Skocz do zawartości

"Mój partner ma 36 lat i mieszka z mamą. Gdy powiedział, że chce dziecko, myślałam, że padnę"


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny manipulacyjny artykuł, wskazujący na nieporadność mężczyzn oraz szkalujący płeć męską. Kobiety w tym kraju nie mają z kim mieć dzieci ;)

 

Cytat

"Mój partner ma 36 lat, mieszka z mamą i chce mieć dziecko"

Podobny problem zasugerowała nam w liście do redakcji pani Magda. Kobieta mieszka w Warszawie, ma 32 lata i pracuje w biurze. "Nie zarabiam kokosów. Nieco ponad 4000 zł. Przy obecnych cenach wynajmu, to ledwie starczy na ciasną kawalerkę. Żyję od pierwszego do pierwszego. W moim wieku rodzice mieli już dzieci. Prawdę mówiąc, zawsze marzyłam, by moje życie potoczyło w podobny sposób" - wyznaje. Nasza czytelniczka od roku spotyka się z o cztery lata starszym partnerem. "Rafał jest miłym, uczynnym człowiekiem. Może nie naprawi pralki i nie należy do złotych rączek, ale gdy trzeba, to pomoże, zrobi zakupy i zawsze wysłucha w trudnej chwili. Jest magazynierem i zarabia trochę mniej ode mnie. Nie przeszkadzało mi to. Przynajmniej do czasu. Ostatnio niespodziewanie oznajmił, że chciałby mieć ze mną dziecko. Myślałam, że padnę" - twierdzi.

 

 

https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,30689603,moj-partner-ma-36-lat-i-mieszka-z-mama-gdy-powiedzial-ze.html?

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie kończyłam studiów, by żyć na garnuszku teściowej"

 

Haha no nie mogę 😅😅😅😅

 

 

Gdzie ci szejkowie z Dubaju na których zasługuje xD.

 

 

Mnie i tak dziwi, że ona jest w jakiejś tam relacji z gościem niespełniającym jej hipergamicznych wymagań. Chociaż ta historia, podobnie jak 98% pozostałych została pewnie napisana na poczekaniu przez redaktorzynię.*

 

 

 

 

 

* Też nie mam wyższego jakby co xD.

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maurycy napisał(a):

Kolejny manipulacyjny artykuł, wskazujący na nieporadność mężczyzn oraz szkalujący płeć męską. Kobiety w tym kraju nie mają z kim mieć dzieci ;)

 

Jak dla mnie kolejny wysryw dla wierszówki :). Trzeba wyrobić normę. Więc czym bliżej końca miesiąca. Tym więcej będzie tego typu artykułów.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda zarabia 4000 (zakładam, że brutto... a to mniej od minimalnej ;)) i nikt nie pyta czemu ona taka niezaradna? ;)

No zobaczcie.

I czemu stać ją tylko na faceta mieszkającego z rodzicami? :P

Przecież nie dostała go z partyjnego rozdzielnika.

 

Manipulacja level9000.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, żeby pokazać facetów jako osoby niezaradne, słabo zarabiające, żyjące na garnuszku rodziców do późnego wieku. I potem ten cały lament, że odpowiednich facetów nie ma, nie ma również z kim mieć dzieci, gdzie ci wszyscy mężczyźni? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokebe zapewne miałby branie. Nie ważne, że przypłynął na pontonie, nie ma nic i musiałby żyć na garnuszku laski, a dodatkowo sępił by jeszcze kasę na 50 osobową rodzinę w swojej wiosce. Mokebe nie jest nieudacznikiem, Mokebe jest twardy jak Roman Bratny.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak oglądam programy podróżnicze z Polakami/Polkami co oprowadzają po danym miejscu w Niemczech/Francj/Anglii to padają takie teksty:

 

Mirek - Jak przyjechałem to było ciężko,  mieszkałem w hotelu pracowniczym, uczyłem się języka, odkładałem kasę. Z czasem udało mi się coś wynająć,  zmienić pracę. Poznałem dziewczynę, która z czasem stała się moją żoną.  Wziąłem kredyt na siebie aby mieć dom dla rodziny, jest ciężko bo praca na 2 etaty ale jestem dla rodziny. Można tu żyć,  pokażę jak wygląda moje miasto.

