Skocz do zawartości

Spora różnica wieku plus inne sprawy


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Brat Przemysław napisał(a):

PS Gdyby panienka wiedziała (i generalnie gdyby mogła to pojac) ze tyle tekstu zostało tu w jej temacie wyprodukowane i ze najtęższe umysly rozebrały ja na części pierwsze i jakże jej życie jest zdeterminowane to byłaby w niezłym szoku 🙂

Ciekawa sprawa z tym. Najbliższe osoby z jej otoczenia czyli rodzice wyj...e na nią, a na forum obcy ludzie bardziej interesują się jej życiem i przyszłością. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, desmoRR napisał(a):

Ciekawa sprawa z tym. Najbliższe osoby z jej otoczenia czyli rodzice wyj...e na nią, a na forum obcy ludzie bardziej interesują się jej życiem i przyszłością. 

 

No debil 😂🤦‍♂️

28 minut temu, Brat Przemysław napisał(a):

Nie myli się tylko ten który nic nie robi a na lozu śmierci będzie żałował tylko tego czego nie zrobił tak więc jeśli nic go nie ogranicza to to dzieła 🙂

 

🤦‍♂️

Po Tobie się spodziewałem czegoś sensowniejszego...

Nie wiem po co powstał ten temat w takim razie i miliony innych o tej samej problematyce, po co jest to forum, po co ludzie się wymieniają doświadczeniami i analizują schematy. Po prostu zyjmy zeby bylo co wspominac to jest podejście kurwa 18 letniej julki która odkryła tindera

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

No debil 😂🤦‍♂️

Widzę, że się do mnie doje...ś od samego początku. Lecisz do ignore.  

 

Reszcie dzięki za sensowne rady ! 

Edytowane przez desmoRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):

Cześć

Poznałem dziewczynę o 17 lat młodszą ode mnie. Mój wiek 37, ona 20. Poznaliśmy się podczas pracy. Czasami coś dostarczam tam, gdzie ona pracuje. Na początku nie byłem zainteresowany ze względu na ten wiek. Od razu widać było, że dużo młodsza. Nawet nie próbowałem nawiązać relacji. Bardziej z jej strony wyszło zaangażowanie. To jest pierwsza sprawa.

Zaangażowanie w sensie? Inicjuje kontakt? Dobiera Ci się do umysłu? Smalltalk niczego nie dowodzi

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):


Druga sprawa. Podpisała mi dokumenty więc wiem jak ma na imię i nazwisko. Mogłem zrobić research na portalach społecznościowych.
Miałem potwierdzenie, że między nami jest różnica 17 lat. Doszukałem się też informacji, że wychowała się / wychowuje się w domu dziecka.

Ok. Czyli wydaje się wyszła na ludzi bo jest sama i pracuje i prawdopodobnie nie mieszka w domu biologicznych

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):

Siostry zabrane rodzicom przez opiekę społeczną ze względu na alkoholizm w domu (libacje itd.) Ma dwie starsze siostry, jedna z nich z ciężką depresją i kilkoma próbami samobójczymi. Walczy z tym, w sensie, że chce z tego wyjść i dzieli się publicznie takimi informacjami na różnych portalach w tym temacie.

Co w tym złego? Oznajmia coś do czego dąży by mieć motywacje.

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):

Między nami jest spora różnica, to jeszcze wychowała się bez rodziców (ojciec jako autorytet), Zastanawia mnie czy nie ona szuka starszego od siebie partnera, który podświadome zastąpi jej ojca ?

Ależ oczywiscie. Laska ma daddy issues. Pytanie jak się to objawia. 

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):

 

Na pewno zauważyła różnice w wieku (chociaż mi ludzie dają 30-32 lata po wyglądzie). No, ale i tak widać, że jestem starszy. Do tego nie wiem jak u niej z psychiką. Zaburzenia psychiczne po takich przejściach musi mieć w jakimś stopniu.

Szukanie laski bez żadnych zaburzeń czy chorób to trochę szukanie igły w stogu siana.

 

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):

Moje partnerki były maksymalnie 5 lat młodsze ode mnie. Te 5-10 lat to idealnie, ale 18 to sam nie wiem. No i wcześniej nie spotykałem się z kobietami po takich przejściach życiowych. Nie mam dzieci i żony, więc mnie nikt i nic nie blokuje. Zycie poukładane. 

Na pewno nie będzie to tak jak z laską w podobnym wieku. Jesteście na różnych etapach życia. Ona jeszcze się bawi i eksploruje(co może znaczyć zarówno clubbing jak i rozpychanie się w WoWie) ty już raczej masz ten okres za sobą.

