Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Zauważyłem ostatnio że wielu braci budzi się ze snu. Najczęściej oskubani w przeszłości przez kobiety w Europie i Azji. Poślubiając Filipinki i inne nacje decydują się na intercyzę.

Żeby nie było tak słodko okazuje się że intercyzę Filipinka może podważyć, na zachodzie Europy. W Polsce zapewne w przypadku małżeństwa też. 

Bartosz

"Hej, planuje ślub z swoją ukochaną z Filipin - ślub na filipinach. Szukam pomocy bo chcemy zawrzeć intercyzę przedmałżeńską i nie wiem jak się za to zabrać? Intercyza będzie spisana na Filipinach ale czy będzie ona akceptowana także poza Filipinami? No i gdzie powinniśmy zawrzeć ową intercyzę, u prawnika?"

Grzegorz S.

"Też miałem intercyzę która została podważona przez jej darmowego adwokata (bo mało zarabia to jej się należy). Dalsze batalie sądowe były bezsensowne płacąc €285 za godzinę mojej papudze. Taniej było wykupić jej roszczenia. Obecnie z finansowego punktu widzenia ślub dla faceta to samobójstwo."

Ale una jest brzydka 😲 Póki się nie uśmiecha, to jeszcze ujdzie..

Szukać miłości na drugim krańcu świata, kiedy można ją odnaleźć w sobie.

• Like 3

Posted (edited)

Ja pierdole, co oni mają we łbach. 

Edited by zuckerfrei
  • Haha 1

Może jeszcze są tu na forum wielbiciele aborygenek?

Posted (edited)
1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Ja pierdole, co oni mają we łbach. 

Moim zdaniem jedzie taki białorycerz ze sfeminizowanej Europy albo USA na Filipiny. Poznaje dziewczynę (często jeszcze dziewicę), która ma normalną pracę, cieszy się że sprząta, gotuje, pierze, robi Ci masaże, uśmiechnięta obcina mu nawet paznokcie u stóp (często słyszałem) i nigdy nie odmawia seksu. Zamiast kłótni i wyzwisk co najwyżej pomilczy kilka godzin (filipińskie "tampo"). W związku wspiera mężczyznę zamiast z nim walczyć jak nakazuje zachodnia nowo-moda.

Zderzenie z czymś takim po wcześniejszych Karynach to szok i moim zdaniem wyłącza czujność u wielu zachodnich mężczyzn.

Potem jednak schemat się powtarza. Filipinka jest przywożona na zachód i feminizm robi z niej roszczeniową Karynę. Jeżeli mężczyzna trafi na cwaną Filipinkę w barze dla turystów, ściągnie dziewczynę z rurki, samotną matkę, itp. to już na miejscu oskubie go z kasy prędzej czy później.

Blog Krzyśka Barana znam.

Śledzę też losy Tomka Dobrowolskiego. http://www.poszukujacraju.pl/2015/03/slub-na-filipinach-praktyczne-porady.html

1656253_462116260554812_2124916850_n.jpg

Edited by Morfeusz
  • Like 1

9 godzin temu, realista napisał:

Bracie część się budzi ale powielających błędy jest więcej. 

Założę się że nawet intercyzy w kolejnym małżeństwie Polaka z Filipinką nie było.

https://szukajacprzygody.pl/wesele-na-filipinach-podsumowanie/

Dałem radę do 02.50, potem ze wzruszenia łzy same zaczęły spływać po policzkach. Amore...

Posted (edited)

Nie pierwszy i nie ostatni ślub Polaka z Filipinką. Ostatnio to jakiś wysyp.

Pan Grzegorz i Jaype.

Ciekaw jestem czy dziecko jego, czy samotna matka.

Przyznam że Fifka w moim typie.

Edited by realista

90 Day Fiance sezon 3 z 2015r. Obywatel USA i jego wybranek/wybranka z innego kraju. Poznają się zwykle wcześniej (na wyjeździe zagranicznym) i przez 90 dni mogą przebywać wspólnie w Ameryce żeby zdecydować czy chcą się pobrać.

58 letni Mark z USA poznał 19 letnią Nikki podczas pobytu w Cebu na Filipinach. Jego poprzednia żona też była Filipinką i ma z nią dzieci, w tym 21 letnią córkę. Po dłuższym pobycie w USA jego ex zmieniła się, był rozwód i podział majątku.

Tym razem dał Nikki wybór intercyza (2 minuta filmu) albo wraca na Filipiny i ślubu nie będzie (22:25 min). Fifka zaczęła wciskać kity o zaufaniu ale gość słusznie tego nie kupił i podpisała. :) Pierścionek zaręczynowy był z plastikowej opaski zaciskowej i prawdziwy dostała po podpisaniu intercyzy.

Bracia, tak się postępuje z kobietami. Gość dostał po tyłku przy rozwodzie ale wyciągnął z tego wnioski. Zamiast kaszalota i roszczeniowej feministki z USA ma młodą żonę, którą może jeszcze trochę ukształtować. Dziś nadal są razem. Gdyby zdecydowała się odejść dostanie z tego pamiętam tylko kilka tys. USD i bilet na Filipiny. :) On dzieci już nie chce, sądzę że jest po wazektomi.

Choć sam na jego miejscu wybrał bym bardziej pracowitą niż ta dość leniwa jak na Fifkę. ;)

Odcinek 8 sezonu 3.

9fa7d90adc500436b5b71c898422421e.jpg564f8ee9c28144c0018b4625-750-563.jpg

Edited by Morfeusz