Skocz do zawartości

Rozmowy o seksie


sarabia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że lubię rozmawiać i opowiadać o moim seksie z moją dziewczyną. Nie chcę tego robić z kimś kogo znam, tylko najlepiej ktoś stały, ale anonimowy, czyli najlepiej znajomość internetowa. Lubię jak mówię co robiliśmy, czy doszła, jak ja doszedłem, czy było ostro itp. Ona jest otwarta i lubi seks, więc myślę, że te opowieści mogą być ciekawe. Pod warunkiem, że będzie to ktoś zboczony i umie zadawać pytania. Myślę, że taki to mój fetysz mały. 

Dodatkowo myślę, że ktoś doświadczony mógłby mi dawać rady, jakieś sugestie itp 

 

Może ktoś tutaj by chciał się w takie coś bawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz i ona to wytrzymuje to wasza sprawa i ok. Jak to fetysz to pisz jakieś opowiadanka anonimowo i tyle. Takie rzeczy dorośli uzgadniają między sobą, bo to już dylematy pierwszego świata. 

Edytowane przez DOHC
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 22:31, sarabia napisał(a):

Ostatnio zauważyłem, że lubię rozmawiać i opowiadać o moim seksie z moją dziewczyną.

 

W dniu 13.02.2024 o 22:31, sarabia napisał(a):

Może ktoś tutaj by chciał się w takie coś bawić? 

Nie.

Ale może odwrotnie, ja opowiem Ci o moim sexie z żoną.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.