Skocz do zawartości

Witam Panów


Jaca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem Jacek, mam 17 lat.
Trafiłem tu w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia, myślę, że nikt tu nie będzie się śmiał gdy mu powiem, ze chcę być po prostu lepszym człowiekiem...
Ogólem jestem dość towarzyski, szczególnie w swoim gronie.
Trafiłem tu dzięki Panu Markowi czyli tak zwanemu Samcowi.
Jakimś dziwnym trafem los chciał żebym akurat natrafił przypadkowo na Jego blog i akurat na moim zdaniem na najlepszy wpis o szczęściu i nawykach.

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/blog/275/entry-4714-szcz%C4%99%C5%9Bcie-istnieje/

Podzieliłem się tą wiedzą z najlepszym Przyjacielem i od tamtego czasu bardziej interesujemy się "tymi sprawami"
Ale chyba przede wszystkim chyba przychodzę tu dla motywacji, mam 167cm wzrostu i ważę 58kg...

Jak na dość chuderlawego młodego chłopaka jestem bardzo lubiany i popularny jednak chcę zmienić się psychicznie i fizycznie, kiedyś potrafiłem się cieszyć każdą chwilą, teraz muszę się nastarać aby to osiągnąć.
Tak więc pewnie odbiegłem trochę od tematu i już dostanę pierwsze "bęcki" ale chcę żebyście na starcie o mnie tyle wiedzieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.