Skocz do zawartości

Dałem się naciąć na kurs z uwodzenia!


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Może nie dałem się naciąć pod względem treści samego kursu, ale jeśli chodzi o kwestie techniczne. Do pewnego momentu wszystko było ok, ale po jakimś czasie trener uwodzenia zdecydował się przenieść kurs na nową platformę i tu zaczęły się problemy... Zmieniłem hasło jak mi zalecał, żeby się zalogować, a tu żadna wiadomość z generacją nowego hasła mi nie przyszła. Próbowałem tak w sumie z 5 razy i nic... Tak samo pisze do tego trenera z uwodzenia po parę razy na maila i zero odpowiedzi!! 5 stów poszło się je*ać, a reakcji od coacha zero i kursu również... Nie wiem co robić, jednym słowem dałem się naciąć...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, davidzior08 napisał(a):

Nie wiem co robić, jednym słowem dałem się naciąć...

Nie wiem czy to jest mądra decyzja w dzisiejszych rozbuchanych hipergamią czasach, możesz sobie tym pomóc, jednak traum z dzieciństwa, młodości nie przerobisz, nie mówiąc o takich rzeczach jak posiadanie lepiej płatnej pracy a co za tym idzie statusu społecznego.

Edytowane przez Druid
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to niezły biznes ta szkoła uwodzenia, obiecywanie powodzenia u kobiet za hajsy.

Teraz, Magos Dominus napisał(a):

zawsze możesz zgłosić wyłudzenie. 

Koszt założenia sprawy sądowej jest tyle samo warte finansowo jak nie więcej, szkoda kasy.

Dodaj jeszcze czas na latanie po sądach.

Edytowane przez Druid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Druid napisał(a):

Swoją drogą to niezły biznes ta szkoła uwodzenia, obiecywanie powodzenia u kobiet za hajsy.

Koszt założenia sprawy sądowej jest tyle samo warte finansowo jak nie więcej, szkoda kasy.

Dodaj jeszcze czas na latanie po sądach.

 

Pytanie w jaki sposób ma Ci ta szkoła uwodzenia pomóc w dzisiejszych czasach? To jest świetna sprawa, dla założyciela takiej szkoły, żeby doić nieświadomych mężczyzn.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym.

 

Opłata 100 PLN ;)

 

Będzie musiał oddać 500 + odsetki + opłatę sądową.

 

A jak nie odda to klauzula wykonalności i komornik.

 

Z gościa jest co ściągać, jego rachunek bankowy jest znany, nie będzie problemu z egzekucją.

 

Wszystkie koszty egzekucji z niego też ściągną.

 

To nie jest jakiś koleś bez grosza, z którego nie wyegzekwujesz, tylko gość z którego komornik ściągnie na 99%.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs uwodzenia lol - Zostałeś uwiedziony przez trenera wizją ciepłej szynki XD 

 

Pięć stów to nie majątek, i tak naprawdę to fakt że zostałeś wydymany za 500zł powinien być dla Ciebie najlepszą lekcją.

 

Szczerze, to myślałem że na tym forum nie ma takich desperatów. 

 

Tak jak pisał @Kiroviets lepiej było wydać na leśne ruchadła. 

Edytowane przez SuperMario
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SuperMario napisał(a):

na leśne ruchadła. 

Oj tam zaraz leśne. W tym będziecie pozwolił by sobie na bardziej " cywilizowane" warunki.

 

Niemniej tu znowu potwierdzają się słowa " Bo kto ma temu dadzą i mieć będzie więcej".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ty pierwszy nie ostatni padłeś ofiarą oszustwa PUA.

Niestety to środowisko daje złudne nadzieje biorąc przy tym spore sumki.

Rekordzista brał za kursy weekendowe 3K😆

 

Chłopaki jak są w czarnej D tak pozostali w relacjach damsko-męskich bo

nie kumają najważniejszego, że kobieta kocha siłę, odwagę, pewność siebie,

poczucie humoru a przede wszystkim wygląd, status/pozycje i pieniądze mężczyzn.

 

Jak w kilka dni ktoś ma zmienić negatywne wzorce, niewłaściwą socjalizacje, wychowanie,

braki w komunikacji z kobietami, aktualizacje mindsetu, mapy postrzegania, przepracować

lęki, traumy czy wszelkie patologiczne zachowania skoro środowisko, kobiety, rodzina, system

niszczył taką osobę przez 20, 30 czy 40 lat😏?

 

Dlatego zanim ktokolwiek będzie brał się za kobiety wpierw trzeba popracować nad sobą.

Zastanów się na drugi raz do jakiego świata kobieta ma wejść bo jak myślisz, że ona sprawi,

że znikną wszelkie problemy to jesteś w dużym błędzie.

 

Kobieta chce mężczyzny ogarniętego, za którym będzie podążać, wchodzić w jego ramy.

 

Na koniec w formie humorystycznej ten pan nie musiał korzystać z usług PUA by mieć dostęp do kobiet😁

 

MjAyMTA0YgsgGztnbktvHmNDbz0oEmFINFt3dm4H

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SuperMario napisał(a):

Pięć stów to nie majątek, i tak naprawdę to fakt że zostałeś wydymany za 500zł powinien być dla Ciebie najlepszą lekcją.

No razy kilkadziesiąt osób to już się robi spora sumka. Lepiej zainwestować w trenera personalnego/terapeutę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał(a):

@Druid nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym.

