deomi i innym paniom ale co zrobić.

Demokracja to serio tak debilny ustrój, że szkoda gadać :D 

 

To nawet w kontekście braków kobiet komuna jest lepsza bo przynajmniej rzekomo dążą do równości a skoro do niej dążą to sprowadzali by Rosjanki bo tych jest ogromna nadwyżka.

 

 

Szkoda gadać :) 

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.