Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  447
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

384 Świetna

O Pyrrus

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Subcarpathia

Ostatnie wizyty

715 wyświetleń profilu
 1. vs. Rzeczywiście Twój poziom empatii i sprawiedliwości jest bardzo wysoki. Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają. Gdybym nie wiedział że pisała to kobieta pomyślałbym że to jakiś psychopata. Życie masz tylko jedno. Nie będziesz mieć innego, ani lepszego, ani gorszego. Czyli wystarczy rozporządzenie? A mogłabyś też wprowadzić rozporządzenie żeby nie było umierania?
 2. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Honda CR-V I bardzo fajna, miałem taki model. Silnik nigdy nie nawalił. Wadą tego samochodu jest bardzo mały akumulator, niestety nie ma miejsca na zamontowanie większego. Podczas dłuższej zimy może być problem z rozruchem. Do CR-V II (od 2001 roku) wstawiane są już akumulatory normalnej wielkości.
 3. Zestawienie nierówności między płciami - nasz forumowy bilans.

  Zasady i kryteria naboru w zawodzie technik pożarnictwa: https://sapsp.pl/images/dokuemnty/zasady naboru 2017_2018.pdf (strona 11)
 4. Badania krwi itd. - facet 35 lat.

  Pakiet dość drogi a zdaje się że nie wszystkiego potrzebujesz. Wybierz z tego morfologię, elektrolity, ALT, CRP, kreatynina, żelazo. Dorzuć witaminę D metabolit 25.
 5. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Suzuki Jimmy mam w pracy, ale moja ocena tego samochodu będzie mocno nieobiektywna bo mam do dyspozycji mocno wyeksploatowany egzemplarz. Odkładając na bok wszelkie uprzedzenia to dla początkującego kierowcy Jimmy z racji swojej wielkości będzie dobrym rozwiązaniem. Dobrze się prowadzi na asfalcie i poradzi sobie w terenie. O Hondzie HRV się nie wypowiadam bo nie znam tego samochodu.
 6. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Także odradzam Ci freelandera. Jeśli mówimy o 16k polskich złotych (z tego co pamiętam mieszkałeś w GB), to lepszą alternatywą dla freelandera będzie opel frontera albo honda cr-v. Tylko pamiętaj że utrzymanie terenówki, tudzież suva jest znacznie droższe niż samochodu osobowego z tego samego rocznika. A co do Twojego pytania czy użytkowaliśmy takie auta. Tak miałem Honde CR-V rocznik 1998 silnik 2.0, tego Ci mogę polecić. Wcześniej miałem Opla Monterey rocznik 1996, silnik 3.1, tego nie polecam.
 7. Skąd ten Katolicyzm...?

  Twórcą chrześcijaństwa był Saul z Tarsu. Jego listy są najstarszymi pismami chrześcijańskimi. Saul ostatecznie zerwał z judaizmem tworząc podstawy nowej religii. Zręby katolicyzmu powstały na soborze w Nicei (dzisiejsza Turcja) w 325 roku. Wszystkim kierował poganin Konstantyn Wielki. To na tym soborze ustalono że Chrystus jest Bogiem. Podczas gdy jeszcze w Dziejach Apostolskich Jezus nazywany jest sługą bożym. Dzisiaj tak jak kiedyś w starożytnym Rzymie jest mnóstwo świątyń pod przeróżnym wyzwaniem (wtedy różnych bogów, dziś różnych świętych). W świątyniach tak jak kiedyś w starożytnym Rzymie czczone są cudowne obrazy i posągi (wtedy różnych bogów, dziś różnych świętych).
 8. Zginął Antyterrorysta [i]

  Masz tu swoich złych policjantów: http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,22732119,policja-zatrzymuje-bezdomnego-przy-placu-bankowym.html#BoxLokKrajImg
 9. Zginął Antyterrorysta [i]

  O widzę że mamy tu chłopaczka JP na 100%. Już to widzę panie @Karakalla jak by Ci się żyło przyjemnie w państwie bez policji.
 10. Ateizm

