Skocz do zawartości

Doskonały zarost


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale rzucam post, jeśli w złym proszę o przeniesienie ale niczego nie znalazłem gdzie mógł bym go wrzucić.

 

Macie panowie jakieś sposoby na zarost? Ogólnie by mi to nie przeszkadzało ale wąs mi rośnie dość szybko i pojedyncze twarde włosy na podbródku co jest mega irytujące. Macie jakieś sposoby na zagęszczenie zarostu, o ile takie wgl występują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łapinski napisał:

mam 34 lata jak sie nie ogolę to wyglądam jak żul. szczególnie w zimie gdy skóra na twarzy jakaś zajechana mimo używania kremów.

 

Dobry garnitur, fajne auto i elegancki zegarek i będziesz wyglądał, jak elegancki mężczyzna, na twarzy, którego widać seksowny niesforny zarost i słodkie zmarszczki :>

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Dobry garnitur, fajne auto i elegancki zegarek i będziesz wyglądał, jak elegancki mężczyzna, na twarzy, którego widać seksowny niesforny zarost i słodkie zmarszczki :>

a jak pójdę ziemniaki i cebulę do osiedlowego sklepu i przypadkiem będzie tam taka 7-8 dziewczyna to co wtedy :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem co będę robił za 30 lat panowie ? może i tak ale chodzi mi o zagęszczenie zarostu żeby nie musieć się golić co 2/3dni bo pojedyncze włoski wyglądają masakrycznie. Tak to mógł bym zapuszczać/golić nawet raz w miesiącu. Więc jeśli macie jakieś skuteczne sposoby po za częstym goleniem to dawać, za 30 lat mogę i mieć  nawet brodę do kolan, kto wie jak się modą zmieni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Młody98 napisał:

Więc jeśli macie jakieś skuteczne sposoby po za częstym goleniem to dawać

Zapuść zarost, a później tylko sobie przycinaj całość, np. trymerem, do odpowiedniej długości. Problem pojedynczych włosków zniknie.

 

Chyba że lubisz chodzić na gładko, wtedy nie ma wyjścia - cykliczne, codzienne golenie.

Edytowane przez Mr.Meursault
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz normalnego zarostu a masz jakieś miejscowe owłosienie na dodatek tak rzadkie  tak jak zapałki powsadzać w kupę to chyba najlepiej jest się golić.
U mnie w pracy kilku chłopaków ma tak mały zarost, że jedyne co wypada to to golić a nie zapuszczać :/ 
Zapuszczać można jak się ma gęsty zarost.
Jak widzę takich chłopaków co ich włosy na twarzy są cieńsze niż u mnie na jajach to zbiera mi się na wymioty.
Takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Młody98 napisał:

Więc jeśli macie jakieś skuteczne sposoby

yyy... grzebania w genomie nie polecam, więc nie ma skutecznej metody.

Taki się urodziłeś. Handluj z tym :P

2 godziny temu, Mosze Red napisał:
2 godziny temu, Łapinski napisał:

a jak pójdę ziemniaki i cebulę do osiedlowego sklepu i przypadkiem będzie tam taka 7-8 dziewczyna to co wtedy :(

Będziesz przebierał :>

Lubię być ogolony, nie lubię się golić. Mam ten komfort, że nieogolony -hmm... powiedzmy - nie wyglądam źle B). Mam też ten komfort, że płacą mi za wiedzę i umiejętności, więc zazwyczaj golę się raz w tygodniu, w niedzielę. 

 

A propos tego, co mówi @Mosze Red jakiś czas temu zrobiłem taki eksperyment.

W mojej dzielnicy nędzy i zuła mam taki sklepik w którym często robię codzienne zakupy. Normalnie sprzedaje tam taka przesympatyczna starsza pani. Owa pani również zasługuje na urlop, i w tym czasie zastępowała ją taka młoda pinda. Wysoka, blondi, cyc taki, że z łapy by wystawał. W komplecie z makijażem owe 7/10.

Sobotnie przedpołudnie, ja w dresie i w trampkach. Wypisz, wymaluj lokalny koloryt.

Cała mowa ciała tymczasowej mówi głośno i wyraźnie: - Ić stond. Ten wyrzut w oczach, gdy musiała je oderwać od iPhona - bezcenny. Wałuwę pakowała jak za karę.

Myślę sobie: - Dobrze, pindziu. Zobaczymy się w poniedziałek.

Poniedziałek: Z szafy wybrałem mój ulubiony jasno szary garnitur od Próchnika, sportowy, dwu częściowy, dwa guziki, dwa rozcięcia, zwężane spodnie. Koszula od Franco Feruzzi biała w cienkie szare paski. Brązowe, skórzane półbuty, brązowy pasek do spodni. Bez zegarka, bo odwykłem :D. Ze stocku firmy zabrałem co akurat stało najdroższe, tak trochę powyżej 200k.

iPhone zniknął magicznie zanim zamknąłem drzwi auta. Uśmiech, pierś do przodu, stanie na jednej nóżce - pełen asortyment. - A to mamy świeże, a to pyszne, a co jeszcze dla pana? 

I żeby nie było - nadal byłem nie ogolony :D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Ci zostaje, to zwiększenie poziomu testosteronu. Innych opcji nie ma. Ja też mam chujową sytuację, bo mam krzywy ryj, który chciałbym zakryć zarostem, a ten jedynie chce rosnąć na brzuchu i klacie. Jak tak dalej pójdzie, to będę wyglądał jak goryl, który zanurzył ryj w kremie do depilacji. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.