 

Opłata 100 PLN ;)

 

Będzie musiał oddać 500 + odsetki + opłatę sądową.

 

A jak nie odda to klauzula wykonalności i komornik.

 

Z gościa jest co ściągać, jego rachunek bankowy jest znany, nie będzie problemu z egzekucją.

 

Wszystkie koszty egzekucji z niego też ściągną.

 

To nie jest jakiś koleś bez grosza, z którego nie wyegzekwujesz, tylko gość z którego komornik ściągnie na 99%.

Ty wiesz w ogóle o czym piszesz czy nie do końca?

 

Bo sprawę przedstawiłeś tak, jak by nakaz zapłaty był niewzruszalny i jego dostarczenie do pozwanego gwarantowało sukces.

 

Jak gość robi to, co robi z premedytacją to przede wszystkim żaden sąd tylko policja i zgłoszenie przestępstwa z art. 286KK, czyli oszustwa. Tutaj organa ścigania podejmują czynności bez żadnych opłat, bo jest to zwykłe przestępstwo.

 

Jeśli policja umorzy sprawę i/lub gość się wykpi (obstawiam, że jest poobstawiany prawnikami) to dopiero wtedy zostaje droga cywilna.

 

Oczywiście można wnieść pozew o NZ do EPU ale jego wydanie nie gwarantuje absolutnie NIC.

Pozwany ma 2tyg na złożenie sprzeciwu, co zapewne uczyni.

Wówczas sprawa trafia na wokandę, której termin może być za rok, lub więcej.

W tym momencie już strona powodowa już ma utopione/zamrożone dodatkowe środki od wydania NZ.

 

Jeśli w koncu na wokandzie, w toku normalnego postępowania sądowego gość się wybroni, to strona powodowa poniesie jeszcze koszta procesu, a dodam, że gość moze sobie wziąć najdroższego mecenasa z okolicy.

 

 

Także radzę nie udzielać tak jednoznacznych porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, davidzior08 napisał(a):

Witajcie! Może nie dałem się naciąć pod względem treści samego kursu, ale jeśli chodzi o kwestie techniczne. Do pewnego momentu wszystko było ok, ale po jakimś czasie trener uwodzenia zdecydował się przenieść kurs na nową platformę i tu zaczęły się problemy... Zmieniłem hasło jak mi zalecał, żeby się zalogować, a tu żadna wiadomość z generacją nowego hasła mi nie przyszła. Próbowałem tak w sumie z 5 razy i nic... Tak samo pisze do tego trenera z uwodzenia po parę razy na maila i zero odpowiedzi!! 5 stów poszło się je*ać, a reakcji od coacha zero i kursu również... Nie wiem co robić, jednym słowem dałem się naciąć...

Nie narzekaj, sex był - wydymali cię. 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak kupuje się u niesprawdzonych źródeł.

 

Jako Coach Brat Jaca mogę polecić moje kursy,  oczywiście dające 100% skuteczności.

Wygląd, status, zasoby? Zapomij o tym - po moim kursie każda jest twoja!

 

Zwiekszona dzietność i ilość aborcji w moim miejscu zamieszkania jest do sprawdzenia w rocznikach statystycznych, zero ryzyka, wszystko czarno na białym.

 

 Tylko dziś do północy promocyjna cena 399.99.

 

Nr konta podam na priv.

P.s. odpowiadam na maile 24h na dobe.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to są losy zdesperowanych ludzi.  Kiedyś znajomy poszedł do biura matrymonialnego.  Były to lata 90te, przed Tinderami, i innymi tego typu rzeczami.  W biurze matrymonialnym wzieli kupę forsy, pytali masę pytań, nacykali zdjęć.  Potem dostał od nich numer telefonu jakiejś facetki, co nie chciała się z nim spotkać oraz numer telefonu od kobiety, która się z nim spotkała.  Spotkanie było krótkie, podczas którego odniósł wrażenie, że kobieta... była w pracy.  Tzn. spotkała się z nim, ale wszystko było sztuczne.  Jej zachowanie, gesty, rozmowa dały wskazywały, że ona spotkała się z nim, bo biuro jej płaciło.  Potem biuro matrymonialne przestało odpowiadać na jego telefony.  Gdy zadzwonił z innego numeru, to odebrali od razu, ale zbyli go informacją, że ciągle szukają dla niego odpowiedniej partnerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mosze Red napisał(a):

To nie jest jakiś koleś bez grosza, z którego nie wyegzekwujesz, tylko gość z którego komornik ściągnie na 99%.

Zobacz jak sądy są obłożone sprawami, ile koszty dojazdu do sądu, postępowania etc....

20 godzin temu, Maurycy napisał(a):

dla założyciela takiej szkoły, żeby doić nieświadomych mężczyzn.

Wystarczy mieć dobry pomysł na siebie, ale z tym to bardzo często jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Druid napisał(a):

Zobacz jak sądy są obłożone sprawami, ile koszty dojazdu do sądu, postępowania etc....

 

100 zł koszt tego postępowania.

 

Koszty dojazdu 0 bo nie musisz być obecny tylko złożyć pismo + dowody tj. potwierdzenie przelewu, wydruki maili.

 

Więc kosztuje cię to 100 zł + list polecony.

 

Co cię w sumie obchodzi ile to będzie trwało? Że kilka miesięcy?

 

Więcej odsetek się nazbiera ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.