Skocz do zawartości

Ile książek czytacie rocznie?


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Z książkami było mi po drodze od dziecka :D, a w ciągu ostatnich kilku lat podjąłem dwie decyzje, które w sposób bezpośredni przełożyły się na to, iż obecnie czytam 2-3 pozycje tygodniowo. Pierwsza: z 5 lat temu wywaliłem z domu telewizor, trochę przez przypadek, przeprowadzałem się akurat kolejny raz i nie chciało mi się targać klamota, oddałem go komuś, a po dwóch tygodniach w nowym miejscu stwierdziłem, że dobrze mi bez niego. Druga: jako technokrata lubię gadżety, ale długo nie mogłem się przemóc żeby przełączyć się na e-czytanie. Kurna, ja kilka miechów dumałem kupić czytnik czy tablet :P . W końcu padło na tablet i chociaż jestem teraz raczej rzadkim gościem w bibliotece (to dla mnie zawsze był spory problem, dużo czasu spędzam w pracy, zdarzało się że rzucałem rozgrzebaną robotę, żeby zdążyć przed zamknięciem), to ilość książek mi wzrosła.

 

A czytam głównie kryminały - bardzo lubię skandynawskich i rodzimych autorów, fantastykę, thrillery, z chęcią sięgam po książki historyczne. Zdarzyło mi się kilka razy, że mnie tak wessało, że w samochodzie lub na rowerze słuchałem audiobooka i gdy znalazłem chwilę podejmowałem lekturę na papierze/tablecie.

 

Wg mnie zdecydowanie epub jest najlepszym wynalazkiem mobilnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.