Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
astarrot

Jak reagować na złośliwości kumpla?

Recommended Posts

Witam.

Przykład:

Zmieniłem fryzurę i następnego dnia kolega widząc  mnie w pracy ze złośliwościa i takim wkurwiajacym politowaniem w głosie sypie mi hasło: Tooomek, co ty zrobiłeś? Jak mnie to wkurwia!!. Jebnąć to mało

Ehhh

Masz do wyboru:

- Ty jako Grucha - fryzura= swetr;

- Ty jako Fred.

A tak na poważnie kładź na to chuj, czym Ty się przejmujesz. 

• Haha 3

59 minut temu, astarrot napisał:

ze złośliwościa i takim wkurwiajacym politowaniem w głosie sypie mi hasło: Tooomek, co ty zrobiłeś?

Łosz kurłłła, srogo! ;)

No ja na takie rzeczy odpowiadam z bezdyskusyjną dumą i pewnością:

- Zajebiście nie?

I w przypadku dalszych podśmiechujek dalej trzymam niezachwianą opinię:

- Mi się podoba. Jest naprawdę super. 

Zakładam, że byłeś u męskiego fryzjera a nie np. zafarbowaleś włosów na niebiesko.

Po tym krótkim wpisie zauważam w w Tobie 2 cechy:

- Jesteś super wyczulony na ludzkie emocje (wyczuć w glosie politowanie? Wow!) To można fajnie wykorzystać!

- Jesteś podatny na własne  wyobrażenie jaką  jakiś obcy człowiek ma o Tobie opinię - wkurwia Cię jak jakiś koleś coś mówi -  Spoko, to się leczy.

A poza tym tu masz dokładnie napisane co trzeba zrobić:

37 minut temu, zuckerfrei napisał:

A tak na poważnie kładź na to chuj, czym Ty się przejmujesz.

• Like 4

12 hours ago, astarrot said:

Tooomek, co ty zrobiłeś?

-Umyłem włosy!

Uśmiechasz się szeroko i idziesz dalej. 

• Like 1

15 godzin temu, astarrot napisał:

Jebnąć to mało

Zgodnie z jego życzeniem, jebnij mu płaskiego w potylicę, żeby oczu nie musiał regulować ze zdziwienia. :P 

• Like 1

Dnia 4.02.2019 o 00:24, astarrot napisał:

Witam.

Przykład:

Zmieniłem fryzurę i następnego dnia kolega widząc  mnie w pracy ze złośliwościa i takim wkurwiajacym politowaniem w głosie sypie mi hasło: Tooomek, co ty zrobiłeś? Jak mnie to wkurwia!!. Jebnąć to mało

Ehhh

Może to był przejaw zazdrości, a Ty odebrałeś to w niewłaściwy sposób? Pomyśl o tej sytuacji jak kobieta, to ich mechanizm obronny - on jest zazdrosny o mój wygląd, nie wygląda tak fajnie jak ja. Możesz też po prostu przyjąć, że nie będziesz dla wszystkich atrakcyjny, że są osoby, które Cię nie lubią i nie muszą mieć o Tobie dobrego zdania. Tylko co Tobie to robi kiedy już wychodzisz z pracy, masz swój czas i nikt o tym oprócz Ciebie nie pamięta.

Miałem takiego znajomego. Całkiem inteligentny. Ale jego humor opierał się wyłącznie na obrażaniu towarzystwa. W wieku lat nastu było to akceptowane. Minęło lat sporo. Odwiedziłem pajaca. Niestety humor mu się nie zmienił. A dowcipy w stylu "masz większy ale tylko samochód" stawały się nużące. Miał wyraźnie jakiś kompleks. Co robić? A tyrać gnoja równo z glebą. Jak ścierę. Odpowiadać tym samym. Eskalacja? Trudno. Co odpowiedzieć? "twojej lasce/żonie się podobało. aż mi foto z roboty wysłała". I wróćmy do pajaca. Sugerowaną metodę zastosowałem do chama. Efekt - obraził się. czemu dał wyraz stwierdzeniem, że "gdybym (ja) był mniejszy (znów kompleks) to by mnie wyprowadził z restauracji i natrzaskał" :D. "ale nie jesteś"

• Like 2