Skocz do zawartości

Kobieta próbuje wymusić komplement.


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, radeq napisał:

Najlepsza i tak była agentka, już chcę w nią wchodzić a ona "powiedź mi coś miłego"  :D

Aż mi się przypomniało, "ale my nie jesteśmy jeszcze parą..." a ja na to " to już jesteśmy". Zapomniałem dodać że tylko do północy :rolleyes:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kiedy jakiejś babie na żywo powiedziałem że jest ładna czy coś. To jest chyba oczywiste. Wystarczy popatrzeć w lustro i wszystko widać. Po hoy smarować masło masłem.

 

Raz mi jedna na whatsup przysłała foto i pyta się czy jest ładna? Odpowiadam że się nie znam. No ale czy ci się podobam? a daj mi spokój, odpowiadam, wszystkie takie same jesteście!

I coś tam mówi, że jestem dziwny, to odpowiadam, że jak człowiek zarabia urodą, jest modelem modelką to fakt, można stwierdzić że wygrał geny a tak to.....

to co? pyta z przerażeniem, jajco odpowiedziałem. A ta dalej. Więc zakończyłem rozmowę kulturalnie, "aweśspiertalaj"

 

Baby sobie zdają sprawę w jakiej lidze "urodowej" grają. To się rozumie samo przez się. Po cholerę słodzić pipkę.

 

Kiedyś w klubie siedzę w loży i brachol przyprowadził jakąś blondi. Żłopie drina, faluje włosami, ciapie ślepiami i do mnie, a ty jak, uważasz że jestem ładna? po hoyu! odpowiadam

Ale jak, ale co!!! brachol ze śmiechu prawie wpadł pod stół ze śmiechu a ta foch. Polazła gdzieś potem.

 

Albo taka młoda, koło "21" do mnie kiedyś, ty brzydalu! Mówię ok, zdaję sobie sprawę z tego, teraz coś ci powiem. Skoro taki brzydal jak ja stwierdzam że jesteś gruba i masz dupę jak stodoła, że wyglądasz jak krowa to co sobie pomyśli o tobie przystojniak, o którym marzysz? Zejdź na ziemię!!!

Ty pojebie, przegrywie,  i polazła gdzieś.

Wygląd zewnętrzny widać od razu. O tym się nie powinno gadać. No chyba, że ktoś mi dopiecze, to owszem, dojebię 2x mocniej, a gdy baba "ładna", to zawsze coś się znajdzie.

 

A takie "40" to oglądają się za mną. To chyba z racji wzrostu i sylwetki wyrobionej poprzez kalistenikę. Raz nawet jedna w kolejce do okulisty powiedziała przy wszystkich że jestem ładny!!! zatkało mnie. Mężatka. Szkoda że była z dzieciakiem. Ale takie starsze to chyba patrzą na całokształt, na silnego chłopa co porządnie wygrzmoci. Przymykają oko na niedobory na ryju.

Bo gdy patrzę w lustro to mi w brzuchu burczy z przerażenia.

 

Z babami należy przebywać tyle ile trzeba, od razu widać czy jest jakiś pociąg fizyczny między obojga. Jeśli nie to dać "se siana"

Najlepsze towarzystwo jest wśród kumpli, z którymi można trzepać hajs.

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.