Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

comment_q1W6eg7y3ZVLX6eOVzsRltkhUDKLTyWI

 

Cytat

Moja chęć upodobania się do rówieśników (co to znaczy upodobania do rówieśników ??) przerosła moje racjonalne myślenie, wzięłam kredyt i pożyczkę, by móc wydawać na przyjemności.

&

Cytat

Zapewnić najlepszy byt swoim maluchom, które trzymają mnie przy życiu, to dla nich podjęłam walkę z przeszłością, gdyż komoornik wszedł mi w życie.

 

No kurwa, niemożliwe. Jak to się stało?

T0I9xR.jpg

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kilka zdań... No ręce opadają. Sensem życia dziewczyn jest wydawanie hajsu?(oczywiście zrobionego rękami misia albo tatusia) Pańcia z obcymi genami nie znalazła odpowiedniego bankomatu to poszła po kredyt, wydała to na szmaty i kosmetyki... Teraz poszuka misia frajera, który jej to splaci.  Na zdjęciu wygląda ok więc jeleń się znajdzie. Mam podobny przykład z pracy. Myślę, że opiszę go w wolnej chwili. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Czepiasz się. Przecież powszechnie wiadomo, że dobrobyt buduje się dzisiaj nie oszczędnością i ciężką pracą, ale kredytem, a racjonalne myślenie to chęć bycia takim jak rówieśnicy i mimo braku sensownych dochodów zadłużanie się. Ojej, pieniądze się rozeszły a kredyt plus odsetki trzeba spłacić, no normalnie szok.

Parafrazując nasze kochane panie: wiesz co? Zastanowiłbyś się co wrzucasz tu na forum:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna, upośledzona kobieta. Ciekawe na jakie rówieśniczki patrzyła. Widocznie inteligencja emocjonalna na bardzo niskim poziomie, z drugiej to ma swoje usprawiedliwienie. Od kobiet wymaga się aby były zadbane i dobrze wyglądały bardziej niż od facetów, ale to od kobiety zależy czy będzie się słuchać społeczeństwa. Chęć bycia piękną jest u większości pań ogromna (po to ten makijaż i inne pierdu pierdu ), gdyż ładna samica dostaje bonusy w życiu, jest nagradzana przez samo bycie ładną ( to aż dziwne, bo jak zrobię włosy i nałożę szpachlę fluidu to auta mnie przepuszczają na pasach częściej ). Przechodząc do dziecka. Możliwe, że rzeczywiście gdyby nie ono to ta kobieta popełniłaby samobójstwo (nie oceniam), jednak przez swoją samolubną postawę robi mu dużą krzywdę. Smutno mi czasem gdy patrzę na taką patologie, ale chcę powiedzieć że nie wszystkie kobiety są aż tak emocjonalne, aby brać od razu kredyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancia przyznaje że jej główne zainteresowania są takie jak rówieśniczek. Chęć kupowania drogich torebek, chodzenia za zakupy i spełniania swoich zachcianek za pieniądze misia.

No ale przecież to święta matka Polska, cudowne stworzenie. ;) Jej się należy za posiadanie waginy.

Przecież kobiety twierdzą że są inteligentniejsze od mężczyzn, kolejna noblistka nam się szykuje. Utwórzmy na niej kolejne kategorie. Nobel za urodzenie dziecka, za szerzenie lewactwa, za wydawanie kasy bogatego misia w jakiejś fundacji, za działania na "rzecz pokoju". Tfu ten ostatni już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda odwaliła manianę. Zadłużyła się, nie spłacała długu. Zbiórka chyba była na 30 000 zł. Nie zaprzatam sobie głowy jak można 30 000 zł przeznaczyć na kosmetyki, torebki...

Jest w upie, ma dzieciaka. 

Myślę, że nie ma co laski przeżywać.

I tak dostanie jakieś lokum socjalne. A jej dlasze życie - to problem jej i jej partnera/partnerów. 

 

Chcę utworzyć temat "Macierzyństwo", więc Wasze poważne rady tam będą mile widziane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.