Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  426
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

369 Świetna

O Pyrrus

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Subcarpathia

Ostatnie wizyty

613 wyświetleń profilu
 1. Jezus synem Lucyfera?

  @AdamPogadam chcesz nam wszystkim powiedzieć że chrześcijaństwo nie czerpało z tradycji religii pogańskich? Że wszystko co napisano w Biblii to oryginalna myśl?
 2. Modlitwa o nawrócenie - czarna magia?

  Wyprowadzę Cię z błędu. Buddyści są takim samym tępym stadem jak wyznawcy innych religii. Wiem że u nas w Europie buddyzm przedstawia się jako coś co jest na wyższym poziomie niż zacofane chrześcijaństwo. Ale równie dobrze można by przedstawić buddyzm jako zabobonny a chrześcijaństwo jako wysokozaawansowaną myśl. Jak to zrobić? W Azji południowo-wschodniej Budda traktowany jest co najmniej tak jak w chrześcijaństwie Jezus. Jego posążki i wizerunki są wszechobecne. Zabobonni buddyści odbywają pielgrzymki do buddyjskich świątyń. Tak samo jak chrześcijanie czczą święte relikwie: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7645/q,Zab.ze.Sri.Lanki Przeciwko temu buddyzmowi można przeciwstawić pisma Orygenesa i innych myślicieli chrześcijaństwa. Kolego każda religia jest taka sama i buddyzm nie jest tutaj wyjątkiem.
 3. Jezus synem Lucyfera?

  I grom katolików nie zdaje sobie sprawy z tego że takie myślenie to pelagianizm, uznany za herezje w V wieku na soborze w Efezie.
 4. Jezus synem Lucyfera?

  @AdamPogadam myślisz że jak ktoś krytykuje katolicyzm albo ogólnie chrześcijaństwo to nie dostrzega absurdów islamu albo buddyzmu?
 5. Modlitwa o nawrócenie - czarna magia?

  @Stulejman Wspaniały zaraz zostaniesz oskarżony o prześladowanie katolików Zgadzam się. Nie mogą w żaden sposób zaszkodzić. Nie mogą także pomóc. Są obojętne. Tak samo jak obojętne jest modlenie się do Allaha, Buddy czy Zeusa. Dopóki coś nie ingeruje w nas bezpośrednio to nie ma na nas wpływu.
 6. Jezus synem Lucyfera?

  Sławny pisarz Marek Kotoński doskonale wyjaśnił to w swoich książkach. W skrócie KK od najmłodszych lat programuje w ludzkiej podświadomości poczucie winy, żeby móc potem sprzedawać wybawienie od tego. Dlatego tak bardzo ta korporacja religijna walczy o to żeby móc nauczać w państwowych szkołach. Programowanie najmłodszych jest najłatwiejsze. Od małego mamy wpajane że bycie dobrym człowiekiem to bycie pobożnym człowiekiem. Chrześcijanin stał się synonimem dobrego człowieka. Dla większości tak zaprogramowanych ludzi ktoś z poza Kościoła Katolickiego automatycznie jest złym człowiekiem, bez względu na to co sobą reprezentuje. Tymczasem bywa zupełnie odwrotnie. Tytuł tego tematu i tego filmu ma być prowokacyjny ale jego założenie jest błędne bo nie ma żadnego Jezusa ani nie ma żadnego Lucyfera. Jedyne niebo i piekło jakiego możemy doświadczyć jest tu na ziemi. Od nas ludzi zależy to czy Ziemia na której mieszkamy będzie dla nas niebem czy piekłem. Innego piekła ni nieba nie ma.
 7. Dziwna historia z GG

  Cała ta relacja jest od początku do końca bez sensu. Nie dlatego że laska ma borderline. Nie dlatego że zaczęła okazywać dystans i lekceważenie. Nie dlatego że karmi się negatywnymi emocjami. Ani nie dlatego że nie pasujecie do siebie intelektualnie. Ta relacja nie ma sensu dlatego bo przez cały ten czas była wirtualna, fikcyjna. Nigdy nie spotkałeś tej dziewczyny. Mało tego, nigdy tak naprawdę jej nie widziałeś. Nigdy nie słyszałeś jej głosu. Skąd masz pewność że po drugiej stronie monitora nie siedział spasiony koleś z fiutem na wierzchu? Jakąś namiastką weryfikacji tożsamości byłby profil na Facebooku, gdzie widziałbyś jej znajomych i jej interakcje z nimi. Miałeś tylko jej numer GG. O jakim Ty zaufaniu piszesz? Proszę Cię kolego zejdź z chmur na ziemię.
 8. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Temat wygasa? "Znowu ktoś mnie gonił i poszedłem na policje. Potem wymyśle coś jeszcze". Pisać, radzić i dawać atencje
 9. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @MichaelLevitt jaki konflikt? Ja na Ciebie zbirów nie nasyłam
 10. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Myślę że @HORACIOU5 zaorał cały ten temat. Jasno wyjaśnił cel powstania tego tematu jakim jest atencja. Według mnie historia tutaj przedstawiona to fikcja. Już nawet nie mówię że rzeczy tutaj opisane są mało prawdopodobne. Sporo tutaj nieścisłości. Podam przykład: Autor pisze że koledzy nasłali na niego zbirów którzy go oklepali. Zbiry wyraźnie krzyczeli: "alimenty będziesz płacił Ty" A potem się dowiadujemy że że koledzy o niczym nie wiedzą a wkurwa mają za to że ktoś zakapował ich na policje. Na ścianę hańby z tym badziewiem
 11. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @MichaelLevitt zapomniałeś napisać że kumple robią interesy z Al-Kaidą a Tobie na chatę wparowała ABW
 12. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Wygrzmocić komuś dziewczynę/narzeczoną a potem się pytać o co chodzi dobre
 13. Toyota Celica i ogólnie Japońce (pytanko)

  Coś jest w tych japońcach. Cztery lata temu jeździłem Hondą CR-V 2.0. Auto pomimo swojego wieku (rocznik 1998) dodawało ogromnie prestiżu. Jazda nim to także przyjemność. Jedyną wadą jest mały akumulator, często niesprawdzający się w warunkach zimowych.
 14. Anioł czy diablica?

  Spotykacie się od miesiąca, czyli tak naprawdę jej nie znasz. Mimo to postanowiłeś z nią zamieszkać, wziąć na siebie jej utrzymanie. Dziewczyna zmaga się z jakąś przewlekłą chorobą, więc wziąłeś na siebie opiekę nad nią. Wziąłeś na siebie jej emocjonalne problemy. Wszystko to dla osoby której nie znasz, bo nie miałeś czasu jej poznać. Zostałeś perfekcyjnie zmanipulowany. Zostałeś zmanipulowany do tego stopnia że cieszysz się z tego faktu, uważasz to za sukces. Nie jesteś alfa za jakiego chcesz uchodzić. Jesteś stuprocentowym białym rycerzem. A Twoja księżniczka nie jest inna. Jest taka sama jak wszystkie dziewczyny.
 15. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Najpierw piszesz że dziewczyny kumpli tylko się przyglądały jak uprawiasz sex. A teraz że jest 5 procentowa szansa że masz z jedną z nich dziecko. Zdecyduj sie bo to sie kupy nie trzyma
×