Skocz do zawartości

Dobra lecz skrzywdzona i czy to już border?


zdebi1984

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze na drugi dzień leciały smsy w stylu -  szkoda, że tak wyszło, dziękuje i powodzenia… dałam ciała… 

ale kiedy przestałem zabiegać o to, wieczorem przy odbieraniu rzeczy z jej domu poleciał hejt i shaming na całego…

 

Nie będę cytował, ale świadectwo piękne na koniec sobie wystawiła 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżsi z mojego otoczenia byli na ogół zgodni z Wami bracia

toksyk, uszkodzona, uciekaj 

 

jeden kumpel się wyróżnił mówiąc, że gdybym trzymał twardo ramę od początku ale nie byl takim chamem to może coś by z tego wyszło.. 

 

Ale mnie sceptycyzm nie opuścił do końca. I słusznie. 

1 minutę temu, Atanda napisał(a):

Od początku takie wystawiała. Szybka przygoda. Oby tylko ten czas i emocje Ci dobrym keksem wynagrodziła.

Tak, keks to akurat 1 liga, ciało 20 latki i bardzo chętna.. dzień w dzień..

 

Tylko trzeba jednak wiedzieć co do zabawy a co do życia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zdebi1984 napisał(a):

Tak, keks to akurat 1 liga, ciało 20 latki i bardzo chętna.. dzień w dzień..

 

Hehe to na ogół nie jest dobrym prognostykiem ;)

 

4 minuty temu, zdebi1984 napisał(a):

jeden kumpel się wyróżnił mówiąc, że gdybym trzymał twardo ramę od początku ale nie byl takim chamem to może coś by z tego wyszło.. 

 

Nie da się ramy cały czas trzymać. Nierealne założenie dla 98% populacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem się twardo i pomagałem blisko miesiąc ..

Żeby być przy niej w trudnych chwilach (choroba ojca) zrezygnowałem z weekendu z dziećmi… na co moja ex żona się wkurwila i słusznie .. 

A kiedy pannie powiedziałem po tygodniu, że tęsknie za dziećmi usłyszałem, że „miałem być silny”

 

 

 

Edytowane przez zdebi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno 

Granice, reguły, trzymanie ramy, szacunek do siebie i oczy otwarte na czerwone flagi od początku 

Bez chamstwa, ale stanowczo 

2 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

Cytując klasyka "Jak Pory roku Vivaldiego Zmienia się światło w twoich oczach. Powiedz mi życie coś miłego. Nie pędź tak, proszę, daj odpocząć"

 

To takie info trzeba szybko weryfikować - na 3-4 spotkaniach to max (chociaż część), z takimi czerwonymi flagami to bym ewakuację robił w trymiga. Kilku partnerów, ale to pewnie mówiła o 2023 roku, a nie całym życiu, diabeł tkwi w szczegółach. 

Tak Kolego, mówiła dosłownie oraz otwarcie o TYLKO 2023 roku…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Śnieżnobiały napisał(a):

@zdebi1984po co Ci to? Szukasz bliskości, towarzystwa, keksu? Pewnie wszystkiego, a szczególnie ostatniego skoro tak szybko w łóżku wylądowaliście.

 

Jak babka miała tylu w łóżku to ma zryty beret. Gdyby była dobrą osobą, związki by się jej nie rozpadły. Matki krzywe zachowanie wiele mówi, ona może się jeszcze hamować przy Tobie, a być identyczna jak matka. Będziesz łożył na cudze dziecko przez kolejne 20< lat?

 

Zajmij się sobą, sport, nauka, rozwój. Jak szukać kobiety to takiej, która Ci coś da. W Twoim wieku możesz związać się z młodszą, która może jeszcze mieć dzieci.

 

Szybko się znajomość rozwija, bo ona może być dobra w manipulacje i widzi, że ma łatwą ofiarę. Jak zakończona znajomość to się uratowałeś.

Kolego apropo zajmowania się sobą

 

Zawsze sport u mnie był mega ważny, siłka, dietetyka, góry, treking, snowboard od wielu lat 

I nie zaniedbuje tego

 

Swoją drogą chętnie wymienię się opiniami, kto zechce podzielę się doświadczeniami


A z tym towarzystwem to właśnie różnie bywa, bo lwia większość kumpli i przyjaciół w związkach i im żony/partnerki dupe trują jak maja gdzieś wyjść …


Na wypad w góry, na deskę, biwak, treking, Urbex czy wspólnie na siłownie i pogadankę o temacie - zawsze jestem otwarty Panowie 

 

Mieszkam we Wrocławiu 

 

Edytowane przez zdebi1984
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Druid napisał(a):

@Spokojnie Wszystkie te czerwone flagi trzeba przerobić, obejrzeć wszystkie podcasty, wypisać, niestety , bo może coś umknąć.

