Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzi i tak były pod nadzorem, tyle że bez konsekwencji. Są narzędzia i metody, by sobie radzić z niektórymi wypowiedziami. Wybrano 3 modów. Z palcem w .. nosie sobie poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło sie od tego ze jeden foszka strzelił na kropeczki tupna nóżką i uciekł i pojawiła sie wyszczekana kobitka która by mistrzów pua zjadła.Spokojnie zarąbistalaska jest potulna jak baranek w porównaniu do lalki o której wam pisałem.

Faceci maja tutaj problemy z kobietami.jedni nie mają kobit.kolejni sie przejechali na kobitach a następni nie podbijają.to moze by sie przełamali ci co wogóle nie podbijaja do kobiet i chociaz z nimi konstruktywnie pogadali co i jak zrobić?ale co ja tam bede podpowiadał.lepiej powiedziec ze sa jebniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło sie od tego ze jeden foszka strzelił na kropeczki tupna nóżką i uciekł i pojawiła sie wyszczekana kobitka która by mistrzów pua zjadła.Spokojnie zarąbistalaska jest potulna jak baranek w porównaniu do lalki o której wam pisałem.

Faceci maja tutaj problemy z kobietami.jedni nie mają kobit.kolejni sie przejechali na kobitach a następni nie podbijają.to moze by sie przełamali ci co wogóle nie podbijaja do kobiet i chociaz z nimi konstruktywnie pogadali co i jak zrobić?ale co ja tam bede podpowiadał.lepiej powiedziec ze sa jebniete

 

Zapominasz ze to nie jest forum sluzace podrywaniu kobiet ani nauce podrywania, dodatkowo nie rozumiesz ze niektorzy moga nie chciec podrywac kobiet?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwat kobiet będzie miejscem, gdzie faceci będą mogli wejść. Dlaczego? Bo tak :) Bo to męskie forum, bo tak chcemy. Pikaczu - ja nie traktuję źle kobiet, ale moim zdaniem to co teraz się wyprawia z Paniami, to kompletne popieprzenie. Musi być ktoś, kto wreszcie powie STOP. I ta idea temu właśnie służy, symbolicznemu pokazaniu że kobieta nie wszystko może, a na pewno nie tu. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? To forum z ideą przewodnią, pobudzenie samczości a nie bycie jak inni, bo nie wypada, bo nie można, bo ktoś chce sobie z dupką poklikać - poklikasz w rezerwacie albo w innym miejscu, w czym tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek sprawa wyglada tak jak wiesz sa pewne stopnie rozwoju. Posiadasz świetna wiedze o popierdoleniu kobiet.sam doświadczyłem ich popierdolenia a tak że sam sobie robiłem kuku nie realnymi oczekiwaniami wbitymi w łeb przez społeczeństwo. Część facetów tutaj nie potrafi nawet gadać z kobietami  nie wspominając już wogóle o tworzeniu zwiazków czy jakich kolwiek innych relacji z kobietami.

Ja swoją przygode ze zrozumieniem tematu powinienem zaczać od własnie twoich felitonów bo podrywać potrafiłem potem jak sie okazało lepiej niz nie jeden mistrz pua wogóle nie wiedzac ze oni istnieją.

a  zatem jezeli koles nawet nie potrafi gadac z kobietą to chyba nie powinien wbijac sobie do łba jazdy że kazda mu wsiądzie na plecy bo w efekcie zrobi sobie mur do okoła ze kobiety sa bebe i zrobi sobie tym kuku.

Nie mówie ze kazdy zrobi sobie kuku ale po ostatnich wydarzeniach chyba sam zauwazyłeś ze nie tylko ludzie z problemem damsko meskim tu sa ale tez z dosyc duzymi problemami ze sobą.

ogólnie w tym rzecz.


I z czasem jak forum trafi do szerszej publiczności beda zjawiać sie Ryśkowie z klanu bo on tak sie starał o kobiete a ona sie albo pusciła z innym albo go olała po tym jak juz miś został wypłukany z kasy albo lali sie cos poprzekładało w deklu


Fakt lala była popierdolona. ale druga strona medalu jest to ze miś sam sobie kopytem kolano rozpierdolił bo tak sie z kobietami nie postepuje. w instrukcji obsługi niema napisane właź w dupe a bedzie ona twoja jedna jedyną na całe zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając wyjaśnienie do mojego pomysłu. Rzeczywiście pominąłem nakreślenie jego fundamentu.

Jego inspiracją było o czym później napisał Marek, co ma też na myśli The_Man i co właściwie realizuje już Pikaczu. Nie chodziło w zasadzie o regulamin, który byłby tylko sformalizowaniem sprawy. Chodzi o solidarność, niekoniecznie wychodzącej z idei, choć to niewyklucza się, ale ze zwykłego postawienia sprawy po męsku.

[Tekst do kobiety] Akceptuje Cię, ale tylko do momentu w którym nie wchodzisz w drogę - interesom forum(mężczyzn). [/end]

Jakie cele miałby realizować rezerwat? Ułatwienie pracy moderatorom oraz ograniczenie obecności kobiet?

Można omówić te dwie sprawy.

Czy rzeczywiście chodzi o absencje kobiet, czy może raczej o stworzenie odpowiedniego ducha/klimatu, potrzebnego do rozwoju, zgodnego z naszymi niepostępowymi wartościami?

