Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2023 o 17:06, Optimus Prime napisał(a):

https://zapodaj.net/plik-ewooiTIQN2

 

Będę co jakiś czas dodawał tu swoje lektury i chętnie podzielę się opinią. Aktualnie czytam biografię Jobsa i Da Vinci. Jeszcze tego samego autora dorwę książkę o Einsteinie. Także jest co czytać.

 

 

Ps: ostatni post w 2021 ? Wstyd powinien was spalić.

 

Walter Isaacson jest niesamowity 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie " Technika uwalniania" D. Hawkinsa.

 

Przyznam, że z w/ w jak i " No more Mr nice guy" mam straszny problem ze zrozumieniem przekazu - dla mnie to jest takie masło maślane. 

Z innymi polecanymi na forum książkami o podobnej tematyce nie miałem aż takiego problemu.🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

U mnie aktualnie " Technika uwalniania" D. Hawkinsa.

 

Przyznam, że z w/ w jak i " No more Mr nice guy" mam straszny problem ze zrozumieniem przekazu - dla mnie to jest takie masło maślane. 

Z innymi polecanymi na forum książkami o podobnej tematyce nie miałem aż takiego problemu.🤔

Też tak odbieram te książki. Takie pisanie o pisaniu.....bądź przejadłem się tego typu książkami.

 

 

Ktoś pisał wyżej o potędze podświadomości ja złapałem ciekawą książkę sekret.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Analiza systemów-światów. Wprowadzenie Wallersteina. Nie zmogłem. Wywód mętny i niepotrzebnie rozwleczony. Takie ględzenie intelektualisty. Aczkolwiek ciekawy jest wstęp, dotyczący metodologii i konfrontujący się z przyjętym status quo nauk społecznych. Jeżeli ktoś chce poczytać coś zbliżonego, ale dużo bardziej rzetelnego (bo opartego na argumentacji), to niech sięgnie po prace Braudela albo Małowista.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Absolutny sztos jeśli chodzi o Polskie pióro. Jak dla mnie totalny top Polskiej sceny tego rodzaju pisarstwa. Serdecznie polecam. 

 

1. Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie. Łukasz Maziewski

2. Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie. Tom 1Łukasz Maziewski

3. Pandemia. Jak przetrwać i nie zwariować. Łukasz Maziewski
4. Weryfikacja. Tom 2Łukasz Maziewski

5. Survival. ABC przetrwania w mieście. Łukasz Maziewski

6. Zawieszeni. Tom 3Łukasz Maziewski

7. WSI. Żołnierze przeklęci. Łukasz Maziewski

8. Jeremiada. Tom 4Łukasz Maziewski

9. Cywil na wojnie. Łukasz Maziewski

10. Mentor. Tom 5Łukasz Maziewski

Cywil na wojnie

Jeremiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.