Skocz do zawartości

KOalicjancji, Rudawy dzisiaj podpisał pakt i bedą sprowadzać habibi do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

A co do przybyszów...

Wstaw proszę link, który dostarczy konkretnych INFORMACJI. 

Ironizowanie jest w tym temacie naprawdę zbyteczne. Tym bardziej, że...

 

Sytuacja w Polsce robi się na tyle poważna, że należy sobie darować zaczepki wobec panów z forum. 

Z resztą, poczytaj wątki utworzone w ciągu ostatnich 10 godzin. 

Wielu użytkowników nie jest zachwyconych nowo utworzonym rządem i co najważniejsze - to z forum dowiedziałam się, że cichaczem Bruksela wciśnie nam panów habibi.

Edytowane przez meghan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Pan święty Donald Tusk w końcu zaspokoi pragnienia polskich kobiet, które gardzą rodakami. Męski przybysz z obcej kultury to egzotyka na miejscu. Nie trzeba będzie jeździć. Pełna wygoda. Powinnyście Panu Donaldowi Tuskowi dziękować, w stopy całować. Silne, niezależne kobiety na pewno poradzą sobie z imigrantami. Kochane rodaczki, pierwsze pokażecie naszą gościnność. Jestem bardzo szczęśliwy.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Chcesz konkretnej grupie użytkowników pokazać głupotę ich wyborów politycznych - wymień ich po kolei z nick'ów.

Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego rozemocjonowania wielu osób, a przy okazji wykażesz się merytoryczną dyskusją, przy której, chętnie dałabym Tobie "pucharka".

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zachodu zalew uchodźcami, ze wschodu dla Ukraińców zostaną nadane prawa wyborcze.

Jeżeli ktoś myślał, że będzie źle to się mylił, to był dopiero początek kuli śnieżnej. Teraz dopiero zaczyna się ona staczać z całym impetem.

P.S Niemcy to chociaż mają gospodarkę i robią drenaż młodych z innych krajów (między innymi naszego) do siebie no i czarnych jako problem.

My nie mamy gospodarki, upadającą demografię, a oprócz nadchodzącej fali "nachodźców" mamy dokoptowanych Ukraińców, którym będą dawane coraz większe prawa.

No tak.

To można podsumować tylko w jeden sposób.

🤡

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał(a):

Nie chcesz się zakochać w arabskich księciu? 

A dlaczego ja mam ponosic konsekwencje wyboru tępych Julek z tiktoka, i tępych podatnych na manipulacje nienawistnych mezczyzn w wieku średnim.

x

Ładnie Was Rudy wyrolował z referendum i w ogole z wyborami 🤦‍♀️

 

Teraz to dopiero będzie cyrk, i Was też dosięgnie...

jedyna nadzieja w tym że Ryży nie jest skłonny do rozdawnictwa, więc będziemy dla imigrantów państwem przechodnim

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Ty jako kobieta powinnaś się cieszyć przecież lubisz obstawiać kilka koni na raz😁

 

Co do ciapatych i Mokebe no cóż wiadomym było iż nowa/stara władza ma na to zakusy by ich sprowadzać.

 

Kto jest głównym wyborcą lewaków czy neo komunistów? A no kobiety.

To kobiety w większości wybrały tą władzę z wyjątkami słabych mężczyzn.

 

Chciały to będą miały ubogacenie kulturowe.

 

Ja bym na twoim miejscu zaczął się martwić kto ciebie w razie czego obroni, pomoże gdy imigrantom coś odwali.

Kobiety nie dość, że gardzą polskimi mężczyznami to jeszcze nie będą miały z ich strony wsparcia bo dlaczego

ktoś ma narażać zdrowie/życie dla p0lek, które ich nie szanują?

 

Kobiety dopiero obudzą się z rękami w nocniku😏

 

Same jesteście sobie winne, opinię tanich i łatwych na świecie macie wyrobioną.

