Skocz do zawartości

Mniszka i Księciuniu przyjechali do Rafatusa aby mu pomóc


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony ich nie lubię i mam takie samo odczucia jak z tym alkoholikiem, który degustował różne trunki, że to wszystko dla łapek i wyświetleń ale jeśli ma to mu coś pomóc to jest spoko. Jeśli mam być szczery to jednak nie wiem czy dla Rafatusa nie jest już za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

wyświetleń ale jeśli ma to mu coś pomóc to jest spoko.

Oni do niego przyjechali aby się pokazać z dobrej strony. Pokazać jacy oni są dobrzy, troskliwi i pomocni. Tak naprawdę jest to tylko pretekst do reklamowania się u innego youtubera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On bankowo zacznie znowu pić, bo się sam oszukuje słowami że sam sobie poradzi. Otóż nie, sam sobie nie poradzi, musi jechać na odwyk i terapię, a potem zacząć życie na nowo. Księciuniu to niegłupi facet, i dobrze o tym wie - przyjechali dla lansu, jest to tak żałosne że aż śmieszne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy 

 

Zapomniałem jeszcze o Wojciechu Suchodolskim, majorze-weteranie z armii bombaskiej. :)

Chociaż on mocno zaprzecza takim pogłoskom kwitując:

 

Cytat

I wy mówicie, że ja o, olkoholik? jak ja jedno piwo wypije i całe te a wy że ja olkoholik i całe te

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.