Skocz do zawartości

"Mój partner ma 36 lat i mieszka z mamą. Gdy powiedział, że chce dziecko, myślałam, że padnę"


Rekomendowane odpowiedzi

On 3/17/2024 at 5:06 PM, castillo20 said:

 Mnie najbardziej rozjebało to zdjęcie do artykułu. Łysięjący, nieudacznik mamisynek. Ja pierdole żeby te redaktorzyny dostały raka i zdechły

z30689744IH,Mama-i-syn.jpg

 

Specjalnie grają na stereotypach. 

 

Tak przy okazji. Wiecie, że jak dużo kobiet do 30 stki ma już siwe częściowo włosy? Tylko że one włosy farbują i tego nie widać. To jest ponoć jakąś plaga, wygląda na kolejną przypadłość cywilizacyjna. Zaczynają masowo siwiec po 25 r.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Redbad said:

To jest nic! Czy wiecie jak dużo z kobiet już po 20stce jest łysa  tam gdzie powinny być włosy! 😲

 

Moja uwaga dotyczyła tego że mężczyźni łysieją, co jest widoczne.  Natomiast kobiety siwieją w młodym wieku co jest niewidoczne bo farbują włosy. 

 

Stereotyp łysiejącego nieudacznika jak na zdjęciu. Gdyby nie farbowanie włosów to byłby stereotyp siwiejącej starej baby po 30tce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RealLife napisał(a):

Moja uwaga dotyczyła tego że mężczyźni łysieją, co jest widoczne.  Natomiast kobiety siwieją w młodym wieku co jest niewidoczne bo farbują włosy

No wiem, wiem, bez nerwów 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.