Oni już nie będą musieli na trip do PL przyjeżdżać by korzystać z uciech i gościnności p0lek za darmochę.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deomi napisał(a):

jedyna nadzieja w tym że Ryży nie jest skłonny do rozdawnictwa, więc będziemy dla imigrantów państwem przechodnim

Myśle, że w przypadku przyjazdu gości do naszego kraju należy porozstawiać drogowskazy multi-kulti o treści إلى برلين/To Berlin

W końcu, nie można blokować marzeń o dobrej, lekarskiej pensji dla naszych gości. Tutaj się tylko zmarnują za grosze jakieś. 
Mam nadzieję, że ten pomysł nie zostanie storpedowany w wolnej Polsce i Europie, gdzie podstawą jest wolność słowa i przemieszczania się, prawda… prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Jak zawsze więcej strachu, niż rzeczywistego zagrożenia. xd 

 

Za PiSu też ściągani byli, nawet nikt nie zauważył dopóki afera nie wybuchła. 

Różnica tylko taka, że oni oficjalnie a tamci udawali, że nie przyjmują. 

Dziękuję @$Szarak$za Twój komentarz. Chciałem właśnie poznać Twoje zdanie w temacie, bo dwa wątki polityczne które dzisiaj założyłeś to było dla mnie za mało żeby poznać Twoja opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Jak zawsze więcej strachu, niż rzeczywistego zagrożenia. xd 

 

Za PiSu też ściągani byli, nawet nikt nie zauważył dopóki afera nie wybuchła. 

Różnica tylko taka, że oni oficjalnie a tamci udawali, że nie przyjmują. 

Skąd ściągani? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Jak zawsze więcej strachu, niż rzeczywistego zagrożenia. xd 

 

Za PiSu też ściągani byli, nawet nikt nie zauważył dopóki afera nie wybuchła. 

Różnica tylko taka, że oni oficjalnie a tamci udawali, że nie przyjmują. 

a ja myślę ze zagrożenie jest realne, bo ich jest od ch.a

i nikt ich nie chce juz przyjmować więc bedą wciskać kto tylko się zgodzi

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem grubą julkę z otyłym kurwa typem w turbanie trzymającym jej torebkę. Gościu był obleśny w chuj. Coraz śmieszniejsze te obrazki. Ja tam wręcz zachęcam do kopulacji z nimi niech z nich wysysają wszystkie soki, może nie będziemy musieli się z nimi przesadnie szarpać póki będą obracać polki? 😂

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Wczoraj widziałem grubą julkę z otyłym kurwa typem w turbanie trzymającym jej torebkę. Gościu był obleśny w chuj. Coraz śmieszniejsze te obrazki. Ja tam wręcz zachęcam do kopulacji z nimi niech z nich wysysają wszystkie soki, może nie będziemy musieli się z nimi przesadnie szarpać póki będą obracać polki? 😂

To nie chodzi o to kto jak wygląda, to chodzi o:

- zamieszki

- porwania

- gwałty

- gangi

 

Sprzedaliście polskę za hasło "jebać Kaczyn..go" i durny uśmiech !!!

to był główny argument wyborców KO I Trzeciej Drogi!

Pis był mniejszym złem, mimo wszystko...

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za kaczygrodu nie sprowadzali? Bo dziwnym trafem wiele dużych miast przez osiem lat powoli zaczyna przypominać inne "rozwinięte"  państwa unii europejskiej piękni kolesie kurwa cappuccino są już wszędzie... Już dawno było mówione nie ważne kto rządzi bo i tak górne rozkazy wydaje jedna głowa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, deomi napisał(a):

To nie chodzi o to kto jak wygląda, to chodzi o:

- zamieszki

- porwania

- gwałty

- gangi

 

Sprzedaliście polskę za hasło "jebać Kaczyn..go" i durny uśmiech !!!

to był główny argument wyborców KO I Trzeciej Drogi!

Pis był mniejszym złem, mimo wszystko...

 

Naprawdę? No i co? Boisz się? Jesteś na tyle rozgarnięta widzę że myślisz że Kaczyński albo Tusk podejmują samodzielne decyzje. Mój post napisałem z przekąsem, tylko skąd ten wywyższający się i pogardliwy ton w moim/innych facetów kierunku pt. "Wy"? Siedź w domu babo albo przejdź na islam i nie skrzecz w internecie.  skończyłem dyskusje z tobą. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.