Skocz do zawartości

Pseudo kazirodcze zachowania między Danielem, a Gochą


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

To co mi wiadomo to nic nowego w takich środowiskach. Mi kolega opowiadał, że u niego na wiosce brat siostrze (poniżej lat 15...) zrobił bobo. Rodzice leżą pijani lub są zajęci skołowaniem alkoholu, więc trudno było o wzorce. Jestem niemal pewny, że doszło między nimi do zachowań na tle seksualnym. Braki w intelekcie budzą prymitywne instynkty. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cho się matka ruchać" - wyobraziłem sobie taki zwrot Daniela do Gochy. :D Jak znajdę czas to może Ci coś podeślę na ten temat jeżeli znajdę jakieś ciekawe materiały.

 

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3633/k,3

 

To co mi się udało znaleźć. 

Cytuj

Działanie tego rodzaju substancji polega na osłabieniu funkcji kontrolnej zachowania, czyli ogranicza zdolność oceny sytuacji w kategoriach dobra i zła, znosi poczucie winy, można powiedzieć, że ucisza superego, dlatego wówczas łatwiej o zachowania niedozwolone.

 

Chyba wszystko jasne.

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie śledzę ich życia, ale ten temat wydał mi się znajomy. Znam też historię jak 13 latka zaszła w ciążę i jako 14 latka urodziła. To co mi mówiła kuzynka, to próbowała bardzo obrazowo uświadamiać seksualnie jej córkę (są w tym samym wieku), mówiła, że znajdzie sobie za niedługo chłopaka i będzie miała dziecko. Słów na wiatr nie rzuciła. Nie dziwiłbym się, jakby się okazało, że była nieraz świadkiem kopulacji pijanych rodziców, a nawet  sama padła ofiarą zachowań pedofilnych. Mnie zastanawia, że nikt w szkole z grona pedagogicznego niczego nie zauważył i nie interweniował. 

 

Kolejny artykuł znalazłem na temat zachowań kazirodczych:

 

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=227

 

Przedstawione czynniki ryzyka występują w domu rodzinnym Daniela. Te dwa artykuły mam nadzieję, że Ci wystarczą, @MoszeKortuxy. :)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym jego pieniędzy jeżeli miałbym mieć takie życie. W tym co piszę nie ma resentymentu. Współczuje mu, bo kod, który ma w mózgu będzie trudny do zmiany w tym wieku, który osiągnął. Niewykluczone, że jeżeli skończy się hajp na streamy to szybko skończy mu się kasa i popełni samobójstwo (nie tylko kasa, ale brak sensu w życiu, popularności). Szkoda chłopa. Szczerze to życzyłbym mu innego losu w przyszłości, żeby ogarnął głowę i odciął się od domu rodzinnego. 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma drogę odwrotu, jak każdy kto żyje w wolnym państwie - musi tylko wyjśc ze swojej strefy "komfortu", i to to go blokuje. Jakby choć trochę myślał to chociaż część tych pieniędzy mógłby zainwestować (nic nie trwa wiecznie, nawet on to musi wiedzieć).

 

A powracając do tematu to w takich patologicznych rodzinach takie akcje (a nawet gorsze np. udostępnienie swojej żony za flaszke) to standard i ZAWSZE później tacy ludzie mówią, że byli pijani i nie pamiętają (a oni doskonale to pamiętają, tylko usprawiedliwiają się sami przed sobą).

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.