  Porównywanie buddyzmu do ateizmu to totalne nieporozumienie. Uparte twierdzenie że buddyzm to nie religia czy wręcz porównywanie go do ateizmu jest kłamstwem mającym na celu przedstawienie buddyzmu w Europie Zachodniej jako czegoś lepszego. Prawda jest taka że buddyzm ma wszystkie cechy religii. Buddyści są tak samo zabobonni jak wyznawcy innych wierzeń. Pokuszę się nawet o stwierdzenie że buddyzm to dziś najbardziej zabobonna religia na świecie. Ateista wie że życie jest tylko jedno. Nie będzie innego. Po śmierci nie dostąpimy żadnej nagrody ani nie spotka nas żadna kara. Nie ma bogów, nie ma aniołów, nie ma demonów, nie ma diabłów, nie ma reinkarnacji, nie ma karmy itp. Ateista nie będzie kwestionował otaczającej go rzeczywistości bo wie że innej rzeczywistości nie ma.
 11. Rekord długości zdania podrzędnie złożonego został pobity. Poza tym stawiaj odstępy (spacje) po przecinkach. Co do treści - brak słów
 12. [DOTYCZY] "O pannach cnotliwych"

  Gość pisał w tamtym wątku że była dziewczyna przez dwa lata przed każdą randką z nowym chłopakiem była przez niego obrobiona na wszystkie strony. Pisze że tuż przed spotkaniem z nowym chłopakiem pospuszczał się jej we wszystkie dziury, a ona potem do nowego chłopaka pocałunek z języczkiem. Tylko że @badmoon wszystko poprzekręcał. Po co dziewczyna miałaby to robić nowemu chłopakowi? Sytuacja druga: odbił dziewczynę gangsterowi który następnie wraz z kilkoma swoimi kolegami groził mu bronią w parku. Pijany @badmoon nie miał żadnego problemu żeby im uciec. Potem jak gdyby nigdy nic poszedł do domu. Może następnego dnia zjadł zupę i postanowił zmienić swoje życie. A gangsterzy o nim zapomnieli, tak po prostu. W końcu to normalne. Można by go wypunktować od góry do końca. Co dziwne nadal są tacy co twierdzą że to nie fantazje że to wszystko prawdopodobne. Autor wątku wyraźnie pozował na swego rodzaju autorytet. Szukał atencji i najgorsze jest to że ją znalazł. Nie widzę w tamtym wątku nic merytorycznego. Słusznie został przeniesiony na "ścianę hańby".
 13. Niekonsekwencja

  Pierwszy raz wątek o którym mowa przeczytałem już na "ścianie hańby". Przeczytałem pierwszy post post usera @badmoon i pomyślałem: "no to teraz bracia po nim pojechali za fantazjowanie i przechwałki". Ale kolega @badmoon zamiast sprowadzenia na ziemię dostał pochwały. Dziwne bo jak dla mnie trollerka aż rzucała się w oczy. Czytając tamten wątek miałem wrażenie że czytam opis jakiegoś kiepskiego pornola. Doskonale wiem jakie są kobiety ale tamten temat jest mocno przekoloryzowany. To już temat zapodany przez @MichaelLevitt był bardziej wiarygodny, a tez od początku pachniało trollem. Moim zdaniem racje ma @Adolf że @badmoon chciał w ten sposób pokazać jaki to z niego nie jest zajebisty madafaka. To tak w kontraście do historii które opisuje większość nowych użytkowników. A może racją jest że to zwykła prowokacja mająca na celu skompromitowanie forum. Polecam nie wierzyć ślepo we wszystko co się przeczyta.
 14. Przyjaźń męsko-damska

  Bardzo dobrze jest mieć koleżanki. Osobiście bardzo lubię towarzystwo swoich koleżanek. Moja subiektywna ocena jest taka że warto mieć koleżanki i ale nie warto przyjaźnić się z kobietami. Tobie może się wydawać że jesteś bezinteresownym przyjacielem, że z tego powodu jesteś wspaniały, lepszy od innych jej znajomych. Myślisz że ze strony Twojej przyjaciółki jest to samo. Nie jest. Jest cienka granica między przyjaźnią a między byciem orbiterem. Niektórzy twierdzą (ja także), że nie ma różnicy między tymi dwoma zjawiskami. Każdy orbiter wykonuje inne funkcje dla księżniczki i każdy z nich jest nazywany wspaniałym przyjacielem. Funkcją jednego orbitera może być rozmowa z księżniczką. Pytanie, czy jesteś na każde jej zawołanie? Czy przerywasz to co robiłeś bo księżniczka akurat chce porozmawiać? Nie ma znaczenia czy widzisz w niej obiekt seksualny czy nie. Znaczenie ma to czy jesteś jej sługusem-beta-orbiterem.
 15. Ex zmusza dziecko do chodzenia do kościoła

  Obawiam się że w tym kraju nic nie możesz z tym zrobić.
×