Skocz do zawartości

Idealnie dobrani?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2024 o 22:20, Kiroviets napisał(a):

Jakby była zainteresowana to "z buta" by do Ciebie przyszła albo jakiś miś by ją przywoził.

To jest clu sprawy... Gdy panna się zakocha i wiąże z Tobą przyszłość to nawet PKS-em przyjedzie do Ciebie na drugi koniec Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 19:19, PreludeJDM napisał(a):

Ja: 30 lvl / Ona: 29

Trochę stara, ale na FWB czemu nie.

W dniu 4.01.2024 o 19:19, PreludeJDM napisał(a):

Dzieląca nas odległość: 150km (2h jazdy)

4 godziny w 2 strony, jakiś hardcore, strata czasu, pieniędzy, zbyt rzadkie spotkania, nie upilnujesz na odległość, będziesz jednym z kilku w tym samym czasie. 

Dla mnie maks. to 40-50 km, dalej nie warto dla pęknięcia w kroczu. Jeżeli nie zamierza się przeprowadzić albo Ty (nie dla niej, a za pracą itp).

W dniu 4.01.2024 o 19:19, PreludeJDM napisał(a):

Zainteresowania: dosłownie te same! Motor, góry, śpiew, gitara, taniec, natura, narty/deska + oboje mega spontaniczni.

 

3 miesiące temu znalazła mnie na YouTubie (covery akustyczne) i potem na facebooku. Sama zagaiła rozmowę, drugi dzień to samo. Rozmowa zaczęła się kleić i po około 3 tygodniach mieliśmy pierwsze spotkanie.

Znając Cię już na tyle z neta, świetnie się dopasowała w wersji demo do Ciebie. Zachowanie dobrze opisane np. w książkach Marka: https://samczeruno.pl/sklep/

zestaw-453x537.jpg 

  • Góry, apartament w jej mieście, Wiedeń - przeinwestowałeś ostro. 

 

  • W dniu 4.01.2024 o 19:19, PreludeJDM napisał(a):

    Zaproponowałem aby dała kolejny termin, który ma wolny i prawdopodobnie weekend wypadnie nam 13.01 lub 21.01. ALE W ZALEŻNOŚCI kiedy jej brat będzie robił urodziny syna - miała pytać wczoraj, jeszcze nic nie napisała. Zauważyłem, że jakby od tygodnia troszkę mniej rozmawiamy, z mniejszą intensywnościa (telefon/msg) choć może sam się nakręcam.

     

@PreludeJDM Na 99% jesteś jednym z wielu w tym samym czasie. Pani rozgrywa kilku takich jednocześnie, mając prawie darmowe wycieczki, prezenty i bzykanie.

W Sylwestra skakała po kutandze kolegi z jacuzzi w jego domu nad jeziorem. W inne dni zabawy i wypady z innymi. Gdyby była Tobą zainteresowana na poważnie, to ona by przyjeżdżała również do Ciebie, autobusem albo pociągiem. Jej niski przebieg to bajki, które połknąłeś jak młody pelikan.

 

Jesteś jedną opcji i być może odezwie się, jeżeli z innymi bolcującymi nie wypali (nie będą skłonni dzielić się zasobami).

 

  • Gdzie są Twoje inne opcje? 
  • Nie mieszkasz na Antarktydzie, aby w promieniu 20-40 km, nie było innych, młodszych, wartych poznania kobiet, do relacji typu np. FWB, LAT. 
  • Bajki o tej jedynej, innej niż wszystkie, do ustatkowania się, zostaw za sobą w krainie baśni. 
  • Następnym razem nie trać na kobietę tyle pieniędzy, czasu, nerwów, rozkmin, zanim jej dobrze nie poznasz. 
W dniu 4.01.2024 o 21:40, PreludeJDM napisał(a):

Byli 4  lata  ze sobą - pracowali w Norwegii. Zerwali, bo był o nią bardzo zazdrosny. Był też jakiejś innej wiary (ale Polak :P), ogólnie powiedziała "szkoda gadać".

Zapewne nie był zazdrosny bez powodu, coś odwaliła albo prawie przyłapał ją z innym. Teraz skacze na karuzeli, zanim zdecyduje czy się z jakimś związać, prześpi się z kilooma - kilkunastoma. Sprawdzi jakie mają zasoby i na ile dadzą się urobić. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2024 o 22:20, Kiroviets napisał(a):

Jakby była zainteresowana to "z buta" by do Ciebie przyszła albo jakiś miś by ją przywoził.

 

21 godzin temu, trop napisał(a):

To jest clu sprawy... Gdy panna się zakocha i wiąże z Tobą przyszłość to nawet PKS-em przyjedzie do Ciebie na drugi koniec Polski...

 

Taylor Swift do swojego chłopaka poświęca się i decyduje na prywatny odrzutowiec, 

https://www.planeta.pl/Rozrywka/zwiazki-taylor-swift-powoduja-globalne-ocieplenie-ujawnili-dane

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Bezpieczny sex to taki gdy kobieta nie wie gdzie mieszkasz ani gdzie pracujesz.

 

On 1/4/2024 at 7:19 PM, PreludeJDM said:

1. Czy spieprzyłem sprawę przez te kilka spotkań, że pomijałem rozmowę o naszej przyszłości i związku?

2. Jeśli dojdzie do tego spotkania to chcę poruszyć temat naszej relacji, bo strasznie męczy mnie obecna sytuacja. Wg Was taka szczera rozmowa będzie ok?

3. Czy ja zaczynam wpadać w obłęd?

4. Czy bawi się mną i zaczyna stosować technikę push?

 

Ludzie już w większości odpowiedzieli, więc tylko dołączę dla lepszej statystyki.

 

1. To ona ma się martwić czy chcesz z nią przyszłości.

 

2. Najgorszy pomysł jaki można wprowadzić w życie.

Go to point 1.

 

3. Nie. Wpadłeś w sidła cipki.

Dostałeś miodu, złapałeś się na to i zrobiłeś się needy.

Wprawdzie nie mówiłeś wiele, ale projekcja emocji chyba była, bo ona zaczyna się cofać.

A jeszcze wplątywanie w to rodziny i rodziców... Buuu!

 

4. Nie musi się bawić.

To jest w babskich genach i dzieje się podobnie jak oddychanie.

Ona nawet nie wie, że to robi.

Po prostu jej natura cię ocenia i trochę spieprzyłeś egzamin.

 

Jest stara, mądra metoda myślenia i postępowania jeśli chodzi o kobiety.

Przemyśl sprawę, zdecyduj i zrób odwrotnie.

Byłeś za słodki więc może pomóc jeśli będziesz gorzki i pieprzny.

Bez gwarancji, bo mleko już się trochę wylało.

 

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.