Jeśli to drugie to czy rezerwat jest dobrym środkiem do tego celu? Moim zdaniem to jest raczej oznaka słabości, bronimy się przed tym czego się boimy, nie jest to postawa Panów i Władców, którzy by te indianki powykradali i zapylali. :P

Sprawa moderacji jest dla mnie prosta. Byłem moderatorem na dużo większym forum i sprawa tam była załatwiona w ten sposób - wytworzyła się pewna kultura i starsi użytkownicy (można powiedzieć już grupa znajomych) napominali nowszych użytkowników, a wramach naruszenia porządku pomagali moderatorom raportując posty łamiące zasady i służące trollingu. Moim zdaniem lepiej jest zadbać o społeczność, która wie o co kaman, niż budować jakieś sztuczne mury. Z rezerwatem sytuacja jest taka, że i tak i tak moderacja będzie musiała tego pilnować.

Jak obserwuje ten temat to największy polew mają właśnie kobiety. :D No dobra jeszcze Paweł i Pikaczu, którzy wiedząc co mają między nogami, traktują kobiety na forum jak przyjazne maskotki i nie rozumieją całego "niebezpieczeństwa".

Regulaminowe ograniczenie swobody dla kobiet, jak dla mnie służyć miałoby tylko postawieniu sprawy jasno. Tak, aby nikt nie miał wątpliwości i nie było niepotrzebnych dram w przyszłości.

Zdarzyć się też może, że ktoś kogoś z zasady nie lubi. Wtedy dla tych 3-5 kobiet można włączyć opcje ignorowania w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak Paweł ale ja raczej jadowitej kobry po nosku nie bede miział tylko podziwiał przez szybke i nie bede wkładał łapy do terrarium by dać wężowi jedzonko tylko sa od tego szczypce.Bo znam zasady gry ale reszta ich nie zna to moze by im kobitki pomogły w zrozumieniu. Nic na siłe lekko młotkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobry" z zasady out. Żaden ze mnie spec, ale zdążyłem się nauczyć, że niektóre kobiety są niewarte mojego czasu, ani, aby w ogóle z nimi gadać. Takiego chwasta jakbym mógł to bym od razu wyrwał. Lecz jest wiele w porządku kobiet i takie można zatrzymać na forum. Po co wylewać dziecko z kąpielą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że kobiety mogą być, ale tak jak napisał Leon, traktujmy je jak maskotki. Sam fakt że ktoś jest kobietą nie powinien ich dyskredytować. Są między nami panie które nie sieją fermentu, nie wpieprzają się, a nawet czasami napiszą coś fajnego. A jeśli któraś napisałaby coś niestosownego, to taką najpierw ostrzec, a jak nie pomoże to z buta za drzwi forum. W końcu to forum dla facetów. Dla mężczyzn dobrą nauką jest obserwacja pań a nie odcinanie się od nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spieracie, podczas gdy ja proponuje prostsze rozwiązanie - czy na forum jest opcja wprowadzenia ankiety (pytanie do Marka)? Dzięki niej w prosty, klarowny i przejrzysty sposób, po prostu na "demokratyczną" modłę zagłosowalibyśmy, jako użytkownicy na trzy opcje:

 

1. Kobiety nie mają prawa głosu na forum w ogóle. Mogą jedynie czytać posty.

2. Wydzielona zostaje specjalna strefa dla kobiet w której mogą się udzielać, natomiast w pozostałej "części" forum nie mają prawa głosu.

3. Płeć piękna ma równe prawa jak my mężczyźni i może wypowiadać się gdzie chce i kiedy chce na braciasamcy.pl ;)  (czyli zostaje zachowany obecny stan rzeczy).

 

Co wy na to? A może uważacie mój pomysł za zły i macie inne rozwiązania naszego, forumowego dylematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! ANKIETA!

W temacie poniżej możecie zagłosować na to, jaki Waszym zdaniem kobiety powinny mieć dostęp do forum.

W imieniu moderatorów proszę o zagłosowanie, bo to przyspieszy i ułatwi decyzję, bo dyskutować w tym wątku możemy jeszcze bardzo długo.



http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1110-wa%C5%BCne-ankieta-ograniczenie-dost%C4%99pu-kobiet-do-forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że kobiety mogą być, ale tak jak napisał Leon, traktujmy je jak maskotki. Sam fakt że ktoś jest kobietą nie powinien ich dyskredytować. Są między nami panie które nie sieją fermentu, nie wpieprzają się, a nawet czasami napiszą coś fajnego. A jeśli któraś napisałaby coś niestosownego, to taką najpierw ostrzec, a jak nie pomoże to z buta za drzwi forum. W końcu to forum dla facetów. Dla mężczyzn dobrą nauką jest obserwacja pań a nie odcinanie się od nich.

Całe życie żyjemy z kobietami, i co z tego wynika? Jakaś mądrość? Skąd więc tyle rozpieprzonych relacji? Co chcesz obserwować, zewnętrzne pozory?

UWAGA! ANKIETA!

W temacie poniżej możecie zagłosować na to, jaki Waszym zdaniem kobiety powinny mieć dostęp do forum.

W imieniu moderatorów proszę o zagłosowanie, bo to przyspieszy i ułatwi decyzję, bo dyskutować w tym wątku możemy jeszcze bardzo długo.

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1110-wa%C5%BCne-ankieta-ograniczenie-dost%C4%99pu-kobiet-do-forum/

Ja zagłosowałem na opcję "Możliwość czytania całego forum i wydzielona część, w której mogą pisać ("rezerwat") "

Uważam że ta opcja sprawi, że czynem tym pokażemy że obecne szaleństwo rzekomej równości (czyli kobieta może co facet ale bez konsekwencji) tu nie ma wstępu. Ale niech piszą w rezerwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.