Skocz do zawartości

W co aktualnie gracie?


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Wyhaczyłem sobie taką ciekawą gierkę Inazuma Eleven Go Strikers 2013, powstała na podstawie mangi "Inazuma Eleven". Jest to taka piłka nożna z różnymi bajerami. Prosta (chociaż rozbudowana pod kontem różnych technik, strzałów itd.) gierka, ale gra się bardzo fajnie. Jest to gra na konsolę Wii, ale można grać na kompie przez emulator. Wygląda to tak:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadesa ogrywam, świetna gra. Zagreus syn Hadesa ucieka z antycznego piekła na spotkanie z matką :) Wiele postaci z mitologii, mnóstwo dialogów, piękna muzyka, dynamiczna gra akcji, rogue lite, wciągająca strasznie, przemyślana pod kątem umiejętności.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetliła mi się w polecanych ten filmik. Pamiętam, jak ciupałem w żabę na Amidze. może kiedyś wyjdzie retro Amiga, z chęcią kupię.

 

 

W dniu 26.09.2020 o 20:17, Lukas3k napisał:

Ta gra wymiata jak jeszcze grałem w nią na kierownicy przy komputerze nie mając prawa jazdy <

Fajnie, jakby ją zremasterowano, tak jak Tonego Hawka 2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ja musiałbym iść i dawać pomysły, zaprogramować to ja potrafię pralkę w kiblu a nie gry tworzyć, za głupi na to jestem :) 

Możesz przecież napisąc podanie, co i jak, ma ta gra wyglądać,, poprosić rysownika,żeby tobie narysował postacie, takie jakbyś chciał. Drukujesz, podpisujesz się pod tym i wysyłasz pocztą np. do Blizzard, Activision. Z dopiskiem dział zajmujący się tworzeniem nowych gier komputerowych, albo poszukaj nas necie jakiegoś guru co pracuje w danej korporacji i jest kimś tam wysoko postawionym, zatytułuj do niego do firmy.

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Ja musiałbym iść i dawać pomysły, zaprogramować to ja potrafię pralkę w kiblu a nie gry tworzyć, za głupi na to jestem :) 

Będziesz pisał takie podanie ? Spróbuj, nic na tym nie stracisz, możesz jedynie zyskać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.