Skocz do zawartości

Czy możecie polecić tanie zaoczne łatwe studia licencjackie dla papierka


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule aby za wiele się nie narobić, ostatnim razem na studiach byłem 10 lat temu ale teraz by się indeks przydał :) Patrzę sobie różne oferty i oczywiście pomijam jakieś kierunki np dla przedszkolanek w Pułtusku, chociaż są tanie. Może jakaś socjologia czy inne dziennikarstwo albo marketing?

Możecie coś polecić? Najlepsze byłyby takie że się po prostu chodzi...

Edytowane przez jackn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jackn zmienił(a) tytuł na Czy możecie polecić tanie zaoczne łatwe studia licencjackie dla papierka
5 godzin temu, jackn napisał(a):

Tak jak w tytule aby za wiele się nie narobić, ostatnim razem na studiach byłem 10 lat temu ale teraz by się indeks przydał :) Patrzę sobie różne oferty i oczywiście pomijam jakieś kierunki np dla przedszkolanek w Pułtusku, chociaż są tanie. Może jakaś socjologia czy inne dziennikarstwo albo marketing?

Możecie coś polecić? Najlepsze byłyby takie że się po prostu chodzi...

To skoro i tak chodzi się na studia to nie lepiej byłoby walnąć zaoczne, np. w IT (Informatyka)? Dużo więcej wysiłku, ale po 4 latach oprócz papierka, którego trzeba wychodzić ma się także potencjał na lepszą robotę. :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

Nawet się nie chodzi bo robisz online :)

 

https://vizja.pl/specjalizacja/politologia-dziennikarstwo/

 

A to nawet ciekawe bo piszą że nawet egzaminy są online, tak samo zaliczenia:

https://vizja.pl/studia-online-w-aeh/

5k za rok studiów dziennikarstwa to dobra cena jak na stolicę

 

 

 

2 godziny temu, Hubertius napisał(a):

To skoro i tak chodzi się na studia to nie lepiej byłoby walnąć zaoczne, np. w IT (Informatyka)? Dużo więcej wysiłku, ale po 4 latach oprócz papierka, którego trzeba wychodzić ma się także potencjał na lepszą robotę. :) 

Właśnie zastanawiam się nad data science, mam już techniczne doświadczenie, ale z matmą jestem na bakier po tylu latach, pogadam z nimi czy nie można przyjść sobie na stacjonarne wykłady, czy mają formę otwartą to taką matme bym sobie dodatkowo przyswoił, bo reszta programu z dwóch lat jest mi znana z doświadczenia, a dopiero później jest prawdziwe data science.

Robią nabór i studia są od marca

 

 

Ciekawe tylko jak wyglądają te praktyki, 40 latek na praktykach  a piszą 250h, to byłaby beka :)

Edytowane przez jackn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mosze Red napisał(a):

@jackn to najtańszy kierunek studiów jaki mają.

 

Obrona też jest online.

 

Potwierdzam, przejrzałem ich ofertę, najtańszy, może sobie zrobię po data science :D,

piszą też że można chodzić na wykłady stacjonarne nawet jak jest się na online.

 

Jak się płaci za rok 500zł rabat czyli dziennikarstwo za rok wychodzi 4700zł  https://vizja.pl/specjalizacja/politologia-dziennikarstwo/

 

Data science 7100 za rok, sporo https://vizja.pl/specjalizacja/sztuczna-inteligencja-i-data-science/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jackn napisał(a):

 

Ciekawe, kierunek "Informatyka" i jest tylko jedna matematyka nazywana matematyką dla informatyków :) Do tego studia inżynierskie i brak fizyki czy innych przedmiotów technicznych. 

 

Coś dziwny ten program studiów, jeśli go porównasz do programu innych uczelni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz wyzszego aby wskoczyc na obiecany stolek ? Na swojej uczelni mialem  2 dyrektorow i powiem ci ze to najlepsza mobilizacja do ukonczenia kierunku 😂. Chlopaki wchodzili wykladowcom w doope bez wazeliny . 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, thyr napisał(a):

Potrzebujesz wyzszego aby wskoczyc na obiecany stolek ? Na swojej uczelni mialem  2 dyrektorow i powiem ci ze to najlepsza mobilizacja do ukonczenia kierunku 😂. Chlopaki wchodzili wykladowcom w doope bez wazeliny . 

 

Nikomu nie muszę włazić, jestem na swoim, indeks zwalnia Ciebie wg przepisów z pewnych obowiązków, które mogą być wymagane w tych burzliwych czasach, student to student niezależnie czy ma 20 czy 40 lat, a taki status odracza pewne rzeczy. Zresztą data science by mi się przydało, to mimo wszystko przyszłość i wejdzie wszędzie w gospodarce

 

 

36 minut temu, Maurycy napisał(a):

 

Ciekawe, kierunek "Informatyka" i jest tylko jedna matematyka nazywana matematyką dla informatyków :) Do tego studia inżynierskie i brak fizyki czy innych przedmiotów technicznych. 

 

Coś dziwny ten program studiów, jeśli go porównasz do programu innych uczelni. 

Bo ta szkoła jest humanistyczno techniczna, ale dla mnie to lepiej, nei chce mi się całkować itd

Edytowane przez jackn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 07:25, jackn napisał(a):

Najlepsze byłyby takie że się po prostu chodzi...

Chcesz mieć dyplom, który do niczego się nie przyda prócz tytułu naukowego przed nazwiskiem ? Po co ? Idziesz po łatwiźnie, potem jak skończysz zaczniesz szukać pracy i będziesz pluł sobie  w brodę, że skończyłeś g#wno kierunek. Zmarnowałeś czas i pieniądze, którego już ci nikt nie zwróci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca socjalna, studia online 330 zł na PUW. Lista kierunków: https://www.puw.pl/pl/studia-online.

 

Patrz tam inne kierunki, jest logistyka, transport, może coś się przyda. Albo dla siebie zrób kulturoznawstwo, czy coś podobnego. Studia online to oszczędność na dojazdy, wynajem i nauka w dogodnym czasie. Patrz ile gdzie trzeba być na zjazdach fizycznie, bo różnie jest, ostatnio się psuje coraz bardziej.

 

Tu masz drugą uczelnie i dostępne kierunki https://www.puw.pl/pl/studia-online

 

Jeśli chodzi o wojnę to myślę, jak @thyr. Może na początku uczelnia uratuje przed szybkim wcieleniem, ale potem i to nie pomoże.

 

Wg mnie szkoda iść na studia, które nie są potrzebne, nie interesują nas, tracić kasę i czas. Kto ma atakować w ciągu kilku lat? Chyba nie Rosja, tam mają swoje problemy i nie mają roszczeń wobec PL.

 

Na studia zmarnujesz rocznie nawet kilkanaście tysięcy, weź w rok tyle zaoszczędź. Dodatkowo poświęcisz czas w którym mógłbyś pracować, rozwijać się, przeznaczyć go dla rodziny, albo na polityczną działalność antywojenną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/27/2024 at 4:41 PM, Jan III Wspaniały said:

Bezpieczeństwo narodowe lub wewnętrzne.

 

Babka na tym kierunku na ostatnim roku mgr, pytała mnie po co w zasadzie jest potrzebne wojsko? Bo Policja to ona wie ale z wojskiem to już się jej komplikowało. Serio, nie ściemniam.

 

Jezus Maria. Jak takie ameby umysłowe cokolwiek studiują...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.