W dniu 14.03.2024 o 15:53, desmoRR napisał(a):


Zastanawia mnie co po takiej osobie mogę się spodziewać ? Miał ktoś z Was takie doświadczenia ?

W najgorszym wypadku borderline, sceny zazdrości, sprzeczne sygnały. W najlepszym przypadku się odmłodzisz i randka "spacer+kawa" będzie spoko opcją. Ale za te 6 lat będzie chciala dziecka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Po Tobie się spodziewałem czegoś sensowniejszego...

Why so serious?

Może jesteś jeszcze mlody. Ja na przełomie ostatnich 2 lat zrozumiałem że życie jest bardzo krotkie więc lepiej zawczasu trochę namieszać bo nagle robi się za późno (taka ściana tylko nie tylko wymiarze dupnym jak to u "szanownej" płci przeciwnej wystepuje-wszak taki ich sens istnienia). Oczywiście żeby tylko nie przedobrzyć, jak że wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 16:03, desmoRR napisał(a):

Najwyżej będę kolejnym, który trafi do tematu "zostałem oszukany przez kobietę" 😄

Szykuje się dramat współczesny, w rolach głównych:

 

Mężczyzna podczas kryzysu wieku średniego.

Zaburzona, rządna emocji dwudziestka.

Jej chłopak i kumple z osiedla.

 

A także aktywność w tematach:

Dobry psycholog/psychiatra/protetyk - wymiana doświadczeń.

popcorn.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Autorze, zastanawia mnie jedna rzecz. Zrobiłeś sobie dobry research (kobieta z ciężką przeszłością, młodsza o wiele od Ciebie, z problemami na ciężarach) a potem zastanawiasz się czy nie podbić.

 

Czy Twoje życie jest zbyt nudne i statyczne, że szukasz sobie rollercoastera zdarzeń, że chcesz brać na garba ciężar niepotrzebnie, by na końcu usłyszeć, żebyś spier***** i ogólnie to fajny kolega z Ciebie?

 

Zakładając sobie niską poprzeczkę najpierw zaczynasz od wyżyn. Więc jak skończą się normalne laski w twoim wieku, ustabilizowane, w miarę normalny, bez ciężarów i będziesz musiał zjechać do 20-latki z bagażem ciężarów... zostań singlem! 

 

Czasami lepiej być sam niż brać sobie na garb problemy. Czy jak zapuka Ci do drzwi spasiony koleś w samych gaciach z prośbą o zamieszkanie u Ciebie to go wpuścisz? No nie, tak samo nie wpuszczaj do życia kogoś, kto sprawi Ci później problemy o jakich nie miałeś pojęcia, że mogą być.

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2024 o 23:33, Iceman84PL napisał(a):

Z dużą dozą prawdopodobieństwa statystyczna 20 dzisiaj ma przebieg trzycyfrowy, karuzela kutang w pełni, zabawa, imprezy, alkohol, coś do noska,

no i oczywiście to typowy klon społeczny, który podąża za modą, trendami, ma sprany mózg propagandą medialną, lewactwem, feminizmem.

Nie wiem skąd czerpiesz taką wiedzę, ale statystyczna 20 to dzisiaj bojaźliwa osóbka, która wyuzdana to może być co najwyżej w necie, ale w realu taki chłód i mur że ja pierdolę. Wystraszone realnym życiem, że nawet nieznanego numeru boją się odebrać bez sprawdzenia wcześniej w necie kto to... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radeq napisał(a):

Nie wiem skąd czerpiesz taką wiedzę, ale statystyczna 20 to dzisiaj bojaźliwa osóbka

 

Są różne kobiety jednak większość nie jest bojaźliwa to raczej młodzi mężczyźni są nieśmiali, zakompleksieni.

Kobiety mają wszystko podawane na srebrnej tacy, atencje, pomoc, wyręczanie, przywileje, lepsze traktowanie, brak kar,

ostracyzmu społecznego i uwierz nawet skryta kobieta prędzej czy później dostaje od tego wszystkiego takiego dowartościowania

i przeświadczenia o własnej zajebistości, że następuje cud i bojaźliwość znika.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

o własnej zajebistości, że następuje cud i bojaźliwość znika.

No ale to tylko z koleżankami i w grupie, gdzie potrafią drzeć ryjca i kim to one nie są, przy 1 na 1 to już inna gadka jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tym tematem pokazujesz autorze, że masz za słabą psychikę albo za małe doświadczenie, żeby stworzyć luźną relację z tą samicą. Poharataną psychicznie przez brak rodziców, prawdopodobne DDA, itd. 

Jeżeli się mylę, to baw się dobrze, zachowując dystans, rozum, kontrolę nad zasobami. Takie młode dupy miło się wspomina w gronie byłych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.