Skocz do zawartości

Krępujące sytuacje


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, rex91 napisał(a):

Bardziej krępująco by było, gdyby to Twoja dziewczyna próbowała włożyć Tobie korek ...

 

a wtedy wszedłby współlokator, i wydarłby się na Twoją dziewczynę, co ona robi z jego ulubionym korkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem jebanym atencjuszem to dorzucę coś ze swojego podwórka w temacie sytuacji krępujących. Choć w sumie to było zabawne. Akcja sprzed 30 lat. Byłem kiedyś w relacji z prawdziwą nimfą. Ponieważ byłem młody i nie maiłem miejscówki a ona ciągle chciała jeździliśmy autem w różne miejsca i były akcje. Pewnego razu pojechaliśmy jakąś leśną drogą i zatrzymaliśmy się na skraju dojrzałego zboża. Przyjechaliśmy, ocena sytuacji, nikogo nie ma, więc ogień. Po skończonej akcji, jak dotarła do mnie rzeczywistość widzę taki obrazek. Pole zboża skoszone w najbliższej okolicy, kosa leży na ziemi, a kosiarz gapi się na nas z odległości pól metra od szyby samochodu i ma banana na ryju. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arghor napisał(a):

Ponieważ jestem jebanym atencjuszem to dorzucę coś ze swojego podwórka w temacie sytuacji krępujących. Choć w sumie to było zabawne. Akcja sprzed 30 lat. Byłem kiedyś w relacji z prawdziwą nimfą. Ponieważ byłem młody i nie maiłem miejscówki a ona ciągle chciała jeździliśmy autem w różne miejsca i były akcje. Pewnego razu pojechaliśmy jakąś leśną drogą i zatrzymaliśmy się na skraju dojrzałego zboża. Przyjechaliśmy, ocena sytuacji, nikogo nie ma, więc ogień. Po skończonej akcji, jak dotarła do mnie rzeczywistość widzę taki obrazek. Pole zboża skoszone w najbliższej okolicy, kosa leży na ziemi, a kosiarz gapi się na nas z odległości pól metra od szyby samochodu i ma banana na ryju. 

Ciesz się, że wtedy smartfonów nie było

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 22:51, mroczny.rycerz napisał(a):

korek analny w dupę mojej wypiętej dziewczyny :)

 

Nie wiedziałem co to jest i musiałem sprawdzić, takie coś jak na zdjęciu, mój kolega kiedyś znalazł coś podobnego, umył i zostawił sobie koło kwiatków na parapecie do ozdoby.

Mi to wygląda coś do nakładania sobie makijażu na twarz, też coś takiego jest.

images?q=tbn:ANd9GcQmPthMvdFhRqQZxKTtBYV

 

 

 

W dniu 15.01.2024 o 22:51, mroczny.rycerz napisał(a):

w dupę mojej wypiętej dziewczyny :)

A później jak takie coś wsadzisz i wyciągniesz, to oko saurona się zwęża ? Nie ma się później problemów z nie trzymaniem bąków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.