Skocz do zawartości

Miód w silniku i nie tylko


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam oglądać profesora Chrisa. Gość bardzo ogarnięty, sam go oglądam i nie raz korzystałem z jego rad w warsztacie, polecam dać suba każdemu młodemu mechanikowi.

https://www.youtube.com/channel/UC-G-_WzorDpCrZl1XrYwLvA

 

A Michu z M4K? Też go oglądam. Generalnie nie pokazuje mechaniki, jak na samym początku, tylko gada i teoretyzuje. Czasem się zdarzy od bólu jakiś odcinek o czystej mechanice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwadzieścia pięć albo więcej lat temu do mnie na warsztat (wtedy jeszcze u rodziców w garażu) przyjechał kumpel Fordem Taunusem (poprzednik Sierry).

Most chrząka, pewnie tam jest suchar - zawyrokował.

Odkręciłem korek spustowy. Nic nie leci.

Ale po chwili w otworze spustowym pojawiać się zaczęła wielka, gęsta, czarna kropla.

Konsystencja - jak miękka plastelina.

 

Okazało się, że dla wyciszenia ktoś zalał most Abizolem 2R+G. Jest to materiał budowlany do izolacji ścian i fundamentów.

 

Innym znów razem, pod koniec pierwszej komuny - pewien zawodnik kupił na giełdzie w Chwaszczynie k/ Gdyni dużego fiata.

Nazajutrz przejechał po bruku i odpadły progi.

 

Dlaczego ?

 

Ano dlatego, że zamiast ich wymiany - naciągnięto na resztki progów siatkę rabitza (tynkarską) i progi..... otynkowano :)

Zaciągnęli to potem jakimś gipsem, przeszlifowali i pomalowali w kolor budy.

Wyglądało normalnie, ale odpadło na bruku :) :) :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.