 

No tak przerobić, ale to trzeba być już mega oblatanym w temacie żeby tak wyławiać wszystko na bieżąco. Jak masz naprzeciwko dobrego przeciwnika to sam też musisz być mistrzem manipulacji, oszustwa i porządnym skurwysynem, inaczej to wiesz... posłuchanie podcastu w internecie i wypisanie listy bo coś może umknąć... no litości...

 

Poza tym czy Pan Musisz Wiedziec to jest jakiś bóg relacji i wie wszystko? Kto to właściwie jest? Ano gal anonim. Ok, mówi jak to mniej więcej wygląda, ale w teorii to każdy mądry. Tak nawiasem mówiąc nigdy nie mogłem tego typa słuchać, jest jak zaprogramowane AI, dla mnie nudny jak sraka. Audycje Marka to zupełnie inny level.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

gal anonim. Ok

Roman Warszawski, słyszałeś ? To, że jest mniej emocjonalny w audycji to nie znaczy, że jest gorszy.

4 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

wypisanie listy bo coś może umknąć... no litości...

Zobacz ten kontent, niby 14 punktów a jakie obszerne:

 

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

skurwysynem

Nim właśnie byłem na początku, mimo to pani i tak szła w to bardzo mocno..

Magnes ciemnej triady..? może dlatego, nie wiem.. 

 

Dopiero gdy jebnąłem tym porządnie, ulało się jej maksymalnie, zablokowała mnie gdzie się tylko dało i mam spokój

 

Co do kanału „musisz wiedzieć”, uznaje go za wartościowe źródło wiedzy, ale nie jedyne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, zdebi1984 said:

A tego to nie wiem… skąd to pytanie ?

Pytanie podparte doświadczeniem i realizmem...

Wiesz, ZAWSZE ale to ZAWSZE jest tak, ze jak niunia coś robi szybko w relacjach, ma parcie i jest "zdeterminowana" - prędzej czy później oznacza to kłopoty typu ciąża, szybki ślub, potrzebę zapłacenia czynszu i kredytu.

Nic nie dzieje się bezinteresownie. Takie czasy, co zrobisz...

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Wszyscy gadają, że w życiu najcenniejsza jest miłość DEMOTYWATORY.PL jak przychodzi do rozwodu, to okazuje się jednak, że ze nieruchomości”

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OGÓR napisał(a):

zdeterminowana

W jej przypadku chodziło o ciąże i to dość szybciej niż później, co komunikowała otwarcie 

 

Czego z oczywistych względów byłem przeciwny, widząc jej aktualne zachowanie oraz przeszłość

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co 40 letniej samotnej matce kolejne dziecko? 

 

40 lat, SM, 2 rozwody, leki, alko, problemy, toksyczna matka, cuda wianki, to tutaj to nie jest zwykła kobieca natura tylko dobry odchył od normy.

 

Inna sprawa, kurde, kto w ogóle i po co daje szansę takim laskom? Panowie szanujcie się. Mając 40 lat można ogarniać normalne sporo młodsze panny bez bagażu i drugiej jaźni w bani. 

 

Nie ma co rozkminiać.

Zablokować, zapomnieć, iść dalej. 

Edytowane przez SuperMario
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SuperMario napisał(a):

Po co 40 letniej samotnej matce kolejne dziecko? 

Do kiedy najlepiej kobiecie jest, jeśli chodzi  o posiadanie dziecka ? 35 lat ? Ciąża geriatryczna, już nawet to słowo wykreślają, żeby nie obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinię Panowie.

Kontaktu zero, graty rozliczone. 

 

Siedzą we mnie jeszcze resztki emocji i momentami pojawia się żal i pustka, bo jednak coś pozytywnego dawała.

Na plus to, że na zainteresowanie nigdy nie narzekałem, tylko czy dobrym pomysłem skakać na nową gałąź, czy dłużej olać i nabrać dystansu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/22/2024 at 7:58 PM, zdebi1984 said:

No Ok… przyznam.. 

raz przegiąłem.. to fakt.. 

mówiąc jej, że w moim typie są brunetki (ona blondynka..)

 

Nie daj sobie wmówić, że to przegięcie, laski lubią być tak traktowane. 

 

Gdyby jej chad tak powiedział, to by majtki przez głowę zdjęła dla niego. 

 

Nie można przytakiwać i zgadzać się we wszystkim, trzeba je testować! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.