Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Amnesia Haze

The Walking Dead - czy wciąż warto oglądać?

Polecane posty

Witam. Oglądanie serialu The Walking Dead zakończyłem na 6 sezonie jakieś 2 lata temu i tak się właśnie zastanawiam czy by do niego nie wrócić, ale z 2 strony naczytałem się wielu opinii, które mówią że im dalej tym poziom serialu co raz bardziej spada. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to faktycznie wygląda, czy faktycznie serial aż tak bardzo w późniejszych sezonach podupadł?

Z początku zawsze jest ciekawiej bo jest to coś nowego. Im lepiej zaczynają tym trudniej jest później czymś zaskoczyć widza.

Moim zdaniem warto oglądać.

• Like 1

W sezonie bieżącym akcja skoczyła 6 lat do przodu... pewne sprawy "okrzepły"... bohaterowie zmienili "wygląd"... po prostu czas płynie... no i pojawiają się "nowi" zombie... "Szeptacze"...

Serial jak dla mnie stał się takim "zombie filmem ", ciekawe były pierwsze sezony tak do 3 no może 4, ale potem to już takie odgrzewanie trupa na siłę.

Ja wymięknąłem na 2 sezonie... szkoda życia na tasiemce, lepiej obejrzeć takie Dark czy Narcos - krótkie i dobre 

Najnowszy sezon robi się już feministyczny. Twarde bohaterki, coraz słabsi mężczyźni. Śmierdzi mi to propagandą na kilometr. 

Przyznam jednak, że najnowszy sezon wrócił do pierwotnego klimatu i nieźle buduje napięcie. Młodsi aktorzy słabo wypadają, nie ma nikogo charakterystycznego. 

Sam nie wiem. Można oglądać, ale to nie jest to samo. Coraz słabsi aktorzy zostają na planie szczerze mówiąc, więc długoterminowo to nie wiem, kto temat pociągnie. Młodzi na pewno nie, bo zrobi się z tego telenowela. Powinni zakończyć, jak najszybciej, żeby wyjść z twarzą. 

Warto, ale czytać komiks, który nadal jest na dobrym poziomie. Serial IMO to straszne krapiszcze :)

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Nie wiem czy nadal trzymają się komiksu.

Od komiksu to już jakiś czas temu nastąpił "odchył".

Sezon 8 mi się strasznie dłużył i był nudny. Dalej już nie będę oglądał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.