Skocz do zawartości

Dlaczego zdadzacie swoje żony?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Jeśli w 90% mówicie tu jednym tonem to trudno o indywidualizm...

Każdy tutaj jest na swój sposób indywidualnością, wymieniamy się i uzupełniamy, ale mimo to, wszystkie indywidualności tworzą razem silną grupę pod wodzą mistrza ceremonii Marka, Ty jako kobieta nigdy tego nie zrozumiesz, co właśnie pokazałaś tym wpisem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro te Twoje mentalne dziewictwo jest bezwartościowe dla mężczyzn po tym wszystkim co zaszło. @Funeral ma sporo racji w tym co napisał i mam podobne stanowisko. Chciałbym być jedynym użytkownikiem swojej samicy. Dla mnie jest to nieco upomarzające musieć się wiązać na stałe z taką kobietą. Ktoś sobie poruchał, wyszmacił a ja mam teraz traktować jak księżniczkę i utrzymywać. No fucking way!!! Jestem skłonny wziąć nie dziewicę jednak dla niej próg wejścia i wymagania są znacznie wyższe co do wszystkiego. Przede wszystkim nie może być bardzo przeruchana. Jeśli nie będę miał pewności co do jej przeszłości to nie dam szansy i tyle. Nikt nie ma prawa mnie robić w uja tym bardziej kosztem moich własnych interesów.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PoProstuKobieta napisał:

Byc może po pobycie tutaj zacznę w końcu powtarzać, że WSZYSCY męzczyzni są jednakowi...

Ja jestem inny niż wszyscy! Lubię krągłe pupy 21 latek z dużym biustem, które śmieją się z moich dowcipów, nigdy nie wprawiają mnie w zakłopotanie / zażenowanie i są na tyle inteligentne, że jestem w stanie się z nimi dogadywać - drugiego takiego jak ja nigdzie nie ma! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leto napisał:

Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek mężczyzna w związku, gdzie kobieta naprawdę umie w seksy i stara się - i robi to ze szczerej chęci i z zadowoleniem, miał ochotę na seksualne skoki w bok (pomijam nietypowe sytuacje np partnerka ogień w łóżku ale psychicznie chora).

 

 

Koledzy już napisali- fetysze, czesto ciężkie- wtedy kobieta może być w łóżku siekiera ale nie toleruje moczu i kału. Pisałam też już w innym watku- potrzeba sexu z kobietą z penisem. Więc Pan zdradza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cuba Libre napisał:

Obrażanie innych użytkowników w sieci poprawia Ci humor?

W sumie to smutne jest trochę. 

Pokaż mi gdzie i kogo obraziłem? :) .

Gdzie nazwałem kogoś idiotą, kretynem, albo używałem bardziej wulgarnych słów wobec jakiegoś użytkownika, ubliżając mu personalnie w jakiś sposób?

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PoProstuKobieta napisał:

Koledzy już napisali- fetysze, czesto ciężkie- wtedy kobieta może być w łóżku siekiera ale nie toleruje moczu i kału

To są już choroby psychiczne...
Jeśli chodzi o fetysz to jedyny jaki kobieta must have zaakceptować to tradycyjnie anal ;) 
Dzisiaj jest to prawie, że powszechny stosunek seksualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ragnar1777 napisał:


Jeśli chodzi o fetysz to jedyny jaki kobieta must have zaakceptować to tradycyjnie anal ;) 
 

Anal to nie fetysz

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@PoProstuKobieta ja wiem czemu tylko zadałem to pytanie we formie edukacyjnej. 

 

a CZEMU czy raczej dlaczego ja zadałam pytanie....chyba po złości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Motha napisał:

Nie dość że wyrachowana, to jeszcze poziom czytania ze zrozumieniem na poziomie upośledzonego dziecka :).

Mówisz-masz ? więcej szukać mi sie nie chce

14 minut temu, The Motha napisał:

Pokaż mi gdzie i kogo obraziłem? :) .

Gdzie nazwałem kogoś idiotą, kretynem, albo używałem bardziej wulgarnych słów wobec jakiegoś użytkownika, ubliżając mu personalnie w jakiś sposób?

 

 

 

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

a CZEMU czy raczej dlaczego ja zadałam pytanie....chyba po złości ?

Mi się wydaje, że tak właśnie było by prowokować dlatego też nie odpisuję w takich wątkach bo to woda na młyn dla Ciebie. Ehh ile tych kont robisz - masakra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SzatanKrieger napisał:

Ehh ile tych kont robisz - masakra :P

Następny z manią przesladowczą... ? Juz to nudne jest. Ledwo 1 załozyłam i nauczyłam się cytowac itp a tu ze mnie hakera robicie ?

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@PoProstuKobieta 

Nie będę Ci odpisał, robię to tylko ten jedyny raz.

Hmm...ponoc tylko kobiety są niesłowne ? zartuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Mówisz-masz ? więcej szukać mi sie nie chce 

  

A czy ja Ciebie pytałem o zdanie?, jak Cię zapytam to możesz wtedy odpowiedzieć :)

 

Co do obrazy;

 

Oczywiście że jest wyrachowana, jest cały wątek z jej udziałem o tym, poszukaj o może znajdziesz :) .

Druga sprawa, nie krytykuje jej personalnie, ale to że w akurat tej kwestii ma sposób rozumowania na poziomie upośledzonego dziecka :) 

Czyli odniosłem się do pewnej postawy, nie do jej samej :) .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.