Skocz do zawartości

Dałem się naciąć na kurs z uwodzenia!


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, zychu napisał(a):

Co mogę powiedzieć? Beka z ciebie, typie. Dalej, nabijajcie portfele bieda kołczom, niech się pasą na naiwniakach.

 

Śmierć frajerom. :P 

 

Kurs uwodzenia, ja pier***...

Frajer to jesteś Ty, bo się napinasz zza monitora, a sam byś pewnie nie miał odwagi tego wyrzucić w cztery oczy

Edit: Kurs dotyczył uwodzenia na Tinderze, oraz potem od randki do związku, czy jakie kobiety warto brać do związku, a jakie nie etc. Jednak główny nacisk był na to jakie foty wrzucać na Tindera nawet dla gości co wyglądali 5/10. Wydawało się to nawet dobre merytorycznie, ale pan coach niestety w chuja sobie poleciał w kwestiach technicznych 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia. Trochę zrozumienia. Aczkolwiek nie szukałabym kobiety do LTR na tinderze. 

 

Przypomniały mi się książki:

Neil Strauss gra oraz zasady gry. Przerób i praktykuj.

 

A o kobietach nadających się do związku jak i czerwonych flagach na tym forum wszystko jest wypisane po kilka razy. 

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, davidzior08 napisał(a):

Frajer to jesteś Ty, bo się napinasz zza monitora, a sam byś pewnie nie miał odwagi tego wyrzucić w cztery oczy

Ależ z przyjemnością rzucę ci prosto w twarz, żeś frajer. :)

A pozostali niech się uczą na twoich błędach - jak napalonym ptysiom wyłącza się mózg - i godność. 

Beka z ciebie, ptysiu. :) Uwodzenie na tinderze, ja pier***...

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał(a):

Więcej odsetek się nazbiera ;)

Ty wiesz lepiej ode mnie, kolega powinien napisać do tego uwodziciela oficjalne pismo, tylko wychodzi problem, jakie pismo do sądu napisać, żeby zgłosić i co w tym piśmie ma być zawarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, davidzior08 napisał(a):

główny nacisk był na to jakie foty wrzucać na Tindera nawet dla gości co wyglądali 5/10. Wydawało się to nawet dobre merytorycznie

Takie porady dostałbyś za darmo na forum (jest nawet cały wątek poświęcony - khm ;) -  uwodzeniu w internecie). 

Ale nie pękaj, każdy przynajmniej raz w życiu dał się komuś oszwabić. Wyciągnij z tego wniosek, i nie daj się więcej dymać.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/3/2024 at 2:35 PM, zychu said:

Co mogę powiedzieć? Beka z ciebie, typie. Dalej, nabijajcie portfele bieda kołczom, niech się pasą na naiwniakach.

Śmierć frajerom. :P 

Czyżbyś był "pierwszym, który rzuci kamieniem", żeby się wypastwić do końca nad kimś, kto tylko poszukiwał i dostał w dupę przez oszusta? 

Serio, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, komu idzie wyłącznie jak po maśle i nigdy nie dał się "sfrajerzyć". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.