 

Karyna - Byłam na wakacjach, poznałam Franzuza i tak zostałam w tym kraju. Pokażę wam moją ulubioną kawiarnię.

 

Kurtyna,

1710682266_mjnr9w_600.jpg

  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, castillo20 napisał(a):

Łysięjący

Problem łysienia dotyka sporej części męskiej populacji krajów słowiańskich.

 

 

Gdyby wkleili zdjęcie ów karyny to pewnie dla kontrastu ( zarówno z Polakiem zakolakiem jak i tym co widujemy na ulicach) - była by to fit 8+ SMV.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Martius777 napisał(a):

aby mieć dom dla rodziny, jest ciężko bo praca na 2 etaty ale jestem dla rodziny.

Ciąg dalszy tej historii - Mirek zostaje wykopany. Zostaje z kredytem do spłaty a jego miejsce zajmuje mokebe 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Problem łysienia dotyka sporej części męskiej populacji krajów słowiańskich.

W podejściu naukowym chyba nie był to problem jeśli na tych terenach łyse geny nie zostały wyeliminowane w drodze doboru naturalnego. Hmm chyba ze to baby noszą recesywny gen lysosci (bodź dobrze maskowany) I potem z braku wyboru piekło kobiet...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie Polaczku minimum 185cm, 15k, dom (bo mieszkania są już passe) i fura a dla kolorowego?

A dla kolorowego Polkopolitan:

 

https://www.facebook.com/CebulakiBiedakiPolaki/videos/935074394632398/

 

I nieważne, że Alvaro jest bezrobotny, mieszka z matką i ma 160 cm w kapeluszu.

Ważne, że światowy XD 

 

A Wy potem płaczecie, że Was 30+ letni gruz polski nie chce i fury za 400 k kupujecie żeby jakaś zwróciła na Was uwagę XD 

Nawet mi nie żal tych z Was co się tak na te dupy spinają XD 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 13
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawód dziennikarza upada. Teraz redakcje płacą za tekst a nie jak kiedyś - na UoP miesięcznie.

Wiec taki tekst musi się klikać.

 

Swoją drogą, dziennikarzyny musieli robić jakiś risercz, co się klika a co nie. Zadowolenie z życia w Polsce jest niskie. Weźmy pod uwagę stereotyp faceta, że to on ma się zatroszczyć o jej potrzeby w 1 kolejności.

Więc znowu mamy winę przerzuconą na facetów. Półki klikają, bo są sfrustrowane bo chłop nie jest wstanie za 6-6,5k brutto wynając nawet połowy mieszkania. Nie ważne, że przez 2 dekady się uczył.

 

Polski facet to wierna ofiara na której można się wyżyć. Nie wyjdzie na ulice, nie ma odpowiednika męskiego "feminizmu" żeby zrobić larum i postawić pisarzynę do pionu. 

Można lać kubeł emocjonalnych fekaliów a 95% kobiet przyklaśnie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek a z drugiej strony, to ilu facetów stać przy dzisiejszych cenach na zakup własnego mieszkania? Ilu facetów zarabia 10k+ żeby było go stać na w miarę wygodne życie? 

 

Niestety, w Polsce jest jak jest. Ale roszczenia i wymogi ze strony witaminek są :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bernevek napisał(a):

Zawód dziennikarza upada

Mój prywatny AI dziennikarz ;) popełnił coś takiego :P i to za free:

 

Kobiety szukające wartościowych mężczyzn do zbudowania trwałej rodziny często napotykają wiele trudności. To nieodparte i fascynujące wyzwanie, które wiąże się z niezapomnianymi wspomnieniami i czasami ciężkimi przeżyciami. Niestety, wiele z naszych bliźnich podtrzymuje ten stan rzeczy. Społeczne oczekiwania, stereotypy i napięcia w relacjach wpływają na trudności, jakie spotykają kobiety w znalezieniu odpowiedniego partnera. Ale nie złożymy broni! Powinniśmy zacząć od zmiany naszego sposobu myślenia i promowania wzajemnego szacunku i empatii. Wspieranie równości płci, wzmacnianie samodzielności kobiet i promowanie otwartości w komunikacji może naprawić ten stan rzeczy i pomóc w budowaniu zdrowych i wartościowych związków. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za przyczynienie się do zmiany - razem możemy stworzyć świat, w którym mężczyźni i kobiety mogą znaleźć swoje szczęście i spełnienie.

