Skocz do zawartości

Prośba do wpłacających na forum i ważne INFO.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za wpłaty, ale mam teraz w systemie donacji cztery wpłaty po 20zł, a na koncie tylko jedną - skąd mam wiedzieć jaki nick ma jakie nazwisko? Proszę o krótkie info tu na pocztę forumową do mnie.

 

Poza tym póki co, nie działa funkcjonalność oznaczania donatorów. Spokojnie, wszystko z czasem, Artur już się za to wziął - każdy donator będzie miał łatkę "Honorowy dawca hajsu". Z czasem wymyślimy dodatkowe oznaczanie, wskazujące jak wielkim dawcą jest nasz dawca.

 

Niestety, ta aplikacja jest pełna błędów. Co się przez to nerwów najadłem, to moje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Don Juan napisał:

Ja też dorzuciłem swoje 3 grosze ;-)

 

Nie mam nic w systemie na Twój temat. Jeśli dorzuciłeś i nie ma Cię na liście, napisz do mnie z info - nazwisko, na jakie konto wpłacone i kiedy itd., wtedy wpiszę Cię ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Don Juan napisał:

Robiłem wczoraj przelew na to konto co podane jest w dziale "darowizna". Mniejsza z tym nie potrzebuje być na forum że wpłaciłem jakieś pieniądze. Ważne tylko żeby dotarły na konto.

 

Jeśli robiłeś przelew "tradycyjny" w piątek po południu lub wieczorem, to środki mogą wpłynąć na Markowe konto dopiero pierwszą sesją poniedziałkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2016 o 08:21, GluX napisał:

Dalej myślę, że plakietkę "honorowy dawca hajsu" daje się za zrobienie laskę managementowi - bo ja nie zrobiłem i nie mam :(

 

Sprawę natychmiast po Twojej wiadomości przekazałem Arturowi - napisał mi że działa, nie działało - odpisałem że nie działa i dalej czekam co się dzieje. Przecież ja tego złośliwie nie robię, sam jestem zdenerwowany że nic kurwa nie działa, a forum tak wolno mimo tego że płacę 6 stów rocznie na sam serwer.

 

Czekajmy.

 

Bardzo proszę wpłacających, by w tytule dawali nazwę nicka. Od rana muszę robić śledztwo, kto dał dwie dychy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku system zadziałał prawidłowo, mimo że nie podawałem nigdzie nicka w formularzu (nie zauważyłem Marku Twojej notki w tej sprawie). Info o wpłacie pojawiło się po jakichś 5 minutach.

Edytowane przez Jasiu Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Farbowana Kita niehabilito said:

Dzięki, ale kolejne wpłaty są nie wiadomo od kogo. No i co ja mam zrobić?

 

 

 

Zaakceptować darowizny i iść dalej do przodu :) 
Jak nikt się nie upomina, to może nie chcą być rozpoznani ;) 

Edytowane przez Archi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dzięki serdeczne Kootas, ale myślę że skoro obecnie w miarę dobrze stoję finansowo, nie trzeba mi hajsu. Jakby się pojawiły potężne potrzeby (proces ze Sławkiem, atak na forum, nowe pomysły), napiszę w tym dziale by każdy - w tym i Ty o tym wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.