Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio bardzo dużo tematów zakładanych jest przez nowych użytkowników, na ogół widać że większość to trole, psuje to trochę formę forum.

Krótko mówiąc nie wygląda to za dobrze, wiem że modzi wszystko nie wyłapią i nie jest to stała ich stała praca; niemniej rogacze ze stajni skody zbierają plon.

Takie spostrzeżenie stałego użytkownika.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może jesteśmy świadkami zmiany pokoleniowej na forum? :) Większość z nich pisze z sensem i nie czyni nadmiernego szaszoru.

Dla wielu Braci kiedyś nadających ton nastąpił rozbrat z forum. Inni nie mają zbyt dużo czasu na forumowanie.

Ja sam czuję się tu już jak skamienalina, ;) ale nie doznałem jak dotychczas syndromu wypalenia.

Edytowane przez Endeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mordimer z założenia dajemy każdemu kredyt, do czasu, gdy nie udowodni, że mu się on nie należy.

Trolle zostaną odstrzeleni i napiętnowani a ludzie potrzebujący wsparcia czy zainteresowani własnym wkładem - zostaną i wszyscy na tym skorzystają.

Taka cena.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nowe nicki typu Mosze Black, Mosze Yellow chyba też Green? Te nazwy powinny być zastrzeżone tylko dla @Mosze Red  i powinien być nakaz ich zmiany na inny przez nowych użytkowników.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też to widzimy, dzięki za czujność - Sławek zakończył pisanie na blogu a ekipa z wykopu tam została spacyfikowana, więc mają dużo wolnego czasu. Poświęcą go oczywiście nam, próbując ochronić ludzkość przed podłymi, chorymi z nienawiści sekciarzami.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, sporo tematów jest zakładanych przez nowych użytkowników i komentowanych głównie też przez Świeżaków.

Organizacyjnie - może by przy każdym zbanowanym nicku dodać pole ban/troll - ułatwi to czytanie treści forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Newman
      Zobaczcie chłopaki co mi się trafiło i z czym się to Wam kojarzy?
      Miłego słuchania...
    • Przez Maarcin_05
      Tylko jak się pojawi w którymś temacie tzw. ,,troll" lub zagorzała ,,feministka" czy inny stwór to nagle większość użytkowników ma niesłychaną ochotę toczyć z taką osobą święta wojnę.

Pytam się... w jakim celu?

Alkoholikowi nie pomożesz dopóki on sam nie będzie chciał pomocy.
      Tak samo z ,,hejterami" i innymi przeciwnikami idei samorozwoju.
      Odpowiadamy im w różnych tematach, później ich komentarze są kasowane a odpowiedzi forumowiczów pozostają i z kontekstu rozmowy nie wiadomo o co chodzi?! I później temat zakopany komentarzami w bezcelowej walce z trollem.
      Dodatkowo nabijamy takim osobnikom ego.

Jak wszyscy wiedzą, że na tym forum kobiety piszą we wskazanym dziale to dlaczego gdy takowa pojawi się gdzie indziej to wszyscy wchodzą z nią w dyskusję sami łamiąc zasady? Chcą się przypodobać czy jak? 

Czy nie można gdzieś umieścić jednoznacznego wezwania do NIE ODPOWIADANIA na takie zaczepki i prowokacje?

Wg mnie jedyne słuszne działanie to zgłoszenie takiego zdarzenia bez interakcji i kontynuowanie tematu wątku.
      Pozdrawiam
    • Przez gnukij1
      Witam! 
      Nie znalazłem w lupce tego tematu, choć dałbym głowe,że ktoś kiedyś o tym wspominał. Do rzeczy! Mam pytanie do forumowiczów, co sądzą o Materiale z TagenTV - w roli głownej Sławek, który twierdzi, że 
      rozmawiał z ojcem Pio, poprzez "użyczenie ciała" starszej kobiety. Całość ma już 14 części, rozmowy zahaczają o tematy mocno alternatywne i zakazane. Wspomina też o roli kościoła. Wedlug was, agent służb Watykanu, sprytny manipulator czy 
      może ten, który chce naprowadzić na właściwą drogę? 
      czekam na opinie   poniżej link do pierwszej części.
      Pozdrawiam
    • Przez Liam
      Nie było nigdzie wątku poświęconego stronie Samcze Runo na Facebooku, więc dodaję ten temat tutaj.

Panowie, dziś w nocy jeszcze przed godziną czwartą jakaś ciota na fanpage Samcze Runo nawoływała pod postami @Stulejman Wspaniały do tego żeby nie kupować jego produktów bo wszystkie będą niebawem dostępne na Chomikuj.pl i Torrentach. Zachęcał w komentarzach żeby podsyłać mu książki, nagrania i wstawiać je na serwisy; pieprzył też coś o skanowaniu poradników i tak dalej.

- Zeźliło mnie to ogromnie bo zamierzam dziś lub po weekendzie kupić książki Marka za uczciwie zarobione pieniądze

Niestety komentarze znikły, zdążyłem tylko wejść na profil tego jegomościa. Nie miał zdjęcia profilowego, czego nawet nie chcę komentować. Podpisany był jako Łukasz Nowak z Warszawy, data utworzenia konta na FB styczeń 2017. Skopiowałem link do tego profilu https://www.facebook.com/profile.php?id=100015101805390  ale jak widać krzewiciel infoanarchizmu bohatersko usunął swój profil. Koleżka w komentarzu napisanym zupełnie nie na temat lżył Marka, pisząc że go nienawidzi i nim gardzi; co wyglądało mocno psychopatycznie i może sugerować że jest to wysryw nienawistnika z długim stażem. Do mnie też zdążył się dosrać pod moim prześmiewczym komentarzem o fankach Marka, ubliżając mi. Co nie tyle mnie wkurzyło, a wzbudziło chęć odnalezienia tego smroda. Tu pojawia się moje pytanie: czy jest jakaś możliwość dotrzeć poprzez obsługę FB do tego gnoja i postawić go do pionu?

Pozdrawiam Serdzecznie
      Liam

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.