 

🤣

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maurycy napisał(a):

@bernevek a z drugiej strony, to ilu facetów stać przy dzisiejszych cenach na zakup własnego mieszkania? Ilu facetów zarabia 10k+ żeby było go stać na w miarę wygodne życie? 

A miala liczyc sie milosc i wnetrze...

 

Zaraz musze prowadzic wygodne zycie zeby miec szanse na zalozenie rodziny. Co bedzie dalej? utylizacja tych ktorzy tyle nie zarabiaja ?

 

Takie artykuly to wklepywanie do glowy okreslonego punktu widzenia i podkrecanie wymagan kobiet.

1 minutę temu, bernevek napisał(a):

@Maurycy

Żeby żyć na "poziomie" to trzeba zarabiać około 20k netto.

10k na raty: nieruchomość + auto (+4 poduszka). Reszta na żarcie, podróże.

 

To jest zycie na poziomie czy zycie milionera? 

 

Komu potrzebne sa wakacje? Kiedys ich nie bylo. Znam ludzi ktorzy nie jezdza. I potrafia sie usmiechac.

 

Takie rzeczy wcale szczescia nie musza dac.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bernevek napisał(a):

@Maurycy

Żeby żyć na "poziomie" to trzeba zarabiać około 20k netto.

10k na raty: nieruchomość + auto (+4 poduszka). Reszta na żarcie, podróże.

 

 

Ile jest takich osób w społeczeństwie? Rzućmy okiem na kalkulator wynagrodzenia.pl:

 

Netto 10k -> 15% społeczeństwa

Netto 15k -> 5% społeczeństwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Dla Ciebie Polaczku minimum 185cm, 15k, dom (bo mieszkania są już passe) i fura a dla kolorowego?

Akurat odklejenie kobiet jest dość powszechnym zjawiskiem. 

Ostatnio YT zaproponował mi coś takiego. Spoiler wymagania przeciętnej dziewczyny spełnia mniej niż 1% mężczyzn. 

 

 

 

Co do samego artykułu to nie wiem czy to kolejne potwierdzenie, że Polki nie chcą mieć dzieci, czy biadolenie na ceny najmu, czy na magazynierów mieszkających z matkami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na artykuł. Gazeta Żydowska i wszystko jasne. Przecież to kobiety decydują o tym z kim się spotykają, kogo dopuszczają do swoich wdzięków oraz z kim chcą założyć rodzinę. Inaczej mamy przecież do czynienia z gwałtem i to niezależnie od domniemania niewinności czy domniemania winy. Także to ta laska zadecydowała o tym, że chce się spotykać z magazynierem w takim wieku co mieszka z matką. Wiedziała o tym, że mieszka z nią i mimo to zdecydowała się brnąć w to dalej. Zapewne sama zrobiła mu nadzieję na coś więcej i stąd jego propozycja posiadania potomka. Znając jednak nasze panie, historia jest mało prawdopodobna, ponieważ laski nie chcą się spotykać z rodakami mieszkającymi z rodzicami, chyba że gość jest z absolutnej topki wyglądowej albo jest obcokrajowcem. Wtedy nie musi nic robić, wystarczy że będzie.

 

Mam apel do dziennikarskich prostututek z ulicy Czerskiej: przestańcie pluć na mężczyzn w tym kraju, bo potem jesteście zszokowani, że nikt nie chce z nich oddać głosu na lewicę w wyborach. Nazywacie ich potem incelami, przegrywami czy mizoginami, a jednocześnie swoimi wysrywami jak ten artykuł przykładacie poważnie rękę do tworzenia takich zjawisk czy postaw lub poglądów.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.